Jump to content
GIGN Forum

GIGN LARPA New Age mačila


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Mahmed - atver prātu! ķipa tusiņi tādiem večiem kā mums nozīmē dzeršanu un dārgu rotaļlietu izmantošanu (yoo veči - laižam vizināties ar ūdensmočiem). To pateicis - es absolūti neloloju cerības uz to, ka tu piedalīsies tajā pasākumā - in-fact, vienīgais iemesls kādēļ es to šeit aģitēju ir tāpēc, ka es domāju, ka tas būs reāli fun (tāpat kā pasākumus, kurus mans brālis organizē par velti, bet jums visiem pohuj).

Beefs

Es jau Beef nemaz ar nenodiršu. Jas tas Tev sagādā fun, tad uz priekšu :) A ko Tev brālis organizē par brīvu ?

Back to the book club with you.

Arī grāmātas lasīt savā reizē var būt kā atpūtas un atslēgšanās veids.

Ar briedumu katrs pats sev atrod nepieciešamo, nevis pakļaujas bara instinktam.

Link to comment
Share on other sites

Arī grāmātas lasīt savā reizē var būt kā atpūtas un atslēgšanās veids.

Ar briedumu katrs pats sev atrod nepieciešamo, nevis pakļaujas bara instinktam.

Noteiktaa briidii, kad esi jau lidz ausiim gimenes dziivee - jebkura kustiba arpus majas ir episka. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sveiki,

uzzināju vel pāris detaļas pa LARPa. Piemēram, spēlē ir in-game un out-game informācija. Spēlējot savu lomu nav pareizi izmantot out-game informāciju (piemēram, tu nezini, ka tu atdzimsti, tādēļ nerīkojies nevajadzīgi heroic). Cits piemērs - tevi nogalina tavs komandas biedrs nodevējs, bet kad tu esi atdzimis, tu nevari izmantot šo informāciju. Šito man bija mazliet grūti iztēloties.. :)

Redz kur atradu video kurā čalim psiho nogriež kāju.. diezgan crazy shit! :)

https://www.youtube.com/watch?v=-XxuJ6ZjwtQ

vēl viens crazy post apokaliptisks LARPa video

https://www.youtube.com/watch?v=gcbFySY2svc

Izskatās reāli fun un patiesībā pat biedējoši. Domāju, team gign varētu iet klejotāju grupā. Armijā mes nevaram iet, jo tur būs jāievēro stingra disciplīna (tu spēlē militāristu). Var iet pie anarhistiem, bet tā šķiet pārāk slima frakcija (it īpaši priekš LARPa iesācējiem).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Spēles sākumā katram ir 3HP (no atdzimšanas mirkļa). Šāvieni rokās un kājās ir 15 minūtes jāatspēlē (ķipa tu nevari lietot roku/kāju). Šaut pa galvu nedrīkst. Šāviens (1) pa korpusu ir -1 HP. Attiecīgi kārta mugurā ir nāve. Var uzkačāt bruņas uz +4HP, kas nozīmē, ka kopā tu vari uzņemt 7 šāvienus pa korpusu. Var būt līdzi arī šķirces ar medicīnu.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Yoo!!!

Es tika vēlreiz vēlējos pajautāt, vai kāds nevēlas doties uz LARPU.

Šodien satikos ar pāris klejotājiem un gamemasteriem. Izskatijās tādi paši dīvainīši kā gignieši (tikai mazliet frīkaināki).

So far es esmu viens pats un plānoju pievienoties kādam klejotāju frakcijā vai arī armijas frakcijā.

Neesmu droš, ka gribu uz armijas frakciju, jo tur laikam būs baigi jāraujas un jāšaudas.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Naktī es mēģināju iet gulēt, jo, imho, naktī skraidīt apkārt ar ieroci vai bez, ar lukturīti - tā ir pašnāvība. + līst pa slapju zāli uz ēkām un tur kaut ko meklēt. Man iedeva misiju uzzināt par pretiniekiem, bet šo misiju nofeiloju jo bija pārāk tumš lai kaut ko atrastu/saprastu. Anyway - miegu, protams bija grūt izbaudīt, jo spieda betona grīda un ik pa brīdim bija jāmīž, ka kāds atnāks nošaut, tomēr izdevās survaivot nakti.

Vakara iespaidi not so. Kā spēlēt spēli 5 stundas, bet neko neuzkačāt/neizdarīt.

Pienāca rīts (10), viens no pirmajiem pamodos (jo viens no pirmajiem aizgāju gulēt). Izvazājos pa teritoriju. Neko neatradu. Aizgāju uz safe house. Tur bija daudz misijas. Pārsvarā visas bija kaut ko jāatrod. Devos vēlreiz apkārt - izlīdu pa bunkuriem, slpaju zāli. Nobesijos un pilnīgi neko neatradu. Pa ceļam uzrāvos uz mīnas un nomiru.

Tad bija jau ap 12. Gribēju kačāt hakošanas skilu, bet konstatēj, ka mobīlajam nomira baterija (hakošana notiek ar sms sūtīšanu). Šajā mirklī man uznāca konkrēts besis - 0 skills, neko nevaru atrast, hakot arī nevarēšu, šmigas arī nebija un fiziski jutos izbesijies. Sakrāmēju mantiņas, 1h ar kājām līdz autobusa pieturai.. 16 biju Rīgā! :D

Beefs

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Manējais aizbrauca uz Vāciju uz pāris dienām kas tieši iekrita ar spēles datumiem un es viena noteikti tur negribētu atrasties :) Domu par naudas ieguldīšanu airsoftaa noteikti neesam atmetushi, Vajag tikai labu plānu ka visu pareizi sakārtot un saorganizet.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...