Jump to content
GIGN Forum

Parunāsim par kurioziem patīkamiem un nepatīkamiem piedzīvojumiem


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Topika ideja, stastīt savus piedzīvojumus vai draugu, par kuru legit esi pārliecināts.

Teiksim tā visi pozitīvie, nepozitīvie, krāpšanas, sāpes, adrenalīns utt

Example: jurists reply no cita topika.

Kādu reizi tusiņā, kad visi pierijuši mūļus, spēlē "pieaugušo spēles" un tad aiziet kaut kas cits...

Neteiktu, ka tā būtu Mana vaina!

Ja pašai galva nav uz pleciem un nesaprot, ka "nedari citam ko pats pretī negribi saņemt"...

Tad tur nav pat ko runāt!

Neilgi pēc TĀ tusiņa pateicu, ka redzēju visu un pasūtīju šo!

Izrādās, ka tajā tusiņā "tas pārītis" neizmantoja gumiju un šī palika stāvoklī!

Tas paziņa , ar kuru šī tur nolaida arī viņu pasūtīja...

Galu galā palika viena, un vēl stāvoklī!!!

Karma is a b!tch!

P.s stāsti var būt abu dzimumu :)

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Topika ideja, stastīt savus piedzīvojumus vai draugu, par kuru legit esi pārliecināts.

Teiksim tā visi pozitīvie, nepozitīvie, krāpšanas, sāpes, adrenalīns utt

Example: jurists reply no cita topika.

Kādu reizi tusiņā, kad visi pierijuši mūļus, spēlē "pieaugušo spēles" un tad aiziet kaut kas cits...

Neteiktu, ka tā būtu Mana vaina!

Ja pašai galva nav uz pleciem un nesaprot, ka "nedari citam ko pats pretī negribi saņemt"...

Tad tur nav pat ko runāt!

Neilgi pēc TĀ tusiņa pateicu, ka redzēju visu un pasūtīju šo!

Izrādās, ka tajā tusiņā "tas pārītis" neizmantoja gumiju un šī palika stāvoklī!

Tas paziņa , ar kuru šī tur nolaida arī viņu pasūtīja...

Galu galā palika viena, un vēl stāvoklī!!!

Karma is a b!tch!

P.s stāsti var būt abu dzimumu :)

tas tak mans stāstiņš :D

Link to comment
Share on other sites

Man ir stāsts par vienu meiteni.

Karo4e, apprecējās jauna ar "topošo it specālistu" pēc neilga laika piedzemdēja bērniņu, kādu laiku dzīvoja laimīgi...

BET!!!!

Pēc tam saprata, ka "topošais it specālists" nespēj adopēties līdzi laikam,

Viss ko viņš saprot/prot ir novecojies.

Pameta viņu

Tad viņa atrada draugu automehāniķi, kurš spēj adoptēties līdzi mūsdienu jaunajām tehnoloģijām.

Tagad laimīgi dzīvo kopā ar savu draugu automehāniķi un it specālista bērnu.

THE END.

p.s. Šis stāsts ir izdomāts! Ja nu gadijumā kāds personāžs Jums liekas līdzīgs, tā ir tikai sakritība!

Link to comment
Share on other sites

Stāsts sekojošs: Ar meiteni viss zbis, kā pa sviestu, nekas neliecina ka viņa turpmākajā laikā Tevi pasūtīs, pienāk laiks viņa paziņo, ka pamatskolas klase rīko nelielu salidojumu pēc vairākiem neredzēšanās gadiem, es protams piekrītu, neko ļaunu nedomādams, lai tak laiž un satiek vecos draugus. Paiet laiks, viņa vēl parāda bildes no pasākuma, kas man tpt baigi neinteresēja, bet nu aiz cieņas paskatos, un ko ieraugu ka gandrīz katrā bildē kur redzama mana meitene, ir blakām viens random puisis, un katrā bildē, viņi tur jauki pavada laiku, kas man lika aizdomāties. Es jau neko neprasīju kas viņš tāds ir un nahren viņš Tevi stalko, jo nu uzticos meitenei. Paiet 2 nedēļas, pēc tās viņas nelielā salidojuma, sākas nesaskaņas, viņa sāk kašķēties par stulbiem iemesliem, kas protams noved pie tā ka viņa saka ka nav vairs tā kā agrāk, es tā pie sevis wtf a kā bija agrāk, anyway, viņa mani pasūta, pēc atkal 2ned uzzinu ka viņa jau tiekas ar to random čali no tā salidojuma. Visnotaļ interesanti bija, paskatīties ko Tik meitenes nedara lai dabūtu kādu citu. Pārdomas man bija par to ka, es sapratu ka tādas ku*es ir jālaiž, viņas nav mani pelnījušas, lai jau iet. Būs vēl labākas, kas arī tagad ir piepildījies. Esmu laimīgs ka viņa tika no manis vaļā nevis man būtu jātiek no tādas šmaras vaļā. Šobrīd esmu laimīgs ar topošo sievu, nevis ar kkādu kuci kurai galvenais ir jauns daikts. Un kas ir iespaidīgi tā šmara vēl ir kopā ar to viņas čomiņu. P.s. ieteikums: Nekad nelaižat savas otras pusītes uz bijušās skolas salidojumu vienas, jo tur viņas var satikt iepriekšējās mazās skolas ļubestības :D Ceru ka patika palasīt :)

Edited by Slāpeklis!*
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uzrakstīšu nākamo foršo stāstiņu, no pēdējā foršā stāstiņa, ka tā ku*e kura mani pasūtija, (par ko man jāsaka paldies viņai), izrādās ka viņa ir bijusi pazīstama ar manu tagadējo, ko es pats tikai nesen uzzināju.. Šeit attiecas termins pasaule gan maza. Ar tagadējo jau sen biju iepazinies skolas laikā metu uz viņu acis, bet viņa uz manis nē, saprotami jo man pašam skolas laikā likās ka esmu dork. Tad nu sapazīstos tuvāk ar šo fantastisko meiteni, viss ir okipoki, bet še ku reku uzzinu ka viņas ir pazīstamas, abas mācijušās pamatskolā kkādā lielā bedrē pie krievijas robežas, izrādās ka manējā bija spiesta pārvākties no turienes uz Rīgu, jo bijusī smagi sapisusi manējās un manējās mammas dzīvi, ka šī pateica ka skolā manējās mamma uz viņu mēdījusies etc shit, kr4 bulšits :D Tad nu tā manējās mammu izslēdza no skolas un viņām nācās pārvākties uz Rīgu. Paldies dievam ka pārvācās, es 3x biju tajā miestā pie Alūksnes, tur ir divi veikali un autobusu pietura. :D anyway, kad braucam uz to miestu, braucam bijušās mājai garām, tad manējā ar manējās mammu smejoties saka ka varētu apstāties un sadot pa seju manai bijušajai.. Diezgan neveikla situācija :D P.s. Ieteikums: Ja iepazīstaties, pārliecinaties vai jūsu jaunā mīlestība nav pazīstama ar kādu no bijušajām.. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Atcerējos savas dzīves nosacīto fml gadījumu.

Es ar meiteni viņai 18 man knapi 16. Attiecības 6 mēneši, vienreiz nonācām tik tālu, ka bija iespēja šai biksēs ielīst. Likās tas ir krutākais kas dzīvē var notikt tad taja momenta :D. Pec nelielas spelesanas si saka iekarst, un tad viena brīdī sāka kliegt ka smok nost wtf, izradas beigās ka vina sini joma ari iesaceja un nobijas no nepazistamajam izjutam.

Protams es taja momenta biju parbijies kad si kliedza pilna kakla ka smok :D

Special for teddy lai nerodas parpratumi, struments bij bikses, tiri roku darbs vinas bikses.

Edited by SuperRembo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Reku jums ikdienišķs stāstiņš.

Čalis strādā gaterī laukos. Tur arī kaut kādas vecenes strādā. Sākumā viņš sāk satikties ar Ilzi. Ilze ir forša meitene (ja neskaita, ka reāla lauku domāšana un bazars). Pie čaļa aizbrauc ciemos draugi. Konstatē, ka Ilzei nav priekšzobu. Uzdirš viņai par to - "ieliec zobus, muļķe". Vēlāk vakarā čalis sadiršās ar Ilzi. Viņa draugi naktī Ilzi pamatīgi izkniebj. Vēlāk čalis pārstāj draudzēties ar Ilzi, bet sāk satikties ar Ingu. Arī meitene no gatera. Ingai ir 2vi bērni. Debīls 6 gadīgs puika un cērtama 13 gadīga meita. Pēc 2 gadu kopdzīves čalis izcērt Ingas meitu.

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Sausmas, sanak pilngadigs tevins 15 gadigu panema. Abi labi, gan si gan vins.

Biju vienas kazas, junija si gada. Ap 1:00 sievas virs atluzis, si dzer pie galda ar manu draugu. 1:40 skatos sie aizgaja uz vip istabu.

Secinajums nedrikst piedzerties un atstat sievas bez uzraudzibas.

P.s vinai kur 40+ draugam 22 milfs

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bija muteres dzimšanas diena, tuss notika kaut kādā pirtī...

Daudz cilvēku, šmigas, jautrības...

Visu laiku gaisā virmoja kaut kāda seksuāla gaisotne, jo spēles tusa vidū sāka paliks ar vien erotiskākas... (laikam šmigas vainas dēļ)

Un Man kā jaunietim negribējās vairs tur piedalīties, tad nu gāju uz pirti...

Iegāju pirtī un skatos - muteres druška guļ kaila uz lāvas... Šī saka, lai šo noperu ar slotiņām... Tad nu process aiziet...

Peru, peru... un jūtu, ka šī jau slidina roku gar kāju utt.

Beigu beigās, sanāca to MILFu(46 g.) paņemt tai pašā pirtī...

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...