Jump to content
GIGN Forum

Parunāsim par kurioziem patīkamiem un nepatīkamiem piedzīvojumiem


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Tad nu taa vienreiz gribeeju baigi pishuku dabuut un rajons bija kaa izslauciits tad nu sanjeemu sevi rokaas un aizgaaju izcirst 60gadiigu buhaara sievu. Jautaajums tad jums vecaakaa pistaa sieviete??

35gadi! Neteikšu ka bija interesantāk nekā jaunu stirniņu! :zhaav:

Edited by Hawaii
Link to comment
Share on other sites

Studenta dienās kādā mācību eskursijas laikā ievilku vienu damīti krūmos.

Bija burvīga pavasara nakts, pilnmēness, mīlestība virmoja gaisā.

Un pilna pēcpuse ar lielajām skudrām, kas nesaudzīgi mani sakoda.

Sado mazo apvienojums. Nedēļu pēc tam vēl mugura bija vienos izsitumos.

Kniebt caļa sievu mazā būcenī, kamēr vīrs viņu cītīg meklē pa viesu namu !??

Man nebija, tad vēl pat divdesmit. Un tas mužiks bija pilnīgi aptracis, jo viņš zināja, ka mēs kaut kur esam.

Fināls bija interesants. Dusmīgais mužiks mani naktī vēl veda mājās :)

Link to comment
Share on other sites

Studenta dienās kādā mācību eskursijas laikā ievilku vienu damīti krūmos.

Bija burvīga pavasara nakts, pilnmēness, mīlestība virmoja gaisā.

Un pilna pēcpuse ar lielajām skudrām, kas nesaudzīgi mani sakoda.

Sado mazo apvienojums. Nedēļu pēc tam vēl mugura bija vienos izsitumos.

Kniebt caļa sievu mazā būcenī, kamēr vīrs viņu cītīg meklē pa viesu namu !??

Man nebija, tad vēl pat divdesmit. Un tas mužiks bija pilnīgi aptracis, jo viņš zināja, ka mēs kaut kur esam.

Fināls bija interesants. Dusmīgais mužiks mani naktī vēl veda mājās :)

Sanak bija fiksais. Bez baudas utt stresa apstaklos. Tik brinums ka izdevas sada situacija tev vinu pielaust :)

P.s sirdsapzina nemocija ka svesu danu kniebj ?

Man personifi dienu mocitu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bļā mans nedrīkst dzert!!!! Vakardiena bija kā labs modinātājsignāls nedzert vairāk bamsli ever neverr, atkal norāvu out'u, aizvilku pie tās pašas dzērājsievietes kuras biju apciemojis pirms kādiem 8 mēnešiem, jo protams manā rajonā nebija ko pist atkal, tad nu ievilkdamies pie viņas dzīvoklī uzreiz pamanīju šokējošu skatu bļē viņa ir stāvoklī un protams no manis jeeeebaal acii...... bet nu ko nu vairs kkad nākam mēnes pahodu dzims sīkais :D Bet protams tas mani neatturēja uzkāpt viņai virsū velvienu reiz un beigt iekšā hahahahahahahhahaa muahahahahahahahaha B) B) B) B) B):cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ej dirst!Tu domā kad es uzņemšos audzināt to bērnu? pis viņus abus nahuj hahahahahahaha forever alone hahahahahaha

Uz šīs pasaules man ir misija laist iekšā visām, bet pēc tam nelikties ne zinis hahahahahahahahah

Edited by Brown^
Link to comment
Share on other sites

0.5 )Reiz sen senos laikos vidusskolas laikos 5dienas vakarā iepazinos ar meiteni vārdā Amanda, caur internetu.Interesants mēnesis pavadīts caur internetu, tad nu satikās un ēdām ,to jau mūsu kopējo augli, bet tā ēdām un ēdām - un tiku līdz serdei. Izrādās, ka šai puisis esot. Ar to arī beidzās.

0.5) Šovasar strādāju PSKUS "Stradiņi" , skatos papīros kkur pazīstams vārds uzvārds, Amandas draudzene. Izdomāju apciemot un tā pēc darba piestaigāju apciemot. Ar laiku jau izveidojās rutīna un tāda veida vēlēšanās satikt to meiteni. Vienalga, ka bijušās draudzene, bet patikšana sāk piešķirt noteiktu korelāciju, kura pamazāk saruka, līdz absolūtai vienībai - proti...1.

1 - arī viņai ir puisis.

P.s. Kaut kāda kauzalitāte.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Stāsts no paziņās dzīves.

Tātad izskatīgs, uzkačāts čalis, kam dabūt kā tādu meiteni 1 vakaram nekad nav sagādājis problēmas, jo prot arī ļoti labi komunicēt ar viņām.

Aizgāja uz klubu, kur iepazinās ar meiču, parunāja, iedzēra, padejoja u.t.t. Pienāca laiks jau braukt pa mājam, viņš viņu pasauca pie sevis, viņa piekrita. Tur sākās nenormāla kaisle, viss kas ir iespējams un te viņš izdomāja, ka varētu paspēlet dibenspēli, itkā viņai arī nebija nekas pretī, jo labi iedzērusi bija. Tad tur sākās dibenspēles un pēc tam viss parējais.

No rīta čalis pamodās, nav tas labākais stāvoklis un skātās šamā guļ blakus. Piecēlās, lai aizietu uz virtuvi padzerties. Dzerot ūdeni, dzird, ka tā arī nāk un te viņš norāva pauzi. Viņš ilgi sktījās uz seju un nevarēja saprast kas tas ir. Pēc 10 sekundžu pauzes viņš iebrauca, ka šamai visa seja sūdu strīpās, jo vakar pēc dibenspēles viņš arī gribēja, lai tā paspēlē ar muti.

Bet labākai ko viņš pats pateica - bļe man taja brīdi bija pofig, ka ir tie sūdi uz sejas, es vnk skaidri atceros, ka mēs uz beigām arī sūcāmies........

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Stāsts no paziņās dzīves.

Tātad izskatīgs, uzkačāts čalis, kam dabūt kā tādu meiteni 1 vakaram nekad nav sagādājis problēmas, jo prot arī ļoti labi komunicēt ar viņām.

Aizgāja uz klubu, kur iepazinās ar meiču, parunāja, iedzēra, padejoja u.t.t. Pienāca laiks jau braukt pa mājam, viņš viņu pasauca pie sevis, viņa piekrita. Tur sākās nenormāla kaisle, viss kas ir iespējams un te viņš izdomāja, ka varētu paspēlet dibenspēli, itkā viņai arī nebija nekas pretī, jo labi iedzērusi bija. Tad tur sākās dibenspēles un pēc tam viss parējais.

No rīta čalis pamodās, nav tas labākais stāvoklis un skātās šamā guļ blakus. Piecēlās, lai aizietu uz virtuvi padzerties. Dzerot ūdeni, dzird, ka tā arī nāk un te viņš norāva pauzi. Viņš ilgi sktījās uz seju un nevarēja saprast kas tas ir. Pēc 10 sekundžu pauzes viņš iebrauca, ka šamai visa seja sūdu strīpās, jo vakar pēc dibenspēles viņš arī gribēja, lai tā paspēlē ar muti.

Bet labākai ko viņš pats pateica - bļe man taja brīdi bija pofig, ka ir tie sūdi uz sejas, es vnk skaidri atceros, ka mēs uz beigām arī sūcāmies........

HA :xd3:

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...