Jump to content
GIGN Forum

CSGO AK-47 | Redline [Bezmaksas Izloze]


JEYRAZZ
 Share

Recommended Posts

Jā, tā varētu teikt. ^_^

Nav jau tā ka man būtu žēļ, bet ja es izdaru izņēmumu vienam, man izņēmums ir jāizdara visiem.. savādāk tas nebūtu godīgi. Galu galā arī 'noteikumi' lai peidalītos izlozē zaudētu savu jēgu, un nepiepildītu izlozes mērķi, kurš ir vairāk spēlētāji csgo serverī. Būšu vien tā piepie un atbildēšu tev ar nē, pieteikums noraidīts. Līdz izlozes beigam ir vairākas dienas, un to laikā savākt tev pietrūkstošos 1000 punktus ir vairāk kā realistiski. :)

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Līdz šim pārbaudītie un apstiprinātie dalībnieki:

  1. BOTa
  2. Equinez
  3. enjoi
  4. mrzombie
  5. Sātana advokāts
  6. emys
  7. CMEPTb
  8. LaukuAviize
  9. Slāpeklis!*
  10. gvaido
  11. LittleAtoms
  12. Pauly
  13. Impressive
  14. amniijs
  15. slaists
  16. cwpz
  17. Gacha96
  18. wot wot
  19. Print`Screen
  20. bukijs
  21. KKN1.
  22. griMz
  23. stormlvl
  24. kedainis

Spec_Alfa vēl trūkst 400 punkti.

Panda, tu man iedevi status ar 1000 punktiem bet tas izskatās pēc tava alt konta. Par laimi zinu tavu main, un uz tā tev ir 7000+ punkti (http://stats.gign.lv...rinfo&player=19), bet šajā topikā tu to neminēji, tākā ja gribi būt iekļauts izlozē, informē kurš galu galā ir tavs steam konts un stati. Updated.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Vissticamāk random.org, izmantojot augstāk minēto sarakstu ar dalībniekiem, tie divi cipari kuri izkritīs, būs arī uzvarētāji. Dalībnieku secība tika noteikta pēc tā kurš pirmais pieteicās šajā topikā, kaut gan savā ziņā tas nemaz nav nozīmīgi. Youtube video formātā.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...