Jump to content
GIGN Forum

Ertākai foruma caurlūkošanai ieviest Tapatalk


BOT^a
 Share

Recommended Posts

Pieļauju ka ir pietiekami liels daudzums lietotāji kas forumu caurskata caur telefoniem, un es esmu gatavs apgalvot ka lielākā daļa pārslēdzas no Mobile skina uz defaulto, jo nav iespējams ērti nokļūt līdz topika pēdējām lapām, nesaglabā pēdējo izlasīto postu u.t.t.u.t.j.p.

Šim nolūkam jau vairāk kā gadu es dažāda tipa forumos lietoju mobilo aplikāciju TAPATALK

Programma pieejama visām populārajām telefonu operētājsistēmām: ANDROID, iOS, WP, WP8+.

Aplikācija atbalstā tādus populārus foruma dzinējus kā IP.Board, vBulletin, phpBB + vēl pāris citus populāros dzinējus.

Lai aktivizētu šo iespēju nekādas pārdabiskās lietas nav jādara:

1) jānokačā pats kods kas atbalsta aplikācijas pieslēgšanos un jāiekopē <root> mapē vai arī citā vietā ko pēctam varēs norādīt tapatalk administrācijas panelī ;

2) jāaktivizē IP.Board jauns plugins;

3) jāaktivizē viņu mājas lapā GIGN forums un key jāiekopē IP.Board uzstādījumos

4) voilā, telefona programmā atrodam iepriekšējā solī piereģistrēto nosaukumu un varam pilnvērtīgi izmantot forumu, es pat teiktu ka ļoti labāk kā mobīlo skinu (lietotāju autorizācija, postošana, profili, u.t.t).

Instrukcija IP.Board forumam https://tapatalk.com/activate_tapatalk.php?plugin=ipb

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...