Jump to content
GIGN Forum

12. Saeimas vēlēšanas


vincister
 Share

12. Saeimas vēlēšanas  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Iegrūda Citadelē 1 miljardu Ls, bet Vienotība pārdod pa 60 miljoniem €? Tas ir cik reizes mazāk? Un kur tā nauda aizies? Kabatās protams! Un vēl par tiem ļifoniem grasās balsot...

par viņiem tak balso, lai būtu "mazāks ļaunums", nevis tāpēc, ka tiešām grib viņus partijā. Ja saprati..

Link to comment
Share on other sites

Es vēl neesmu izlēmis. Man patīk 1mā saraksta (Attīstibai) idejas. Varētu par viņiem balsot. Mazliet pārsteidz Vienotības spēle ar Citadeles pārdošanu. Jūtos arī bēdīgi, jo šķiet, ka mums vispār nav žurnālisti, kas spētu to sakarīgi analizēt un uzdot pareizos jautājumus. No otras puses atkal - es nelasu avīzes un neskatos panorāmu, bet ko var gaidīt no apollo un delfi žurnālistiem... :(

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tātad, lai būtu skaidrs par tām bankām.

1) Mēs vēl cenu nezinām. Zināsim pēc 30. datuma.

2) Tā banka bija jāpārdod vai arī to pārņemtu Eiropas komisija un pārdotu par pašizmaksu labākajā gadījumā.

3) Tā kā visa tā diršana par to kpc tā vai ne tā ir tukša salmu kulšana. To jau no sākotnēja gala varēja saprast, ka nauda ir papista. Sakiet paldies Godmanim un ko. Labi, ka vispār varēja pārdot par kaut cik sakarīgu uzcenojumu.

4) Bet tie, kas vēl joprojām nesaprot var 7dien doties uz Doma laukumu un ar Nilu rociņās bļaut kpc pārdod banku.

Pats es neredzu par ko balsot vispār šogad. Visi vecie sen jau sevi ir izsmēluši. Tpc savu balsi atdodu jaunajiem censoņiem ar cerību, ka viņi iekļūs.

Link to comment
Share on other sites

Kā var legāli padirst vairāk kā 1 miljardu Ls un neviens nebūt vainīgs, it īpaši, ja tā ir banka?

Kā var pazust 3 miļaki, kā var uzcelt pasaulē dārgāko 800m tiltu, kā var 1 miļaku nesamksāt par partijas pārtēriņiem, kā var valsti novest līdz dirsai un neatbildēt par to, kā var.... ???

Mūsu valstī darbojas principi desmitnieks tev ir ofic jāatdod, bet miljons ko nu nekādas atbildības ne politiskās, ne personiskās.

Link to comment
Share on other sites

tie latviesi,kas nebalsos,ir mudaki, jo taja pasa laika krievi un nelatviesi nobalsos par savu saskanu,kas ari bus valdiba un varbut pat koalicijaa,pec tam vainosiet pasi sevi. jusu arguments,ka nav par ko balsot, ir berniskigs. dzive lielakoties ir jaizvelas starp mazako launumu, lai izdzivotu un viss ir jadara pasam. ar sadu attieksmi nevis valdosas partijas, bet jus novedisiet so valsti vel lielaka dirsaa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nē nu kā to principu realizēt? Es arī gribu aizņemties no bankas pāris miljonus saimniecības attīstībai un tos neatdot, lai man neviens neko nevar izdarīt, neko atņemt un neieliek cietumā...

Fiziskās personas maksātnespēja. Tas, taču tagad ir tik ļoti populāri. Es pazīstu dažus pidarus arī no sava paziņu loka. Nesaprotu kā viņi naktīs mierīgi var gulēt.

Link to comment
Share on other sites

Kā var pazust 3 miļaki, kā var uzcelt pasaulē dārgāko 800m tiltu, kā var 1 miļaku nesamksāt par partijas pārtēriņiem, kā var valsti novest līdz dirsai un neatbildēt par to, kā var.... ???

Mūsu valstī darbojas principi desmitnieks tev ir ofic jāatdod, bet miljons ko nu nekādas atbildības ne politiskās, ne personiskās.

un kur paliek par ceļa nodokli maksātā nauda? kabatās?

Link to comment
Share on other sites

un kur paliek par ceļa nodokli maksātā nauda? kabatās?

Tātad, lai saprastu par ko mēs runājam.

Ceļa nodoklis jeb tā saucamā vinjeta tiek iekasēta no smagajiem pašlaik un tās iegūtie līdzekļi tiek novirzīti 100% ceļu remontam,

Transporta nodoklis ko mēs katru gadu maksājam pie skates. Tur tiek kaut kā dalīts. Kaut kādi 40% tikai nonāk ceļu budžetā, pārējais budžeta lāpīšanai.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgā lieta, kas mani interesē ir tas, ka Lembergs ir apstiprinājis savu dalību minpreža krēslam un lai vai kā, es esmu no tiem, kas par spīti grib redzēt Lembi pie varas kaut vienu sezonu, lai redzētu uz ko viņš ir spējīgs ar lielajiem grožiem... Kaut kā neticu, ka viņš kaut ko varētu salaist dēlī vairāk, kā jebkurš cits, kurš tur tagad varētu tikt.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

tie latviesi,kas nebalsos,ir mudaki, jo taja pasa laika krievi un nelatviesi nobalsos par savu saskanu,kas ari bus valdiba un varbut pat koalicijaa,pec tam vainosiet pasi sevi. jusu arguments,ka nav par ko balsot, ir berniskigs. dzive lielakoties ir jaizvelas starp mazako launumu, lai izdzivotu un viss ir jadara pasam. ar sadu attieksmi nevis valdosas partijas, bet jus novedisiet so valsti vel lielaka dirsaa

Kāds ir tas lielākais ļaunums un kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

Par kuru partiju balsot, tas lai paliek uz katra paša sirdsapziņas, bet gribu dzirdēt viedokli no tiem, kas nebalsos. Pēctam nesūdzaties par dzīvi, jums ir tik maz pilsoniskās atbildības un jūs viņu vēl laižat vējā - un ko tālāk? Biļeti uz Īriju jau nopirkāt?

tie, kas raud jau sen ir īrijā un strādā noliktavā

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...