Jump to content
GIGN Forum

Counter-Strike 1.6 Servera Ieteikumi.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Ar sms acc varētu papildus naudu dabūt, bet arī, tad lielāks darbs būtu tiem, kas ņem tos acc nost un izskata sūdzības, jo parasti tādus acc pērk personas vēl mazos gados būdami.

Un man tomēr gribētos, lai būtu atpakaļ war3 serveris, jo tas bija tiešām top1 serveris LV, pirms mazā misēkļa. Okey, tagad bija tas h**l.lv, bet tas arī jau pabrucis tagad, varbūt ir iespēja war3 serveri uzlikt uz kādu laiku, lai vismaz paskatās, ir tauta, naav tauta?

Pubs, cik skatos, lēnām atdzīvojās, kāpēc, lai war3 cienītāji neatgrieztos, jo daudzi bija redzami tajā pašā iepriekš minētājā war3 serverī.

Ar cieņu,

Puukjeens

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jaa, es arii jau paris dienas skatos ka gignaa tauta 21/21 un briizhiem pat vairak nekaa KSO, zbis :shades:

Kso tagad ar portiem kaut kas un jākačā tas Kso 4557 vai kaut kas tāds, lai spēlētu pubā. Tādēļ tās izmirums pēdējās dienās tur

Link to comment
Share on other sites

Kad esmu serverii, vienmeer ir pilns.

Admins serveri, tauta turaas.. :)

Bet vienigais deretu vel kadas citas mapes ielikt, savadak sanak visu laiku vienas un taas pasas def mapes pa rinki..

Tas gan un izņemt kaut kādus oilrig. Dažreiz arī iznāk, ka 2 mapes pēc kārtas ir. To tizlo mapes mainīšanas veidu vsp vajag nahrinizēt un uzlikt kaut kādu vote vai vienkārši salikt mapciklu

Link to comment
Share on other sites

Nu takš visiem skaidrs ka jaunas kartes un beigās izmet automātisko mapvote kur tauta pati sabalso ko spēlēt un visiem mierīgs prāts un nebūs strīdu, ko tauta izvēlēsies to spēlēs, plus adminam pašam nebūs jāprasa ko spēlēt, tauta pati sazīmēs.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tūliņ jau būs pagājuši 3 mēneši, kopš šis topiks ir izveidots.. Vai vispār kaut kas tiks darīts? Vai ir vērts gaidīt izmaiņas? Main serveris ir praktiski atguvies un gandrīz vienmēr ir pilns, varbūt vajadzētu veikt dažas nelielas izmaiņas, kas jau ir izskanējušas, lai nostabilizētos? :ermm:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No 20. decembra visiem, kam ir nopirkts reg niks, tas ir aktīvs neatkarīgi no tā vai ir, vai nav pagarināts niks.

Starpcitu, es tieši domāju, ka man takš beidzās, bet visu varēju darī - šī ir ļoti jauka ziņa. Šis takā uz palikšanu?

Vai būs vēl kaut kādas izmaiņas?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

chau,gribetos parunat par musu gign pub serveri,viss ir okey,bet reali mapi kuri tur ir,baigi vecie un tauta tagad 2015 gada gandriz negrib to spelet , iznak ka tauta iziet un serveris pec tam lik piemeram de_nuke_2x2 spelejam 3x3 pec tam atnak tauta maximums var spelet tipa 5x5 bet spelet var 3 cilveki tapec ka nav spotu kur RESPAWN,un tauta atkal pazud admini izdarat ludzu kautko !

sorry par manu latviesu valodu varbut kautkas ir nepareizi uzrakstit , es censhos rakstit pareizi ) velreiz paldies

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...