Jump to content
GIGN Forum

Counter-Strike: Global Offensive Servera Ieteikumi.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Rakstam šeit visu, kas sasāpējies sakarā ar GIGN.lv CS:GO serveriem.

Šajā sadaļā komentējat visu iespējamo par to, kā Tavuprāt vajadzētu uzlabot esošos CS:GO serverus. Ko vajadzētu pielikt, ko noņemt, ko uzlabot, kā piesaistīt cilvēkus, īstenībā jebkura laba ideja var būt noderīga.

Par visu vairāk lasīt GIGN.lv mājas lapā - http://www.gign.lv/news/336

Link to comment
Share on other sites

1. Sloti, pārlikt uz 24 slotiem.

2. Teambalance itkā ir, itkā nav, nezinu liekas ka nestrādā galīgi, par piemēru ņemšu aztec, puberi kuriem ir ''labie pc'' kartes sākumā tiek iekšā pirmie un uzreiz iet pie cts, līdz ar ko pēc nelielā warmup situācija ir tāda kāda ir pie cts ir aptuveni 9 playeri pie ts 6 vai 7 nu tur nav nekāda iespēja vinnēt.

3. Adminu čatu vajadzētu iekrāsot kādā krāsā, lai izceļas no parastā čata, jeb radio čata.

4.mapcikls manuprāt nekam neder, uz riņķi griežas vienas un tās pašas mapes, pirms šī mapcikla tika spēlēta tāda karte kā vertigo, tagad ne reizi neesmu viņu redzējis..

Tas tā kas man bija sasāpējies.

+Ja tiktu uzstaisīts DM CS:GO serveris, vēlētos tur redzēt knife pluginu, respeķtīvi var izvēlēties knife veidus :)

Es piesakos par csgo galveno adminu, forumā esmu 24/7, un varu apkopot info jebkurā laikā un dot tālāk :)

EDITS: Pauly, Tu par mapciklu nesūdzies, jo Tev ir map flags, piemēram kā man kuram viņa nav, protams apnīk griezt vienas un tās pašas kartes.

EDIT2: Ja tiek taisīts DM CSGO serveris tur var eksperimentēt ar nažu skiniem.

Es par main cs.go tikai lai viņš būtu kārtībā spēlēšanas ziņā, piekrītu maddn main ir main bez pribombasiem, nekādas skaņas vai uzrakstus uz ķiverēm nevajag.

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Daži ieteikumi, kuri vismaz citos serveros mani uztur ilgāk:

  • Pēc nāves, esot specos ir iespēja sarunāties ar enemy mirušajiem, kā arī mums, adminiem, padarītu vieglāku mutes virinatāju mutošanu, tā kā aimeru pagaidām CS:GO pubos īpaši daudz nav;
  • Nezinu vai tas būtu pokemoniski vai nē, bet iespēja izvēlēties knife skinus būtu interesanta, daži mēģinājumi šo lietu iesākt ir arī bijuši no lietotāju puses;
  • Safixot random servera kāršanos, nezinu kas to izraisa (reti, bet tomēr tā mēdz but);
  • Piekītu slāpeklim par admin čatu;
  • Par mapciklu īsti nesūdzēšos, jo esot serverī, nepieciešamības gadījumā var nomainīt nepopulārās mapes vai tieši tādas uzlikt;
  • Teambalans, hmmm, varētu kaut ko izdomāt tā, lai nemētā no komandas komandā fragerus, jo bieži sanāk 1 halfa laikā 2-3 reizes samainīt komandas
  • Kaut arī serverī var tikt konektējoties caur konsoli, labākais kas sanāk ir ieiet specos un gaidīt, kamēr kāds izies.

Tie tā kā būtu main punkti, kurus varētu apspriest, droši rakstam papildinājumus.

EDIT: Paldies par FF noņemšanu =)

EDIT2: Īsti nav saistīts ar pašu serveri, bet gan statiem, kurus nesanāk apskatīties normālā veidā. Spiežot pie serveriem, 1.6/CSS atver normāli, bet CS:GO piedāvā atvert spēli, nevis status. Runājot par statiem, varētu arī sataisīt, ka rankus mēra pēc "skilla" kā 1.6 status, nevis pēc fragu daudzuma. Savādāk tiem, kuri tikai sākuši spēlēt gignā, iespēja būt topa augšgalā ir neiespējama.

Slāpekli, ok, tad parasto vote vietā, kur mēdz būt vienlaikus italy, office, dust var iemest jaunās mapes, kuras agri vai vēlu nebūtu slikti sākt spēlēt =)

Edited by Pauly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ou jā, puba karalis var izpausties. :D

1. nestrādā M burts (komandas, spec. izvēle) laikam tikai adminiem tā, to vajadzētu salabot

2. noteikti jāatjauno mapcikls (ko jau kolēģi augstāk minēja)

3. knife plugins nav vajadzīgs.. tiem, kam toč ir naži, tiem vairs nebūs garāks krāns :D

4. pirmās ~10 sec izslēgt "hitbox" cilvēkiem, lai nav tā, ka kāds gudrītis skrien pa priekšu ar kalašu vai āpi un bloķē ceļu frageriem

5. iespējams kādas skaņas? godlike u.t.t

6. mūziku raunda beigās

7. autokick? ja afk minūti no vietas, tad lai izkiko. savādāk zb katru raundu kikot dažu labu

8. AWP limitu uz ~3 komandā!! adminiem nē, lai mums ir privilēģijas :devil:

9. ja te kāds ieminēsies par free armor + kit, tad nē, ej 2x mājas tālāk, fū

10. adminiem uz ķiveres uzrakstu "ADMIN" kā CSS laikos

Pagaidām nekas cits galvā nenāk, savas vēlmes esmu izpaudis. :)

Link to comment
Share on other sites

nepiekrītu par skiniem, nevajag knife skinu pluginu vai ko tādu, ja būs CSGO:DM serveris (kuru man liekas, ka nahuj nevajag) tad tur var likt. Ja ir doma taisīt otru serveri ar kaut kādiem modiem, pluginiem un tādām lietām, tad daram to tur - main serverim jāpaliek brīvam no visādiem pribambasiem. Lūdzu, ieturēt galveno serveri bez visādām skaņām, jocīgiem pluginiem un "fīčām", GIGN serveris patīk tieši ar savu vienkāršību un tādam jābūt main serverim. Tas attiecas uz visiem augstāk minētajiem noteikumiem, sākot ar admin ķiverēm, nažiem, skaņām un visu pārējo (turklāt steamid accessiem ir bonuss, ka var pamainīt niku, lai pavērotu kā uzvedās spēlētāji, ja "nav" adminu serverī, skini to izporķītu).

sloti? 20 ir okej, 22, manuprāt, maksimums - var palaist testa režīma un apskatīties, kas notiek.

Ideali būtu, ja nebūtu tā tizlā balsošana, bet gan defaultais csgo plugins kāds tas ir spēlējot caur find a game funkciju.

ā, vienu gan gribētos tiesa nejau pašam priekš sevis, ļoti daudz cilvēku, kas apmeklēt gign serveri mēģina !rs komandu, respektīvi nodzēst ingame status bez reconnecta - noderīgi gan spēlētājiem, lai garinātu krānus, gan adminiem jo spēlētājam nepazustu, piemēram, mute kā tas būtu reconnecta gadijumā.

Link to comment
Share on other sites

Atkar, tiem ar garajiem neta krāniem nekas nesarausies, ja nu vienīgi vanilla naži, bet tad jau paši vainīgi;

Es jau domāju, ka naža skini būs pietiekoši pokemoniski, bet skaņas/mūziku/AWP limitu, kas tracina visvairāk, tiešām nevajag;

Ar atšķirīgiem modeļa skiniem priekš adminiem varētu paeksperimentēt;

O, maddn atgādināja par balsošanu - to arī vajag noņemt spēlētāju vidū, jo tā ir lieka, nekad nenostrādā, bet traucē spēlēt.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1. Knife plugin nevajag - pokemoniska štelle.

2. Par HITBOX - lai paliek kā ir. Ja ir cirvis tad ir, neko nepadarīsi

3. Par skaņām (godlike etc) un mūziku raunda beigās - vēl pokemoniskāk kā knife plugins. Nevajag

4. AutoKick ir ok, bet nejau minūti. Pašreizējais kick time ir OK. Tas, ka čalis pastāv vienu raundu AFK nenozīmē, ka viņš uzreizi jākicko. Noslajo un ja vēl būs AFK kicko.

5. AWP limits - neredzu nekādu pamatojumu. Jātstāj tā kā patreiz ir un miers.

6. Par free armor+kit - pilnīgi piekrītu - nevajag. Lai paliek kā ir.

7. Piekrītu par adminčata iekrāsošanu.

8. Protams neatektos no DM GO servera :)

Vispār ideālais variants ir palikt pie +- tādām iespējām kā bija 1.6. Nekas pārspīlets un uzkrītošs - jo vairāk modnos pluginus sabāž jo spēle kļūst nepievilcīgāka.

Link to comment
Share on other sites

vienmēr aztekā un puteklī2 tik daudz aviki, ka riebj spēlēt.

balsošanu toč likvidēt, jo vienmēr kādam patīk bakstīties gar to

tā nika maiņa nelīdz, ja redz punktus un stīm profilā var redzēt iepriekšējos nikus (citreiz uznāk luste pafragot zem cita nika, bet vienmēr uzkož :D)

aktuālākais būtu tās mapes, jo viss ir apnicis, prasās pēc jaunām lietām

skini + skaņas jā, p0k3, bet prasītos kaut kas tāds, kas atšķir adminu no spēlētāja

p.s.

resetojam status tad, kad uzvelku līdz 100 stabiem :D vēl ~13 atlikuši

Es piesakos par csgo galveno adminu, forumā esmu 24/7, un varu apkopot info jebkurā laikā un dot tālāk :)

es balsoju par sevi. :shades:

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

Sanāks copy/paste ,bet izcelšu šos punktus:

Salabot random servera kāršanos;
Jaunas mapes,jo standarta sāk jau apnikt;
Teambalance tad itkā sadala godīgi,tad atkal vairakus raundus pēc kārtas vienos vārtos;
Arī uzskatu kad knife plugins nav vajadzīgs.
Edited by LaukuAviize
Link to comment
Share on other sites

Būtu tikai loģiski, ja access/sūdzību sadaļu arī kontrolētu katrs mains, tāpēc neredzu vairs jēgu saglabāt vēlvienu cilvēku (tobiš mani), kas ar to nodarbojas. Izvirzu sevi par kandidātu CSGO servera galvenajam, lai cilvēki balso par to ko vēlas redzēt pie šprices.

* var uztaisīt tā lai weba spiežot uz jaunumu bildes neatvertos bilde, bet gan raksts?

* balstoties uz augstāk uzdrukāto katrāi spēlei ir nepieciešamas atsevišķas apakšsadaļas.

Link to comment
Share on other sites

1. afk kick

2. update map pool

3. csdm serveri? mby.

4. salabot servera crashus, kā jau minēts iepriekš.

5. neuzskatu ka ir vajadzīgi 24 sloti.

Neuzskatu ka nekas vairāk ir vajadzīgs.

Spēlētāji serverī ir, bet arī konkrētos laikos, bet nu vienmēr jau nekad viņā nespēlēs.. domāju ka manis veidotās izlozes ir piesaistījušas pāris spēlētāju, kaut kādi tāda veida pasākumi vienmēr ieinteresē kādu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

principā jau patīk kā ir, ja jau esmu nospēlējis krietnu laiku, jeyrazz 4 punkti un pagaidām būtu gana. galvenais safixot lai viss strādā kā nākas, bet pēc tam domāt par jaunām fīčām :)

lai tik maddn paliek savā krēslā, tā visiem būs labāk :police:

+esmu ievērojis pāris css adminus, kas tagad bieži spēlē csgo, tāpēc negribētos css adminus šeit, protiet, nepārnest accessus, ja tas tiks prasīts :( +tagad adminu @go pietiek tiešām

p.s.

šos te serveru revidēšanas topikus vajadzētu postot GIGN steam grupā, lai ciļvēki nāk izteikt viedokļus!

Edited by Sātana advokāts
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+esmu ievērojis pāris css adminus, kas tagad bieži spēlē csgo, tāpēc negribētos css adminus šeit, protiet, nepārnest accessus, ja tas tiks prasīts :( +tagad adminu @go pietiek tiešām

Tas jau sen tika izdarīts,vismaz tiem adminiem,kas pirmsākumos iegriezās tur uzšaut. Tākā jaunu css adminu pieplūdumu negaidi. :D

Link to comment
Share on other sites

1)Piekritisu ka main CSGO japaliek as simple as possible, ta bija cs1.6 main servera burviba.

2)Sloti ar 20 more thatn enough.

3)Chatu admin noteikti iekrasotu.

4) Player balsosana pirms kartes beigam man skiet noderetu, tad labi izpaustos speletaju velmes. Savukart, tas palielinatu iespeju visu laiku spelet defoult kartes, kas varbut nav ipasi labi. Savukart plus butu ka naktis cilvekiem butu iespeja pasiem saglabat iespeju balsot par intresantakam map kad admin nav pie horizonta. Iespejams butu ari balsot par mazakam map. Protams jautajums cik kartes voting saraksta var salikt.

P.S. Slapeklim REC ka adminam!

Edited by _PUNK_
Link to comment
Share on other sites

4) Player balsosana pirms kartes beigam man skiet noderetu, tad labi izpaustos speletaju velmes. Savukart, tas palielinatu iespeju visu laiku spelet defoult kartes, kas varbut nav ipasi labi. Savukart plus butu ka naktis cilvekiem butu iespeja pasiem saglabat iespeju balsot par intresantakam map kad admin nav pie horizonta. Iespejams butu ari balsot par mazakam map. Protams jautajums cik kartes voting saraksta var salikt.

tad kad bija shis vote, vai arii pats vari paarbaduiit kaada valves serverii, ka to tik vien dara kaa graiza dd2 inf nuke dd uz rinjkji.

Link to comment
Share on other sites

Es gan ļoti reti iegriežos, bet - nesaprotu, kāpēc adminu vajadzētu kaut kā izcelt (skini, skaņas). Adminam nevajadzētu būt pēc iespējas nemanāmākam, tai pat laikā pildot pienākumus? + tas mazliet veicinātu tiesību prasīšanu nevis vajadzības, bet prestiža dēļ.

Ā, un es kaut ko esmu palaidis garām, ka tagad visi priecājas, ka ff ir off? Atceros 1.6 bija ieslēgts un visi bija apmierināti.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...