Jump to content
GIGN Forum

Counter-Strike: Source Servera Ieteikumi.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Rakstam šeit visu, kas sasāpējies sakarā ar GIGN.lv CS:Source serveriem.

Šajā sadaļā komentējat visu iespējamo par to, kā Tavuprāt vajadzētu uzlabot esošos CS:Source serverus. Ko vajadzētu pielikt, ko noņemt, ko uzlabot, kā piesaistīt cilvēkus, īstenībā jebkura laba ideja var būt noderīga.

Par visu vairāk lasīt GIGN.lv mājas lapā - http://www.gign.lv/news/336

Link to comment
Share on other sites

1. Nezinu vai tas ir iespējams, bet CS:S serverī uzlikt tā lai var gan Non-steam gan Steamed spēlēt, (kā to varēja 1.6).

2. Galvenā sāpe ir mapes, mums ir salīdzinoši ļoti liela izvēle ar mapēm, no kurām tikai 50-60 reāli tiek spēlētas! Esmu gatavs uzņemties, RTV un mapju maisu sakārtošanu (testējot serverī, un sazinoties ar aktīvajiem adminiem, iztīrīt viņas) Jo puse no non-RTV mapēm tautai galīgi neiet pie sirds, bet dažas ir tādas kuras varētu ielikt RTV, tai pašā brīdī ir mapes kuras vajadzētu izņemt no RTV lista. Kā arī secību varētu sakārtot, tikai dodiet zaļo gaismu, ka pēc mūsu darba šo sāpi arī labosim! :) (Jo Alfa jau bija gatavs darboties, bet nebija support no vadības)

Edited by Hawaii
Link to comment
Share on other sites

Viss lielākā problēma ir servera karināšana. Nezinu, kā tie daži kadri to dabon gatavu, bet vakar piemēram 3x pēc kārtas nokrašoja serveris un bija dd2. Protams, trešajā reizē nomainiju uz cpl_strike. Pa lielam ar css serveri viss ok. Paliek aktuāls jautājums par stīmoto versiju. Protams, ka tas būtu labi, bet cik ir gatavi pāriet uz stīmoto versiju?

Link to comment
Share on other sites

Bullseye, es pēdējā laikā nēesmu saskāries, jo kamēr ir admins serverī ir salīdzinoša kārtība!

Drīzāk par spēlētājiem un adminu uzskatiem ... Lumpy, jā, es cenšos pats ierobežot viņus - esmu jauns admins, bet diemžēl ir jāsaka tā, ka vecie admini ļāva izrunāties un visi viņi ir pieraduši pie tā, ja ''zajebal nah, atkal bla nah mani nošāva, pajobaki.'' šie teksti man neliekas adekvāti, bet pēc mutes uzlikšanas vecie playeri man skaidro, ka admini pirmstam par šādiem izteikumiem neliekot neko, jo viņu apgalvojums ir '' Šeit nav nekāds teātris, or smth like that!'' --> Tāpēc domāju, ka mums ir kaut kā tad jānosaka tās robežas, jo es lieku mutes, bet ienākot serverī ar fakenick lai pačekotu līdzi citu darbībām, ir tāds apjukums, laikam esmu par skarbu vai arī daži šeit negrib neko darīt!

Link to comment
Share on other sites

Tāks, ir pāris lietas kas ir jānoskaidro.

Tā serveru kāršanāš ir dēļ ļoti vecās un caurumotās CS:Source versijas. Attiecīgi ir daudz caurumi, ko var izmantot lai nokrašotu serveri.

Kā no tā izbēgt es jau rakstiju jaunumus. Ir jāizlemj vai vēlamies jaunāko CS:Source versiju. Adminiem ir jāievāc info par to, vai gribat, vai nē.

Es apskatījos update vēsturi - tīri teorētiski tie update neiznāk tik bieži, tieši tāpēc var kaut ko izdomāt. Gan jau worm piekritīs, cerams.

Attiecīgi pēc šī visa var skatīties tālāk par kartēm. Jo tad var likt arī jaunās kartes un sakārtot mapciklu.

Kas attiecas uz mutes palaidējiem, tad pieņemu ka būs jārīkojas šādi. Jāpieliek plugins ar permanent silence iespējām. Attiecīgi serverī būs tikai pāris admini, kad būs pieeja šim ( Šiem adminiem protams jābūt no tiem, kas māk savaldīt muti paši ) Tālāk jau šie savaldītāji varēs iedalīt permanentās mutes visiem ( arī adminiem ). Un tiem jau vajadzēs rakstīt forumā lai tās noņemtu.

Link to comment
Share on other sites

Ja vārds tiek dots saprotu mums,tad es piekristu tam pašam ko pārējie saka, calladmin noņemšana no servera,jo ir deģenerēti cilvēki kam tikai patīk bojāt spēli aiz nekā darīt,savādāk nav iespējams cīnīties ar tiem.

Otrs vēlētos lai serverī būtu maplistā pa kādai fy,awp,pistoļu,aim kartei,lai nepieciešamības gadījumā,kad nav neviena administrātora serverī,vai vēlās vakara stundās,var paši mainīt to.

Trešais ieteikums būtu uzlikt lielāku laiku publiskajai "rtv" komandai, jo bieži vien karte netiek nospēlēta līdz galam,cik saprotu paiet 6/7minūtes un uz 20,tiek rakstīts un mainīta karte,tāpēc karte bieži vien tiek spēlēta pāris minūtes,bet tai pašā laikā būtu labi,ja tiktu izņemtas ārā tādas kartes,no kurām cilvēki pazūd,kā piemēram "de_forest" kura es uzskatu kad cilvēku ir tā maz,tā tiek saspiesta un spēlēta,un tad visi čīkst,un būtu labi,ja kartes spēlēšanai palielinātu laiku vel par minūtēm desmit,līdz ar to "rtv" arī +10minūtes klāt.

Ceturtais ieteikums būtu "hostage kill" limits,kā nošauj speciāli to,jo ir indivīdi kas to dara tīšām,lai viņi tiktu sleyoti,vai arī tiktu atņemta nauda,viens no abiem un pēdējais būtu awp limits uz abām komandām, piemēram komandā 1awp vai 2awp, ne vairāk, tas būtu pieņemami :) .

Bet pats galvenais,domāju atstāt v34, jo pazudīs cilvēki un serveris stāvēs tikai tukšs,bet tā es atbalstu arī stmd cs;s versiju,jo pašam tā ir un problēmu nebūtu.

Edited by MaR'z
Link to comment
Share on other sites

tikai par stīmoto savādāk nav vnk vairs jēgas.

galvenais pēctam visu zolīdi nokonfigurēt ...

RR tikai pēc 15 sec+-

ne vairāk kā 3 niku mainīšanas per map vai kautkāda laikā *(kik)

nafig ar calladmin, vai arī salabojiet (piem automātiski izkiko ja vairāk par 4 calladmin 5min laika+- :) )

bez ping maskām

utt

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Viss, ko es varu pateikt/ieteikt par Source - es tajā pa retam parādīšos, ja būs iespējams spēlēt ar steam pieejamo Source versiju!

Ja nemaldos jūsu serveris ir vienīgais latvijā kurā spēlē cilvēku. Un man tas ir liegts dēļ vecās versijas. Katrā ziņā esmu par pārmaiņām.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

calladmin nav izkikošanai cik zinu, bet gan mesidža nosūtīšanai uz gign.lv mājaslapā esošo čatu, kur admini to teorētiski var ieraudzīt, bet, piemēram, tāpēc ka man ir reģistrēts steamID man no ieiešanas serverī nav nekāda jēga!

Link to comment
Share on other sites

calladmin nav izkikošanai cik zinu, bet gan mesidža nosūtīšanai uz gign.lv mājaslapā esošo čatu, kur admini to teorētiski var ieraudzīt, bet, piemēram, tāpēc ka man ir reģistrēts steamID man no ieiešanas serverī nav nekāda jēga!

Es ceru pavisam drīz jau tiks uzlikta jaunā versija,es domāju nav jauztraucas par to,kad serveris stāvēs tukšs,domāju ir un būs pietiekami daudz cilvēku kas spēlēs stmd versijā kā arī es.

Link to comment
Share on other sites

izmantoju veco css, tikai, lai uzspēlētu gignā, ja te sākas marazmi, tiek palaists steam un spēlēts citur.

btw, naked, tiešām ir tik grūti atbildēt uz meilu?! :)

edīte: piedošanu, tu biji atbildējis... tik biju palaids garām to :)

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

varbūt lai cilvēki vēl vairāk sāktu spēlēt, kad steam versiju uzliks, ik pa pāris mēnešiem top5 aktīvākajiem spēlētājiem kuriem nav steamed un ne adminiem, izlozēt vienu steam css giftu :D (ar nosaījumu, ka jābūt regnikam hehe)

sākumā pieņemu, ka var spēlēt ar kautkādu krakoto versiju ne ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tiks likta OrangeBox versija,serverī vajadzētu palaist infu čatā,kā reklāmu, vai hz kā viņu vēl nosaukt.

Lielākā daļa spēlētāju neapmeklē forumu,tātad pazūdot serverim,1 no 20 varbūt aizdomasies,ieiet forumā paskatīties,kas par lietu..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Noteikti nedēļu pirms pārmaiņām ir vismaz jāieliek šī reklāma, par ko runā Forest's!

Bet situācija serverī paliek ar vien trakāka, jo šobrīd jau ir tā ka nobanotais nick vai IP tiek ar to pašu arī iekšā, viņam nav pat tas jānomaina, paliek jau pārāk dīvaini!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kas šobrīd ir paveikts:

Nolemts nelikt virsū orangebox versiju, jo tajā mainās gandrīz visas spēles būtība.

Attiecīgi gan šaušana, gan pārējais šits. Cilvēki var tikai pazust dēļ tā.

Nav garantijas, ka pēc Orangebox uzlikšanas cilvēki turpinās spēlēt.

---------------

Salabotu banu sistēma, tagad visiem baniem vajadzētu strādāt korekti.

---------------

Permanent mute nav iespējams uzlikt, jo šobrīd serverī sakarā ar veco CS:S enginu stāv virsū arī vecā Sourcemod versija.

Link to comment
Share on other sites

Permanent mute nav iespējams uzlikt, jo šobrīd serverī sakarā ar veco CS:S enginu stāv virsū arī vecā Sourcemod versija.

Vai kādu jaunāku CS:S enginu ir doma likt virsū? (Līdz ar to varētu arī jaunas kartes, un arī permanent mute, mazāk bug)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...