Jump to content
GIGN Forum

Valsts atsaka dzīvībai svarīgu palīdzību deviņus gadus vecam bērnam


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Go GO GIGN tauta.

Pats personīgi aizskaitiju 70 eur. Varbūt te ir arī kāds labdaris vēl.

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/537186-valsts_atsaka_dzivibai_svarigu_palidzibu_devinus_gadus_vecam_bernam

Ziedot Dāvim iespējams, zvanot pa ziedojumu tālruni 90006681 un ziedojot 1,42 eiro vai arī pārskaitot līdzekļus uz Bērnu slimnīcas fonda bankas kontiem ar atzīmi Dāvim - AS SEB banka: UNLALV2X, konta Nr. LV84UNLA0050012160326, A/S Swedbank: HABA LV22, konta Nr. LV02HABA0551000377020, norādot fonda rekvizītus: Bērnu slimnīcas fonds, Reģ.nr. LV40008057120, Vienības gatve 45, Rīga, LV1004.

Link to comment
Share on other sites

cerams ka shitie dirseji nenonaks reiz situaciju kad bus jaludz ziedot... ;) kaut vai tas pashas asinis.

Nevaru nepiekrist, umņiks ar pilnu atdevi, forumā postu daudz, no diršanas neraustās, arī izteikt par cilvēku kam tiešām ir nopietna slimība pat ar "joka" atdevi nav kauns ko tādu pateikt, čau!

P.S Šeit runa par Mahmedu :) .

Edited by MaR'z
Link to comment
Share on other sites

Nu nu, nevienam nevar tādu nelaimi novēlēt!

Bet par superrembo runājot, vienkārši ir skaidrs, ka viss ko šis indivīds raksta vai saka ir meli, respektīvi, viņam nevar ticēt. Zinu arī dzīvē šādus cilvēkus, kuri hroniski par visu dirš... laikam kaut kāda slimība.

Link to comment
Share on other sites

Nu nu, nevienam nevar tādu nelaimi novēlēt!

Bet par superrembo runājot, vienkārši ir skaidrs, ka viss ko šis indivīds raksta vai saka ir meli, respektīvi, viņam nevar ticēt. Zinu arī dzīvē šādus cilvēkus, kuri hroniski par visu dirš... laikam kaut kāda slimība.

ar zinu 2 hroniskos dirsējus .... vnk tik pretīgi nevar normāli cilvēcīgi ar viņiem parunāt ..

Link to comment
Share on other sites

Yup, yup. Ir tādi.

Es tāds miermīlīgs cilvēks, bet vienreiz vienam tādam uzdirsu par to virsū.

Šis tipa: "Nu jā, ir tāda problēma". Un nākamajā dienā atkal sāk laizt. :D

Šādi cilvēki laikam ir nelabojami. :D

Bet, SuperRembo, nemīz, Tu joprojām esi mans idol's. Viss cool.

Link to comment
Share on other sites

Yup, yup. Ir tādi.

Es tāds miermīlīgs cilvēks, bet vienreiz vienam tādam uzdirsu par to virsū.

Šis tipa: "Nu jā, ir tāda problēma". Un nākamajā dienā atkal sāk laizt. :D

Šādi cilvēki laikam ir nelabojami. :D

Bet, SuperRembo, nemīz, Tu joprojām esi mans idol's. Viss cool.

Latvian "idol'

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...