Jump to content
GIGN Forum

1.6 PUB .qoodbeep.


Recommended Posts

1. Gadi :22

2.Straadaju.

3.Labums buutu ja beidzot visus ciiterus banotu aaraa + biezaak seedetu serverii.

4.Speeleeju jav 5-6 gadus gignaa tikai shos bedeejos 2 gadus ta nespeeleju tikai pa retam.

5.Links manos statos -------- nedelju atpakal uzspeleju pazuda, bet taa stati bija pilniigi labi prieksh prasiibaam.

Par sevi: Straadaju katru dienu iznemot briivdienaas, darbadienas varu buut serverii no 7-10 pec Latvijas laika. Pats dzivoju Zviedrijaa tpc soory kad nerakstu ar visam garumzimeem utt jo nau tadas klaviaturas.Un par to kad ir jabuut 50 postiem forumaa arii varu slikti pateikt, jo vispaar kad registrejos nevareju uzrakstiit pilniigi nevienu topiku.

Un paldies par sapratni juus lemjat, nevienu nespiezu ja vajadzees vareeshu izveidot jaunu topiku peec 2 meneshiem tad redzees kas notiksies.

Veeleetos piebilst gribetos beidzot atpakal muusu GIGN.

Ar cienu .qoodbeep.

Link to comment
Share on other sites

Liels un trekns nē!

Jau vairākas reizes tika minēts tas, ka pārbūves laikā jauni admini netiks pieņemti.

Ja stati nav pieejami, tad kā minimums neesi bijis serverī 1 nedēļu - kā minimums.. kāda jēga akceptēt tavu kandidatūru?

Neesi spēlējis 2 gadus, bet tagad gribi atsākt spēlēt ar acc kabatā? Nebūs! Atsāc spēlēt, netaisi sūdus, pierādi sevi, sakrāj pietiekami stundas un vari atgriezties šajā sadaļā, un noteikti Tava kandidatūra tiks izskatīta vēlreiz.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

22 gadi? wtf. Lasot sajūta, ka raksta 16 gadīgais kas sapīpējies spaisu.

Tu spaisu pats vari iepust sevii. Nepipeju tadu huinju.!!!

Liels un trekns nē!

Jau vairākas reizes tika minēts tas, ka pārbūves laikā jauni admini netiks pieņemti.

Ja stati nav pieejami, tad kā minimums neesi bijis serverī 1 nedēļu - kā minimums.. kāda jēga akceptēt tavu

kandidatūru?

Vakar biju iegajis un tik pat atri izgaju pats ieej kas notiek serveros! Pasham man pemeram ar chiiteriem negribas speleet.! OK!

Neesi spēlējis 2 gadus, bet tagad gribi atsākt spēlēt ar acc kabatā? Nebūs! Atsāc spēlēt, netaisi sūdus, pierādi sevi, sakrāj pietiekami stundas un vari atgriezties šajā sadaļā, un noteikti Tava kandidatūra tiks izskatīta vēlreiz.

Link to comment
Share on other sites

Ja Tev buuutu kaut cik normāls nospēlētu stundu skaits, varētu uzlikt, bet savāc vismaz tās 40-50h, tas nav daudz! 2h dienā un pēc meneša acc vari prasīt ;) Tikai nevajag viņas atsēdēs specos, jo to mēs tāpat pēc tam varam pārbaudīt ;)

Nu specos nesezhu vspaar :D

Link to comment
Share on other sites

It kā jau nebūtu pareizi dot, ņemot vērā stundu skaitu. No otras puses skatoties, šobrīd ir vajadzīgs kāds admins, kurš spēlētu pa dienu. Pa dienu ir bardaks, neviens no vecajiem nespēlē, ja gribās atdzīvināt PUBu - kādam ar tiesībām tajā laikā ir jābūt.

Es gan neko baigi sliktu par šo indivīdu neatceros, nezinu par ko tāds cepiens :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man arī ir mainījies viedoklis, es esmu PAR šo kandidātu, ticu, ka spēs pildīt pienākumus atbildīgi un palīdzēs uzturēt kārtību, skatoties uz pēdējā laika aktivitāti.

Vismaz, kad esam bijuši vienlaicīgi serverī, varu teikt tikai to labāko! :aha:

Link to comment
Share on other sites

Iedodat DEMO, shas pēc IP parbaidisim :)

Tu lkm joko? :D

Riit vinju nebuus, registreeshu niku! Taa jau shodien problemas CS speleju saka atkal ienaca aimers es WTF! Bet parejie mani zin ar kuriem speleju, tpc caur mic runaju!

Aaa un jaa peec ip var parbaudiit :) Taakaa gribetos shos huliganus lai bano!

Re ku ir vinja ip!

93.177.213.72

Edited by .qoodbeep.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...