Jump to content
GIGN Forum

Neslēdzas iekšā pc


Fu*k yea
 Share

Recommended Posts

Nāku pie jums pēc palīdzības.

Datoram kaut kas noticis un vairs nestrādā. Gribētos uzzināt, kas tad ir tas iemesls.

Slēdzot iekšā viss rūc normāli, kā parasti, nav nekādi pīkstieni, bet monitors paliek melns un neko nerāda. Varētu likties, ka monitorā vaina, bet paskatoties uz pelīti, sapratu, ka arī pelītas sarkanais lāzerītis neiedegas līdz ar datora ieslēgšanu. Pašam liekas, ka kāda detaļa ir nodegusi, bet tikai nezinu kura. Kāds varbūt zina un varētu pateikt, kura detaļa tā varētu būt?

Link to comment
Share on other sites

Mātene, videokarte, baroklis beigts... Iesākumā attaisi, iztīri visu un pārspraud ramu/videokarti no jauna... Paosti vai baroklis neož pēc īsā... Pārbaudi vai videokartei un baroklim fans griežās..

Varbūt tikai baroklis noklājies, ja nepadod štromu uz video/peli/klavieri

Vai arī mātenei pipec.

Vispār, vienkāršāk iedot kādam kas kaut ko saprot un pa soļiem var pārbaudīt, kuras komponentes strādā un kuras nē.

Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, kad barošanas bloks, man šitā vienu reizi bija, nerādija pilnīgi neko, pašam sirds pukstēja, bet no bildes nebija ne vēsts, izrādījās kad barošanas bloks aizgāja pie dieviem līdz ar to nomainīju es to!

Es domāju,ja tu nevarētu šo vispār ieslēgt,tad tā būtu cita vaina,bet ja pats funkcionē,bet neko nerāda, tad es domāju ieliec vietā ejošu un pārbaudi, ja nē, tad meklē citu vainu, kādu no tām ko minēja cilvēks augstāk.

Link to comment
Share on other sites

Aļo man aifons neslēdzās iekšā, ko iesākt? Tīrīt no putekļiem? Pārspraust varbūt batereju. Neesi elektriķis, maza ticība, ka defektu, tik vienkārši atradīsi, pat elementārām lietām, nav minēts, vai ir pīkstulis, un vai tas ir portatīvais dators, bez tam, pastāv iespēja, ka mainot konkrēto detaļu, netika bojāts nekas cits.

Šajā gadījumā, manupŗat, vienkāršākais veids ir http://www.datamarket.lv/ bezmaksas diagnostika

Edited by kasis1000
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

cik vecs viņš ir? Kad pieliek pie lādētāja, tad arī neko nerāda?

Paldies par linku, netālu no mājām atrodas kantoris. :)

Par aifonu tas bija joks. Palaboju savu postu. Jā, dammes. Firma hrenovā, bet diagnostiku veiks bezmaksas, pateiks cik remonts izmaksā, un tad tu saki, vēlies vai nevēlies, lai viņi taisa.

Link to comment
Share on other sites

1. bios reset

2. check RAM again

3. check PCI-E Video card slot

ja jau kautkas griežas baroklis vabūt nav sprādzis ... tev tam pc tas pīkstulīts vispār ir ? ja nav tad eroor kodu ar nezināsi

Izlasi, pirms raksti. Stulbs un vēl stulbāks?

Edited by kasis1000
Link to comment
Share on other sites

Viss noskaidrots. Man nodegusi mātes plate, jāmeklē jauna vietā. Tā kā Sātana advokāts īsti nav ieinteresēts man kaut ko pārdot, tad varbūt varu kādam citam pavaicāt, kādu labāk ņemt?

Ja pats skatos, tad jāmeklē kura iet kopā ar procesoru un neko vairāk? Kā jau noprotat, tad neesmu speciālists šajā tēmā. :(

Procesors - AMD Phenom II x4 955 HDZ955FBK4DMG

Link to comment
Share on other sites

Ir tāda lieta kā decembra mēnesis, kad darba ir over 9000. plika plate par 40€ - interese protams maza, ja ir TV par 2k€. Nevajag sprēgāt, ja neatbildu uz sitienu.

ASRock 960GM-VGS3 FX, 760G, SB710, DualDDR3-1333, SATA2, RAID, mATX - 34 eur

Gigabyte GA-78LMT-S2PT, 760G, DualDDR3-1333+, SATA2, RAID, D-Sub, mATX - 38 eur

lūdzu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...