Jump to content
GIGN Forum

acc Gign pub.


kenijs119
 Share

Recommended Posts

1) Vecums-26

2) Nodarbošanās- konsultants santehnika un apkure

3) Pieredze CS -speleju kadus 4 gadus.

4) Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?- būšu objektīvs un kārtigs administrators. Pildīšu savus pienākumus.

5) Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros- darbadienas 18:00akumus. līdz ........

6) Linki uz spēlētaju statos - http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=17806

7) Adminu atbalsts - 3G!L5 6!K5

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nav jau ta ka sis servris butu populars.

Šis tiešām ir spēcīgi.. :shit: kāpēc tad vispār šeit esi?

vienigos ko redzu ir 3G!L5 6!K5 un andr laikam ta vinju sauca.

Hmm.. viņi Tevi takā atbalsta vai arī esi redzējis ienākot serverī? :blablabla:

Andr vispār īsti vairs nespēlē šeit, viņš pārgājis GO, bet ienāk pa brīdim kādu nobanot..

Esmu pret šo kandidātu.. neticu, ka spētu pildīt konkrētos pienākumus..

Link to comment
Share on other sites

Mani vairak uztrauc speletaja speles iemanjas/skills, vai vins tiktu gala ar kubiku atpazisanu. Aktivitate serveri ir, ar to man pietiek. Pats no savas pieredzes zinu, ka vairakos citos serveros kur admineju foruma man nebija pilnigi nekadas aktivitates, bet ka dabuju acc, banu sadalja patstavigi iegriezos paskatities vai kads nesudzas.

Lai gan mani uztrauc kubiku atpazisanas speja, es gribetu iedot acc. Pavisam vienkarsi, MUMS VAJAG ADMINUS, un ja vins savacis tik daudz stundas patuksa serveri, kapec gan ne.

Link to comment
Share on other sites

MUMS VAJAG ADMINUS

Tev ir taisnība, bet nebūs pilnīgi nekādas jēgas, ja ņemsim katru pretīmnākošo, no tā nebūs jēgas, bardaks būs vēl lielāks nekā šobrīd.. vajag sakarīgus cilvēkus!

+ ok, lai tad viņš sevi pierāda, lai nedēļas garūma liek sūdzībās par aizmukušiem čīteriem, skatīsimies, kas un kā.. cik daudz ieliks un cik būs pamatotas.

Link to comment
Share on other sites

Tev ir taisnība, bet nebūs pilnīgi nekādas jēgas, ja ņemsim katru pretīmnākošo, no tā nebūs jēgas, bardaks būs vēl lielāks nekā šobrīd.. vajag sakarīgus cilvēkus!

+ ok, lai tad viņš sevi pierāda, lai nedēļas garūma liek sūdzībās par aizmukušiem čīteriem, skatīsimies, kas un kā.. cik daudz ieliks un cik būs pamatotas.

un tu domaa, ka tu sheit esi baigais duuzis :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tev ir taisnība, bet nebūs pilnīgi nekādas jēgas, ja ņemsim katru pretīmnākošo, no tā nebūs jēgas, bardaks būs vēl lielāks nekā šobrīd.. vajag sakarīgus cilvēkus!

+ ok, lai tad viņš sevi pierāda, lai nedēļas garūma liek sūdzībās par aizmukušiem čīteriem, skatīsimies, kas un kā.. cik daudz ieliks un cik būs pamatotas.

Nevaru nepiekrist.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...