Jump to content
GIGN Forum

deadalive


Radiators
 Share

Recommended Posts

tak paurī sakapis,to sapratu jau pēc šitā

besī šitās mazās meitenītes,es esmu 3 gadus vecāks memberis par tevi. un es te jau vēl ilgāku laiku apgrozos. tu vispār nedrīksti atbildēt uz maniem postiem, jo nezini,kas es esmu un cik daudz esmu devis gign komūnai. reāli tevi vajadzētu nobanot, kaut kāds random game admins, degošs skauts, spameris.

Link to comment
Share on other sites

liecieties mierā. es pilnīgi piekrītu banam, jo mana eksistence šeit kā jupim vairs nav nepieciešama. Jupis ir sen miris tāpat kā citi interesantie lietotāji kā vbuyer, macho, alise utt. ir palikuši varbūt amniijs, un vēl daži, kuri ik pa laikam iepriecina ar interesantiem postiem. neesmu nekāds mīkstais, lai ignorētu ķipa augstākstāvoša admina uzdirsienu. es tāpat neko nevaru zaudēt, jo man šeit nekā nav. man nevajag acc vai citu statusu, man vajag jautrību. varat uz mana bana iemesla uzrakstīt "viņš centās".

vēl es gribu pateikties tādiem lietotājiem kā beef, nightmares, cuucinjsh,m3rsy, Epix, Gludinatajs, kRi, fake, dyversant, cash, jancis un vēl pāris,kurus uz doto brīdi nevaru atcerēties. jo viņi daudz palīdzēja taisīt fun un bija forši.

Edited by Radiators
Link to comment
Share on other sites

Nākamreiz Tu varētu vienkārši noignorēt, nevis taisīt ciet (jau kārtējo) topiku. :thumbsup:

banu iesvēru nejau tik dēļ šiem postiem. jau pāris mēnešus ciešos un ignorēju viņu, līdz pienāca laiks, kad ritīg tas buļamēsls apnika.

un tagad pasaki, kuru topiku es esmu aizvēris nepamatoti.

es tomēr labāk lasu retāk ko kvalitatīvi, ne regulāri mēslu.

Link to comment
Share on other sites

Bet pusdzīvais vai tad šis gentlmen topiks netika taisits lai pa lielam ietroļļotu par gign memberu piedzīvojumiem iz dzīves? Mēs visi zinam ka tādi kā radiators amniijs un daži vēl troļļo katrā viņu postā bet tas jau šajā tofikā arī notiek. Un tas piešķil to dzirskteli. Neiet runa par dirsas slaucišanas topikiem bet parastiem postiem kuri palīdz pasmaidīt katru dienu. Posti neliek degradēties bet pasmaidīt.

Tici man troļļi ir vajadzīgi :)

Link to comment
Share on other sites

Nav taču nekādu pretenziju pret kvalitatīvu troļošanu utt.

Radiators vnk dzina mēslu rupjā līmenī jau. kādreiz viņu bija patīkami lasīt. Lai iet dzen fuflu cosmo forumā.

man ar diezgan nepatīkami lasīt šo piemēram

besī šitās mazās meitenītes,es esmu 3 gadus vecāks memberis par tevi. un es te jau vēl ilgāku laiku apgrozos. tu vispār nedrīksti atbildēt uz maniem postiem, jo nezini,kas es esmu un cik daudz esmu devis gign komūnai. reāli tevi vajadzētu nobanot, kaut kāds random game admins, degošs skauts, spameris.

ok, troļošana, bet nahujam tā? ķip tagad visiem bij jāsaprot afigenijs joks? vai ar kas tur bija paslēpts?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...