Jump to content
GIGN Forum

CS:GO


L-BeasT
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Es te takā esmu atsācis šaudīties un gribēju vaicāt vai nav iespēja man iešķiest uz cs:go admin tiesības? Cik atceros, tad man tiesības bija uz visiem 1.6 serveriem, tas gan bija sen un varbūt kaut kas apgriezts jau.

Takā spēlēju cs:go no steam, tad laikam jau nāktos to likt uz steam id or something.

Pa lielam man īsti nevajag nekādus baigos pribambasus, Galvenais būtu slay, kick, lai visus afkerus varu sodīt.

Link to comment
Share on other sites

Vispār spēlēju zem nika: krofj

Bet nu lab, kā teiks šefi.

Plus vēl uzrakstīju gaužām nekorekti, es spēlēju ar steam nevis nonsteam.

Serverī tevi neesmu redzējis ne reizi.

Kas attiecas uz šāda veida komentiem. Pēdējās 3 dienās spēlējot time to time, bet ļoti daudz un bieži, neesmu nevienu adminu redzējis, kas vispār būtu spējīgs izmest kādu, kas 3-5 raundus ir afk vai sēž visu laiku bāzē.

Edited by L-BeasT
Link to comment
Share on other sites

No sākuma uzraksti adekvātu "pieteikumu", lai arī kāds domā tev accesu atjaunot, nevis teikt, ka spēlē ar non-steam + ar nezināmu niku, tad arī neviens neko tādu neteiks.

Esi manīts ar niku krofj, bet nestāsti, ka admini nav online, jo esmu online katru dienu + neesmu vienīgais. Pauly, zOle u.c ir online arī. Slayoju un kikoju afkerus vienmēr, nestāsti pasakas.

Link to comment
Share on other sites

Pauly pats ir bijis un paliks žurka, tāpēc nekad nesapratīšu, kāpēc vispār viņam ir access. :)

TU ESI LABĀKAIS HAHAHA =D Es arī global eliti dabūju žurkojot, ā nē, pag, mani uzbūstoja =D Nez kāpēc man ir augstākais kd serverī, laikam jau žurkojot es visus kā magnēts pievelku =)

Tu Kills per Minute: 0.54

Es Kills per Minute: 1.00

Ai, rokas smērēt ar tādu kā tu neredzu jēgu, bet garīgo tu man pacēli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...