Jump to content
GIGN Forum

ACC (votemap / changelevel) uz css.gign.lv servera


efer
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Mani sauc Rolands aka efer or TRAKAIS EZIS.

24 gadi

Pašnodarbināts / Izklaides organizācija

CSS - no pirmsākumiem ( pa vidu 2 gadu pauze)

Ņemot vērā to, ka gribu pretendēt tikai uz votemap / changelevel tiesībām, tad labums būs tāds, ka vēlajās nakts stundās un agrajos rītos, kad nav adminu, bet ir spēlētāju, kuri gribētu kādu fun mapi paspēlēt, es tur būtu un varētu šo to darīt lietas labā.

Noteikta laika nav, taču līdz 1:30 kā minimums.

http://stats.gign.lv...fo&player=75952 - iespējams stundas uz šī nika ir par maz, taču saliekot visus manus nikus kopā, vajadzētu būt pietiekošam laikam, ņemot vērā, ka pēdējo mēnesi nonstopā spēlēju.

efer- pagaidām nav regots, vajadzības gadījumā, problēmu nebūtu

ADMINI - ņemot vērā, ka nečupojos ar adminiem, tad šis grūts punkts, taču domāju, ka labu vārdu varētu aizlikt Ūpis, Slāpeklis un JEW/JITSU.

Paldies.


Edited by efer
Link to comment
Share on other sites

Šī kandidatūra ir reāli vietā! Esmu par! Taču parasti visi sāk ar admina standart komplektu, kuram tiek pievienots (ar laiku) klāt map flags.

Vienozīmīgi esmu par, jo čalis uz pēdējo pieteikumu fona ir zelts!

Link to comment
Share on other sites

REGISTERED NICK - efer

Sorry veči, es nezināju, ka votemap un changelevel ir tikai upgreidotākajiem adminiem.

Domāju, ka šīs divas komandas ir 1st level komandas , nevis up level.

Cik zinu un cik esmu novērojies, tad parasto adminu ar kick/ban ir pietiekami un nav nepieciešami jauni admini, gāja runa tikai par augstāk minētajām votemap/chlevel komandām.

enīvei - paldies par atbalstu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kandidāts tiešam nav no sliktākajiem,tikai mazliet palasīju čata vēsturi,nebiju gaidījis kko tādu,jo samērā bieži no Tevis bija rakstīts,kas rupjš!

Tāpēc es pagaidām neatbalstīšu un liekas,ka adminu pietiek,tiešām!

P.S. Nekā personīga vecīt! :)

Link to comment
Share on other sites

es domāju ja tādā pašā garā nospēlēsi vēl 150h kā minimums .. palīdzēsi pārējiem adminiem ķert .. un reportēsi .. + protams normas robežās uzvedīsies serverī, tad tev arī piešķirs .. bet viss ar laiku, jābūt pacietīgam :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...