Jump to content
GIGN Forum

Darbs saulainajā Grieķijā , Krētas salā


efer
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Nezināju , kur postot, iepostošu šeit, varbūt kādam interesē un noder.

------------------------------------------------------

Ņemot verā, ka ir jau 2015. gads, tad sākās darbā uzņemšana jaunajai sezonai Grieķijā (Krētā) 2015.

Vakance:

1) Sporta animātors (vīrieši/sievietes)

2) Bērnu animātors (sievietes)

Meklējam:

Dzīvespriecīgus, atbildīgus, komunikablus, smaidošus, sportiskus un strādāt gribošus jauniešus/-tes.

Vecumā no 18 līdz 29 gadiem sezonas darbam par sporta animātoriem vai bērnu animātoriem Krētā (Grieķijā).

T.I. No Aprīļa vidus/beigām līdz Oktobra vidum/beigām.

Tev jāprot Angļu + Krievu vai Vācu, vai Franču valodas.

Piedāvājam:

Alga 700 euro.

Ēdināšanu 3 reizes dienā viesnīcas restorānā un atspirdzinošos dzērienus visas darba dienas garumā.

Dzīvesvietu viesnīcas teritorijā vai tuvu tai.

Līgumi tiek slēgti uz vietas ar konkrēto viesnīcu, kurā strādās.

Viss oficiāli, palīdzam nokārtot visus nepieciešamos dokumentus oficiālām darba attiecībām (arī nav jāmaksā)

Pēc sezonas beigām nopērkam tev biļeti mājupceļam.

(vienkāršāk sakot: alga 700 euro + brokastis, pusdienas, vakariņas un dzērieni bez maksas un dzīvesvieta bez maksas, nepieciešamos dokumentus palīdzam nokārto)

Atlase notiks 2 kārtās:

1) CV + apraksts par sevi un foto ( sūtīt uz epastu [email protected] )

2) intervija

-----------------------

Jautājumiem [email protected] vai PM, vai vai postojiet iekšā šeit!

efer

Edited by efer
Link to comment
Share on other sites

ar tik mazu algu vēl, kādas viņiem vietējiem pašiem tur algas,

tas būtu tāpat kā piedāvat darbu latvija ar algu 200 euro menesi

ja jau atkal bāžam nevajadzīgi degunus iekšā, tad lūgšu pievērst uzmanību ka tur ir iekļauta paika + dzīvošana + biļetes kas nebūt nebūs salīdzināms ar lv 200 uz rokas, drīzāk kkur pie štukas ;)

Link to comment
Share on other sites

Alga pēc tā ko saņem uz rokas izskatās maz - BET jāatceras, ka ne pa ēšanu, ne dzeršanu, ne diršanu, ne arī dzīvošanu NAV JĀMAKSĀ.

Tev LV paliek 700 evriki uz rokas pēc visa NEPIECIEŠAMĀ nomaksas, ko vienkārši vari tērēt kā sirdij tīkas? Ja jā, tad apsveicami! :)

Link to comment
Share on other sites

Kur tu nopelni 1,5k? Un kāpēc tas bija svarīgi to pieminēt?

Edit: Oh, skaidrs, Zviedrijā pelnīt 1,5k ir baigais piķis? :) Un cik tu maksā, vai tev būtu jāmaksā par dzīvošanu un visiem izdevumiem tur? :) Pastāsti sīkāk, zelta meklētāj.

Nākošreiz, kad gribēsi pamērīties ar nopelnīto, piedāvā citiem darbu Zviedrijā ;)

Link to comment
Share on other sites

Reāli beep, ja tev tas ir maz, tad okei, jo pelni vairāk - bet varbūt kāds tavs draugs sapņo pastrādāt kūrortā pus gadu par šo samaksu un visiem bonusiem.

Nevajag teikt, ka tā alga ir nekas - rēķini visus papildus iekļautos bonus, runājot arī par biļeti, kura atpakaļceļam maksā ~300 eirikus, dzeramnaudas un arī ideāli pavadīto laiku! :)

anyway - šī ir privāta kompānija, nevis lielās tūrismu kompānijas kā TUI un citas, kurās piedāvā strādāt darbā iekārtošanas aģentūras.

Latvijā vienīgais kontakts esmu es, tāpēc padalieties ar draugiem, lai nonāk šī ziņa pie tiem, kam varbūt tas ir sapņu darbs (kā tas bija man, kad pirmo reizi atpūtos kūrortā Turcijā)

Ir interese - rakstam, nav - nediršam!

paldies

Edited by efer
Link to comment
Share on other sites

Nu principā jā, strādāju celtniecībā naudu saņem cik h esi strādājis, jo ilgāk jo lielāka mēneša peļņa.

Nu celtniecībā var pat nopelnīt 2000EUR mēnesī, bet ja tev patiešām ir labs darbs! (pat vairaak)

6dien mani atlaida no darba, nākamajā dienā dabūju jaunu. Ja ļoti vēlas un gribas tad visu var izdarīt/dabūt.

Par pusdienām, jā ir dažas firmas kuras pusdienas dod par brīvu, bet tas tā uz to neskatos tik ļoti.

Zviedrijā dzīvoju 5 gadus, Zviedru ar pats zinu, jo pabeidzu valodas kursus, bet visu pilnīgi nevar zināt.

Mjā paļubē Zviedrija apniks pēc pāris gadiem, tad gan jādodas būs kkur citur.

Efer es neko nesaku, ja piedāvā Grieķijā darbu tiem kam gribās kko jaunu, protams vis ir čotkā.

Edited by .qoodbeep.
Link to comment
Share on other sites

Reāli tas ir jauniešu darbs. Pabeidz skolu un nav ko darīt uz sitiena, var aizbraukt pastrādāt - gadu, divu, trīs - pēc tam apniks braukāšana un vecāks arī būsi kļuvis, gribēsi palikt uz vietas.

Alga - šī kompānija piedāvā vislielāko un visstabilāko, jo kā jau teicu, maza privāta kompānija, darbojas tur jau 17 gadus. Nav nekādi lielie koorpurāciju giganti. Lielais boss vienmēŗ uz vietas un sastopams. Itāļu kompānijās alga vispār ir tikai 500 euro, Ēģiptē algas ir 300-500 DOLĀRI.

Aizbraucu, nenožēloju. Labi strādājot uzdienējos. Galvenais, lai pašam patīk.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Reāli gribētu dzirdēt tavu ciparu! Ja vien neteiksi , kad biji tur kaut kad pirms pieciem - desmit gadiem. Tad nesalīdzini to kas BIJA ar to, kas ir tagad , OK? Jo es reāli stāvu tam blakus un zinu, nav man jēgas malt, kā tu saki :)

Te neiet runa par chieanimator , kuram uz rokas noliek 1000 evrikus.

Arī pagājušajā sezonā satiku latviešus no citām kompānijām - visi kā viens rukāja pa 500 evrikiem (Itāļu kompānija)

Edited by efer
Link to comment
Share on other sites

Esmu bijis krētā divas sezonas, atalgojums tas nav lielākais - tikai nemal! + vēl bonusi no diskiem un citām herņām. Pa lielam darbs džekuem kas grib uzvilkt šaurās, čomsm pa sezonu bij pie 70!

tu nebiji tas appisējs, kas guudijam alus kasti parādā? :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nu principā jā, strādāju celtniecībā naudu saņem cik h esi strādājis, jo ilgāk jo lielāka mēneša peļņa.

Nu celtniecībā var pat nopelnīt 2000EUR mēnesī, bet ja tev patiešām ir labs darbs! (pat vairaak)

6dien mani atlaida no darba, nākamajā dienā dabūju jaunu. Ja ļoti vēlas un gribas tad visu var izdarīt/dabūt.

Par pusdienām, jā ir dažas firmas kuras pusdienas dod par brīvu, bet tas tā uz to neskatos tik ļoti.

Zviedrijā dzīvoju 5 gadus, Zviedru ar pats zinu, jo pabeidzu valodas kursus, bet visu pilnīgi nevar zināt.

Mjā paļubē Zviedrija apniks pēc pāris gadiem, tad gan jādodas būs kkur citur.

Efer es neko nesaku, ja piedāvā Grieķijā darbu tiem kam gribās kko jaunu, protams vis ir čotkā.

Ziedrija pelnit 2k ir jabut degeneratam.

Link to comment
Share on other sites

Vot es nesaprotu, vienmēr topikos, kur kāds mēģina piedāvāt darbu notiek nodiršana un random offtopiks. Tāda sajūta, ka 90% no šejienes skauž, ka viņi tur nevar tikt.

Nezinu efer, nezinu darba apstākļus, bet tikai novērojums no malas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vot es nesaprotu, vienmēr topikos, kur kāds mēģina piedāvāt darbu notiek nodiršana un random offtopiks. Tāda sajūta, ka 90% no šejienes skauž, ka viņi tur nevar tikt.

Nezinu efer, nezinu darba apstākļus, bet tikai novērojums no malas.

Reāli jau nepatīk, ka viss šeit jau ir piedirsts ar to , cik pelna Zviedrijā un vai tas ir normāli vai nav.

Tagad tāda sajūta, ka, ja ienāks kāds jauniņais, viņš padomās, ka piedāvāju strādāt stroikā Grieķijā :D

Link to comment
Share on other sites

Man māsa bija 3 sezonas Kiprā, strādāja par pavāru, neteiktu, ka var nopelnīt ļoti daudz, jo vienmēr būs kaut kādi tēriņi, neskatoties uz to, ka baro, izgulda, utt.. kā arī trekns mīnuss bija, ka karstā laikā bija jāstāv pie plīts, bet šeit cits darba piedāvājums..

Kas ļoti patika, bija jūra + saulains, karsts laiks.. līdz ar to, neiesaku braukt cilvēkiem, kuri nepanes karstumu :)

Bet kā jau te vairāki minēja, priekš 18-20 gadīga gurķa, kuram nav patstāvīga darba, aizbraukt uz dažiem mēnešiem, piepelnīties ir ok!

Link to comment
Share on other sites

Visvairāk var nopelnīt Norvēģijā pa 12 stundām rukājot naftas platformās. Arī tur ir latvieši - mēnesī kādi 3-3,5k sanāk.

Bet te iet runa par SEZONAS darbu. Aizbrauc, papelni it kā strādājot / it kā atpūšoties un brauc mājās

Man māsa bija 3 sezonas Kiprā, strādāja par pavāru, neteiktu, ka var nopelnīt ļoti daudz, jo vienmēr būs kaut kādi tēriņi, neskatoties uz to, ka baro, izgulda, utt.. kā arī trekns mīnuss bija, ka karstā laikā bija jāstāv pie plīts, bet šeit cits darba piedāvājums..

Kas ļoti patika, bija jūra + saulains, karsts laiks.. līdz ar to, neiesaku braukt cilvēkiem, kuri nepanes karstumu :)

Bet kā jau te vairāki minēja, priekš 18-20 gadīga gurķa, kuram nav patstāvīga darba, aizbraukt uz dažiem mēnešiem, piepelnīties ir ok!

Tur jau tā lieta, šis ir tikai un vienīgi piedāvajums piepelnīties, un pārsvarā jauniešiem, ja vasarā nav ko darīt vai negribi tupēt visu laiku pie pc un nosist laiku ar draugiem. Lai arī vecums ir līdz ~29 gadiem, taču pārsvarā brauc 18 līdz 24 gadu veci jaunieši.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...