Jump to content
GIGN Forum

Darbs saulainajā Grieķijā , Krētas salā


efer
 Share

Recommended Posts

Vot es nesaprotu, vienmēr topikos, kur kāds mēģina piedāvāt darbu notiek nodiršana un random offtopiks. Tāda sajūta, ka 90% no šejienes skauž, ka viņi tur nevar tikt.

Nezinu efer, nezinu darba apstākļus, bet tikai novērojums no malas.

Nē, tāpēc, ka visi darba sludinājumi ir ar smieklīgu algu. LV šis cipars būtu ok, bet nejau lai spertos uz prieka zemi rukāt.

bet ok, piekrītu, 18gadīgai vāverei šis darbs uz pāris mēnešiem der. bet LV tāpat atgriežas ar mazu iekrājumu. Dīzāk tas jāuzskata kā tusiņš vasarā.

Tas tik ar tā, mans viedoklis (un noteikti viņš nav jālasa kā vienīgais un pareizais).

Link to comment
Share on other sites

Mazs iekrājums? 6 mēneši x 700 euro alga = 4200 euro. No 700 ko katru mēnesi saņem noliec 500 malā, 200 tēriņiem (skaiti , ka paika un dzīvošana nav jamaksā)

Nauda tēriņiem 200 + 500 nolikti malā. 500 x 6 = 3000. Maza gan iekrātā nauda pa pus gadu.

Protams, šeit liels pluss bija tas, ka nav jāstāv pie konveijera vai jālasa banāni vai kas 12 stundas nonstopā, kā to dara gan UK, gan NED, gan IRL un GER. Bet protams stāvēt vienā vai divās vietās pa ~1500 euro 10-12 stundas dienā laikam skaitās krutāk, jo algas cipari tak lielāki.

Gribētu zināt, cik foruma bagātie iekrāj pa pus gadu! :)

Link to comment
Share on other sites

Kādas vēl tūrisma firmas?

Tu domā darbā iekārtošanas aģentūras, kuras prasa par pakalpojumu 300 euro un aizved tevi sazin kur? Par hvz kādu algu un hvz cik oficiāli? Jā es zinu, ir tādas daudzas un sāk arī parādīties sludinājumi.

Link to comment
Share on other sites

Es mazliet nesaprotu. Vai nu šeit visi ir lieli patrioti un tēvzemes mīlētāji, kas ir apsveicami, un tāpēc uzskata, ka ārzemēs jāceļ ārā vismaz 3 tūkstoši, citādāk tu esi vergs, vai arī GIGN lietotāji ir pamats Latvijas turīgajai daļai, ja reiz 700 kapeikas + minētās ekstras sauc par sūdīgu algu.

Edited by bacard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mazs iekrājums? 6 mēneši x 700 euro alga = 4200 euro. No 700 ko katru mēnesi saņem noliec 500 malā, 200 tēriņiem (skaiti , ka paika un dzīvošana nav jamaksā)

Nauda tēriņiem 200 + 500 nolikti malā. 500 x 6 = 3000. Maza gan iekrātā nauda pa pus gadu.

Protams, šeit liels pluss bija tas, ka nav jāstāv pie konveijera vai jālasa banāni vai kas 12 stundas nonstopā, kā to dara gan UK, gan NED, gan IRL un GER. Bet protams stāvēt vienā vai divās vietās pa ~1500 euro 10-12 stundas dienā laikam skaitās krutāk, jo algas cipari tak lielāki.

Gribētu zināt, cik foruma bagātie iekrāj pa pus gadu! :)

Kapec doma, ka ir tikai divi darbi? Tavs un emigranti citas valsti kas stav pie konveijera vai celtnieciba?

Neticu, ka vavere pec pus gada atvedis uz majam 3k. labakaja gadijuma 1.5k un tas ir nekas prieksh pus gadu stradashanas cita valsti.

Neesmu nekads lv patriots, bet neredzu jeku tities prom del 700e. labi labi.. nav japerk paika un jaire hata, bet tapat..

edit: bacar, ta alga butu laba prieks LV. Ja tomer tinas prom tad taksh tomer vajag pelnit ne? vai po, LV dirsa, tapec padzivoshu pa dirsu cita valsti?

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi neesmu īpaši izzinājis, kur strādā latvieši ārzemēs, taču izplatītākais ir konveijers un celtniecība. NED un GER vel pa kurjeriem strādā, un DEN un UK vēl pie dzīvniekiem. Vairāk īpaši nezinu.

Nu ja tu iztērē apmēram nepilnas 3 štukas huiņās pa pus gadu, tad vienalga vai tu pelni 2k menesī vai 700 menesī.

Pirmajā variantā tu vienīgi vēl vairāk iztērēsi naudu huiņās, ne tā?

Kas gribēs atvest, tas atvedīs.

Link to comment
Share on other sites

Deadalive, nu nezinu, ja es būtu tikko pabeidzis vidusskolu un strādātu par minimālo (būsim reāli, dahuja tādu jauniešu ir), tad es bez domāšanas brauktu, kaut vai tāpēc, lai apskatītu citu valsti un pasauļotos.

Ko visi par to naudu tā dragā? Tur reāli benefits saule un jūra, a ko tu Latvijā dabū?

Edited by Zorg`s
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Deadalive, nu nezinu, ja es būtu tikko pabeidzis vidusskolu un strādātu par minimālo (būsim reāli, dahuja tādu jauniešu ir), tad es bez domāšanas brauktu, kaut vai tāpēc, lai apskatītu citu valsti un pasauļotos.

Ko visi par to naudu tā dragā? Tur reāli benefits saule un jūra, a ko tu Latvijā dabū?

Tas ar ir tas, ko gribu pateikt. Sis viss ir jauzskata ka atputa siltajas zemes, ne darbs.

Aizbraukt pec videnes uz pusgadu pasauloties :) vnk nevajag spiest uz naudas pelnju ;)

Link to comment
Share on other sites

Ir konkrēts appisiens, ja tu brauc no darbā iekārtošanas firmām, jo viņas sasola nez ko, un pēc tam viņi pat nezina , kur tu esi. Reāls piemērs no pagājušā gada, kad pazīstama meitene aizbrauca caur firmu par viesmīli strādāt, neoficiāli, ne tā alga, ne tie dzīves apstākļi, viss otrādi kā bija apsolīts. Prasīja man palīdzēt , lai iekārtotu viņu, taču, kad sezona sākās, vietu vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

Begonija piedāvā un neapčakarē - iz dzīves!

SIA NIKOS TRAVEL - iz dzīves!

Vēl var saukt, kur draudzenes ir strādājušas ..... kā arī to var sarunāt kā augstskolas prakses vietu!

Tieši tavi apgalvojumi, ka esi ONLY ONE in Latvia ''legit person'' ir tieši aizdomīgi!

Bet neņem pierē, bet diezvai šī reklāma būs drošāka vai vilinošāka par Gadiem vecu tūrismu firmu piedāvājumiem! :zhaav:

P.S tikai lūdzu neaizdedzies šo izlasot, lūdzu, ļoti ļoti lūdzu!

Edited by Hawaii
Link to comment
Share on other sites

Begonija piedāvā un neapčakarē - iz dzīves!

SIA NIKOS TRAVEL - iz dzīves!

Vēl var saukt, kur draudzenes ir strādājušas ..... kā arī to var sarunāt kā augstskolas prakses vietu!

Tieši tavi apgalvojumi, ka esi ONLY ONE in Latvia ''legit person'' ir tieši aizdomīgi!

Bet neņem pierē, bet diezvai šī reklāma būs drošāka vai vilinošāka par Gadiem vecu tūrismu firmu piedāvājumiem! :zhaav:

P.S tikai lūdzu neaizdedzies šo izlasot, lūdzu, ļoti ļoti lūdzu!

Par ko man aizdegties? :D

Es teicu, ka tieši tajā kompānijā, kurā es strādāju, kura ir privāta (kura nav lielā kompānija kā TUI, NECKERMAN , itāļu kompānijas u.c.) es esmu vienīgais.

Edited by efer
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...