Jump to content
GIGN Forum

Par dzīvokļa signalizāciju.


RJUURIKS RUPONS
 Share

Recommended Posts

Sveiki, drīzumā pārvācos uz jaunu mājvietu - dzīvokli un gribētu lūgt jūsu viedokli par apsardzes/signalizācijas kompānijām:

-Kādu kompāniju lietojat pašlaik?

-Kādus tieši pakalpojumus sniedz jūtu kompānija - durvju/logu/kustību sensori u. tml.

-Cik maksā/maksāja ierīkošanas? Vai to "apsardzes paneli" pirkāt par pilnu cenu/nomaksu/vai nomājat?

- Kāda ir abonēšanas maksa?

Paldies par sniegtajām atbildēm jau iepriekš. smile.png

P.S. Ja radīsies vēl kādi jautājumi - paildināšu.

Link to comment
Share on other sites

Es dzīvoju viens, un ieliku fake signalizāciju pretī durvīm ... Tiklīdz atverās durvis ieslēdzās signalizācija, vienkārši skaņas un gaismas signalizācija, bet nav nekādīgi saistīta ar kādu apsardzes firmu.

Vienīgi nepieciešams pie durvīm, ja ir balkons uzliec restes un viss darīts, gribi lai vēl vairāk baidās no tava dzīvokļa nopērc EVOR apsardzes uzlīmi uzlīmē uz durvīm un uzliec manis pieminēto skaņas/gaismas signalizāciju ;)

Link to comment
Share on other sites

Svarīgi ir arī apdrošināt lai ir iekļata manta. Tad arī nesāpēs sirds ja apzags.

Tas jau ir. :)

Es dzīvoju viens, un ieliku fake signalizāciju pretī durvīm ... Tiklīdz atverās durvis ieslēdzās signalizācija, vienkārši skaņas un gaismas signalizācija, bet nav nekādīgi saistīta ar kādu apsardzes firmu.

Vienīgi nepieciešams pie durvīm, ja ir balkons uzliec restes un viss darīts, gribi lai vēl vairāk baidās no tava dzīvokļa nopērc EVOR apsardzes uzlīmi uzlīmē uz durvīm un uzliec manis pieminēto skaņas/gaismas signalizāciju ;)

Vari pastāstīt sīkāk? :D Tas, ķip, stāv tava dzīvokļa "priekšnamā/koridorī"? Kur šo prikolu iegādājies? :)

P.S. Un kur var tādu uzlīmi iegādāties? :)

Link to comment
Share on other sites

Šis ir ļoti spēcīgs, var arī ar Apsarga funkciju var arī bez! Info tur jau ir :)

Es neizmantoju apsargu firmu, tākā vienīgi saņemu SMS, bet galvenais lai ir skaņa kas aizbiedē :) Nēesmu pilnīgs profiņš, tāpēc arī nevaru ieteikt kādu modeli, u.t.t Bet domu gan jau saprati, fake signalizācija ... biedēšanai. Ar ko arī narikam pietiks!

Uzlīmi diemžēl nevarēšu palīdzēt, domāju ka ja nēesi kautrīgs pa kapeikām no jebkura apsarga kas sēž mašīnā var nopirkt :)https://www.ss.lv/msg/lv/construction/tools-and-technics/other/alarms-security-systems/bcnepl.html

Edited by Hawaii
Link to comment
Share on other sites

Es tik varu pateikt, ka to ss.lv ielikto signalizāciju no ebay var par 3x mazāku cenu nopirkt. Man viena tāda garāžā divus gadus stāv, viss štokos, ik pa laikam tik jānomaina baterija sensoriem.

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...