Jump to content
GIGN Forum

Potenciali Krievijas draudi Baltijas valstim


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

Par to karogu jau man liekas, ka prikols ir tāds, ka viņš tur plīvo dienu un nakti, ja nekļūdos, nav tā kā Rīgas pilij.

BTW, klīda arī runas un bildes,ka pagājušo nakti tur viss esot bijis tumš, pirmo reizi, neņemot vērā zemes stundu, kremlī nav bijušas nevienas gaismas

Un ir arī kaut kāda vieta krievijā, virs kuras, tagad marta sākumā, ir aizliegts lidot. Vieta sakrīt ar putniņa kaut kāda rezidenci. mošk viņš ir tur

maddn - tieši lapas nevaru iedot, bet iegāju twiterī, uzrakstīju putin moscow or kremil (gremlin) un tad izlec dafigā ziņas, pārstaigāju un šo to var ieraudzīt, arī kaut kādi saiti utml

Edited by efer
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā neizskatās pēc kremļa , bet gan , cik sapratu kaut kāda baznīca or klosteris..

par to iepriekšējoo video ar militārajiem. tas gan ir interesants, militārā tehnika uz ceļiem utt utt utt, tiešām KAS NOTIEK

KUR TAD IR TAS PAZIŅOJUMS NO RUSIJAS, KURU TE TĀ REKLAMĒJA?

kaut kas tur nav tīrs.

mošk kādam aizgājis ciet un tas putninu paņēmis gūstā? bet tad jau militārajiem spēkiem būtu jābūt ātrāk redzamiem vai nebūtu vispār jābūt redzamiem..

man jau liekas, ka kaut kāda čerņa tur notiek, bet beigu beigās parādīsies putnin it kā nekas nebūtu noticis..

reāli dodu 2 varikus

1) reāli baisas lietas (putnins beigts, atentāts, terorakts, kara pieteikums, utml)

2) reāli nekas

Jā, btw, ja tas pirmais video ar armijniekiem nebija feiks, tad tur var būt divi varianti -

gatavojas grautiņiem, jo menti bija ar vairogiem, vai arī ir notikusi kaut kāds ķīmisks uzbrukums or smt

video feiks

mūsu tvneti, delfi un apollo tik prot uzrakstīt kā latvijas selfie karaliene sluutii pimpl krievu biznesmenim, riva piedalas krievshovos utml mēslus

kādas ir jūsu domas?

neinteresē?

tā kā esmu apslimis, interesanti pasēdēt un pakomunicēt par šitādu it kā nekādu, bet tajā pašā laikā intriģējošu lietu

Edited by efer
Link to comment
Share on other sites

Jā, es ar pamanīju, ka tā kkāda katedrāle... vnk, no kurienes ieguvu linku, tur bija nepareizi uzrakstīts un pa taisno iemetu te..

Laikam visiem interesē, kas tad tur bija par paziņojumu, kuru tā arī neviens nesagaidīja? :D

Link to comment
Share on other sites

Tā jau nekas nav pateiks. Vienīgais ko apollotvnetdelfi var izlobīt un uzrakstīt it tas, ka putins šodien skatīsies to krimas filmas pirmizrādi. vairāk neko. vienīgais no rīta bija daudzsološs virsraksts par atentātu, bet tas arī viss pārkopēts no daily mail un bez nekāda apstiprinājuma.

pārējais vispār palicis bez ievērības, kas reāli tagad ir noticis

1. putins pazudis

2. rosīšanās pie kremļa ar kravas mašīnām un kaut kādu būvēšanu

3. karoga pazušana pie kremļa

4. gaismas pazušana kremlī naktī no sestdienas uz svētdienu

------------------------------------------

Par Ņemcova slepkavību

https://www.youtube....h?v=laZ3XcQh1yU

Ja paklausās reāli šito video, tad varbūt pat sākt likties, ka Ņemcovu nemaz nenovāca un tā ir tikai izpildīta sazvērestības teorija?

Visinteresantākais bija viens komentārs (sorry, ka krieviski, gan izlasīsiet)

А что,если девушка шла не с Немцовым,а именно с тем человеком,который потом выбежал на проезжую часть и сел в машину,а из снегоуборочной техники кинули на мост уже готовый труп Бориса Ефимовича Немцова?

Respektīvi tur viss tā nesakrīt, ka it kā mošk pat viņš būtu novākts iepriekš. ko zin. tā ir krievija, patiesība ir tur ieksā.

arlabunakti, es viņiem neticu vēljovairāk

Edited by efer
Link to comment
Share on other sites

Nu re arī esam atbraukuši. Ir ļoti liela varbūtība ka tusiņš sāksies piektdien. Taisam backupus, ņemam ārā naudiņu no kontiem, uzpildam bākas.

Beefs

Pēc kā tu to spried - kaut ko garām esmu palaidis?

Link to comment
Share on other sites

Paga sorry.. laikam 25ktais..

20 Martā ir solārā eklipse. Pēc 5cām dienām planētu stāvokļi kaut kam kaut kā tur iekrīt. Es to nezinu, bet man stāstija cilvēks, kas to mācas. Un so far Krievija ļoti seko astroloģijai.

+ militārā moblizācij full scale - conicidence? I dont think so..

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Sorry velreiz. Rekonsultejos. 20mitais ir 3skairsais EPIC datums, bet pec astrologijas taja nav ieteicams darit vai beigt dariit lietu, vai vispar kaut ko darit. Like vienkarsi EPIC datums. Will see! :)

22. martā planētām ir tranzīti uz 4 pilnmēnešiem kas norāda uz augstu varbūtību visa sākumam 22. martā (svētdiena - yeees)

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Ko Jus perkat, lai butu gatavi? Man te top saraksts:

1) Skiltavas

2) Sveces

3) Saals

4) Kafija

5) Saimniecibas ziepes

6) Nazis

7) Pilna baka benzina

8) SUV/Dzips/Crossovers

Ko vel vajadzetu?

Es domaju japerk lietas, kuras butu noderigas sadzive taa vai taa. Proti, ja kars nesakas (visdrizak), tad tas lietas vares tapat izteret, bet ja saakas, tad aatri varetu sakomplekteties.

Nakamais jautajums - kur mukt?

Tepat Latvija uz savu lauku nosturiti?

Vai mukt pec iespejas talak uz Eiropas rietumiem?

Es prezumeju, ka WW3 gadijuma, pasazieru lidmasinas Eiropaa nekursees, tapec busim ierobezhoti ar sauszemi.

Shis, protams, ir vistrakakais scenarijs. Bet "better safe than sorry".

Es ari pamaniju, ka kad arzemju forumos iemetu pirms 2 menesiem jautajumus, ka esmu latvietis un domaju, ka gatavoties karam, man atbildeja "lol paranoid baltfag, nuttin will happen". Tagad es uzdodu to pasu jautajumu, man atbild "Lol, get away as soon as you can".

Sentiments mainaas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...