Jump to content
GIGN Forum

Potenciali Krievijas draudi Baltijas valstim


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

Mums vajadzētu saglabāt neitralitāti , nevis dzīties pakaļ ASV un sabiedrotajiem ,kuri mūs jau atdeva PSRS pēc ww2.

Gan ASV, gan RUS ir netīras lielvaras un no abām jācenšās turēties pa gabalu.

visur kur štati ir nopietni investējuši (izņemot middle east, that region is doomed to fail) - japāna, dienvidkoreja un rietumeiropa. tās visas ir attīstītas valstis no kurām tu pērc tehnoloģijas. krievija (pēc pirmā pasaules kara) ir pasaulei devusi tikai postu un nelaimi. un te iznāk urbanastronaut ar "neitralitāte, mēs paliksim savās vietās, ulmanis, mēs visu paši, ES no mums tikai izsūc naudu, cukurs, zivis, mēs te kaut kā tiksim galā, partizāni, meži etc etc"

prātiņ nāc mājas. šajā komūnā tikpat daudz neveselo bija pirms vēlēšanām ar savu kaimiņu.

Link to comment
Share on other sites

A tevi tas uztrauc ka ASV no ta nopelna? Mani nee... Labak lai vini nopelna un mes attistamies, ne ka sezam uz vietas! Taa domasana, ja ne man, tad nevienam ir pfff! Krievi ir perfekts piemers kas palika neatkarigi no citiem un uzskatija ka tada lielvalsts var visu pati, un paskaties kas tur daras! Pa lielam tur valditu lielaka nabadziba kaa afrika, ja vien viniem nebutu taadi dabas resursi, uz kuriem valsts turas. Ja afrikas valtis un krieviju geografiski samainitu vietam, es pat saubos vai valsts spetu pastavet.

Link to comment
Share on other sites

Man ir paraleli, mani pat isti neuztrauc cik pelna tas kaiminjsh ar labaku autinju neka man. Es pats dzivoju, stradaju un taas politiskas panikas lekmes ir pedejais par ko vajadzetu man uztraukties. Shiim lietaam mums ir Delfi\Tvnet komentetaji.

Rezerves pack-ur-shit-and-run variants man ir jau sen, ta ka sedet un buvet bunkuru es netaisos.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...