Jump to content
GIGN Forum

Potenciali Krievijas draudi Baltijas valstim


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

Jums neskiet, ka krievi ar savu partiju ietekmi un Kremla sponsoreto Ushakovu te centisies vispirms politisku apversumu uztaisit? Lai izskatitos, ka "vini pashi tachu taa gribeeja"?

Un uz kurieni dosies ??? Vot ja peksno uzzinatu ka pec 5h saksies karsti latgale.

Es apsveru:

-Florida

-UK (laigan par tuvu)

-Jaunzelande

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Runājot par gatavošanos... Jebkurā krīzes situācijā tu 99% gadījumu būsi nesagatavots. Iedomājies, tu tāds visu saplānojis, ej uz savu mašīnu braukt prom (jo lidostas visdrīzāk nestrādās) uuuun dabū ar pagali pa galvu, atjēdzies - auto prom, naudas nav. Viss - ko tu dari? Un tādu scenāriju var būt milzum daudz. Politiskās apokalipses gadījumā tu nebūsi nevienam vajadzīgs. Neviens tev nepiedāvās iespēju tik glābtam, labākajā gadījumā tev sanāks palikt dzīvam, jo kaudze ar tādiem pašiem kā tu metīsies kaut kur darīt kaut ko lai tikai pašiem palikt dzīviem\ar kaut kādu ēdiena devu un cerību, ka pāris dienas vēlāk no tanka ķēdēm nemazgās nost viņa smadzenes.

Mēs runājam par to, kam mēs neesam un nekad arī nebūsim gatavi, jo dzīvojam civilizētā sabiedrībā, kur ieraut pāris šotus ar čomakiem ir svarīgāk, nekā palīdzēt kādai omei, kurai nav spēka aizstiept maisus līdz trešajam stāvam. Vilku sabiedrība, kas balstīta uz pašlepnumu un pārākumu pār citiem. Un tas ir tieši tas, ko lielvalstis tagad dara, rāda savu peni citām lielvalstīm. Kāpēc? Jo tas tā ir pieņemts. Gadsimtiem, gadu tūkstošiem. Jēga paliek tā pati, mainās izrādes aktieri un rekvizīti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

WOW cik viss aprunats. Cik es, ka parasts lauku breksis, zinu, tad Krieviem neko vairak nevajag pagaidam. Vini panema gabalinu, kas vinus uzturers pie dzivibas. Eiropa turpinas but atkariga no krievu gazes... Tas ir tas, ko viniem tikai vajadzeja. Tiri mans viedoklis!

http://www.globalpost.com/dispatches/globalpost-blogs/commentary/shale-gas-Ukraine-europe-russia

Link to comment
Share on other sites

Borings vienkārši nonstopā skatās krievu televīziju. Tādēļ arī viņam ir uzskati, ka politikā visi ir meļi un tie, kas raujas uz politiku, visi grib visus apzagt. Tieši šādu propogandu mums cenšas stūķēt iekšā Krievija un tas, acīmredzot, labi sanāk. Protams, patiesībā tā nav, bet stāsti nu boringam.

Protams, arī karu Krievija eiropai nepieteiks pirms tam. Tas vienkārši sāksies. Nedomāju, ka hibrīdkarš būs opcija. Un tad, kad tas sāksies, tad sauzemes izeja no LV būs bloķēta. Pa gaisu nevarēs, jo viss būs aizbookots un ar kuģiem būs tieši tā pati problēma.

Kā es tam gatavojos? Plānojo nopirkt super lētu mašīnu. Tādu, kuru neviens negribēs man atņemt. Ceru, ka saņemšos un izņemšu ieroča atļauju. Tādā gadījumā visu naudu iztērēšu ieroču un munīcijas iegādei (gandrīz visu). Kara apstākļos ieroču cenas iet uz augšu.

Priekš reģistrētā - kā jau teicu, es nedomāju, ka tagad Krievija var apstāties. Naida vagons ir ieskrējies un tagad to tikai jāturpina kurināt, jo, ja tas apstāsies, tad Putins kritīs.

EDIT: man ir tāda pārdoma, ka Krievijas mērķis ir sagaidīt ieroču piegādi Ukrainai no NATO, lai varētu izvērst jaunu naid-kampaņu pret NATO un ES valstīm. Viņi, protams, var dirst arī tā pat, bet arī viņu meliem ir nēpieciešams kaut kāds segums.

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Beef, pirmkārt es TV vispār neskatos. Es daudz lasu par mani interesējosām tēmām un es reti izdaru secinājumus pamatojoties uz kāda konkrēta cilvēka domām. Es ievācu informāciju, bet rokot dziļāk un dziļāk nonāku pie secinājumiem, ka pārsvarā informācijas kvantumi, kuri nes kaut kādu patiešām svarīgu jēgu netiek rādīti publikai un nahrenizēti pēc iespējas ātrāk, lai sabiedrībai nebūtu iespējas tikt tiem klāt. Tas nozīmē to, ka interese pēc propogandas ir svarīga visiem, un jebkādu informācijas veidu var pasniegt vai uztvert tieši kā propogandu, atkarībā no tā, kas un kad un kur viņu sniedz. Īsumā - kalusieties to ko gribas, viss ir vai nu meli, vai nu sagrozīta patiesība.

Konto: Es neesmu nedz latvieti, nedz krievs, esmu kaut kas nenoteikts nacionalitātes ziņā, tieši tādēl esmu vairāk kā malā stāvētājs visā šajā spēlē. Bet tas nenozīmē, ka es maz ko daru savas zemes (tieši zemes, nevis valsts) labā.

Link to comment
Share on other sites

Argumenti kaut kādi jau ir visiem par savu taisnību, tikai tas viss ir buļļa sūdi, kamēr tas viss nepierādās irl. Tāpat, kā fantazēšana par marsiešiem un vai tie ieņems zemi. Priekš kam Jums šis viss ir vajadzīgs, ja tāpat droši, ka visas jūsu domas par šo visu radušās kaut kā iespaidā, lasot kādu citu viedokļus, kādu citu informāciju, nevis tāpēc, ka zināt kā notiks vai nenotiks. Ja jau ir tāda pārliecība, tad jākravā čemodāns un pietiek rakstīt forumā :)\

Daudz lietderīgāk būtu, ja uzrastos kāds kamikadze Breivīkveidīgais un paretinātu impērijas caru rindas, vai putlers ir neaizsniedzamāks par Romas pāvestu? Bet nu šīs jau ir manas fantāzijas :)

Link to comment
Share on other sites

Kas mani satrauc ir fakts, ka NATO nenoreagēs. Ka RU varētu izdomāt uzmest mums kādu kodolgalviņu, jo...kāpēc ne?

Tas ir skaidrs, ka neviens atbildes atombumbas uz Kremli nešaus.

Tagad iedomājaties, Krievija uzlaiž mazu bombu virsū Liepājai, jo "tur ir NATO bāze" vai līdzīgs bullshit.

Kas notiek tālāk?

Vot, pasakiet man, kas notiek?

ASV mobilizē visu armiju un noslauka Krieviju no zemes virsmas? Nē, nebūsim naivi.

Visi ir sašutuši, aizsūta palīdzību uz LV, atsūta militāros, bet...vai kāds uzbruks Krievijai?

NĒ! Jo ASV mīl sevi pārāk, lai riskētu sūda Baltijas valstu dēļ.

Krievija pateiks - mums ir NUKES, mēs uzlaidīsim Jums, ja kaut ko darīsim, un rietumi, būdami tizli, ne sūda nedarīs.

NATO sabruks.

Vai arī viņi atsūtīs simbolisku skaitu karaspēka.

Vai arī paņems un gāzīs pie mums politisko varu no iekšas.

Vot tagad Daugavpils uztaisīs referendumu, ka viņi grib atdalīties.

Cilvēki izies ielās, sāks protestēt. Kas notiks? Vai būs tā kā ASV? Ka policija atbrauc un fiziski visus atštaukā, salej asaru gāzi, apšauj? Nē, nebūs. Mums taču ir vārda brīvība.

Un kā mums NATO palīdzēs, ja kāds reģions izdomas pats "atdalīties". Vai ja pie mums kāds politiskais spēks mēģinās fiziski gāzt varu?

NATO racionalizēs iemeslus nepalīdzēt, jo neviens negrib kodolkaru Baltijas valstu dēļ.

Beigsies ar to, ka Krievija pakāpeniski dabūs pusi no Austrumeiropas un rietumi cerēs, ka lācis nomierinājies, jo viņi tak jebkurā mirklī var palaist atombumbu.

Amerika ar sevi neies riskēt ne NATO dēļ, ne kā...un ASV ir vienīgais spēks ar pietiekošu armiju, lai kaut ko izmainītu!!

Link to comment
Share on other sites

Reģistrētais, tev nosauca 10 iemeslus. Tu vienkārši varētu "ieklausīties"...

Par nuke strike es NEdomāju, ka ASV, piemēram, mīzīs palaist pret RU nuclear strike. In fact - es šaubos, ka RU savu pirmo nuki metīs uz LV. Tomēr pazūd surprise moments.

RU daudz lielās ar savu nuclear arsenālu, katru gadu nuke mašīnas brauc viņu militārajās parādēs. Tajā pašā laikā ASV ir modernākas nukes, tomēr mēs tās neredzam braukājam pa ielām USA militārajās parādēs. Tādēļ rodas dažiem priekšstats ka RU nuclear power ir kaut kas nedabiski neapturams, neuzvarams, pārāks un labāks.

In reality viss ir gluži pretēji. Kā jūs domājat, cik nukes ir jānomet uz RU teritorijas, lai pilnībā iznīcinātu Krieviju? 2vas? Varbūt 3. Maskava, Pīķers, .. Novosibirska.

Un cik ņukes ir jāmet uz NATO valstīm, lai iedragātu vismaz pusi?

NATO ir like daudz daudz daudz reizes nopietnāks veidojums par Krieviju.

Un tas ir nerunājot par aizsardzības sistēmām. Principā, Krievija tehnoloģiju ziņā ir iesprūdusi kaut kādā 20 gadu pagātnē. Or more.

Bet! tas nenozīmē, ka viņi neuzbruks.

Jo perspektīvā nākotnē NATO spēki kļūs tikai daudz nomācoši drūmāki spēcīgāki, kāmēr Krievijas ekonomika ieies recesijā/kolapsā (kas ir neizbēgami). Un lai uzbruktu, vienkārši.. nākamais logs būs pēc gadiem varbūt tikai atkal 30..40. Putins tik ilgi gaidīt, protams, nevar!

Beefs

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Piedod, bet es neredzeju tur ieprieks realus iemeslus (kaut gan daziem tekstiem vnk parskreju pari). Vienigo iemeslu, ko es vel minimali atzitu ir ka musejie krievelji saaktu te stipri smagi spregat un teikt ka grib lai krievi te valda, tad varbut Krievija te listu cinities. No mums viniem nav jegas, tikai nevajadzigas galvassapes ar ES un NATO. Vienigais realais faktors kad krievi mums ietu pari ir ja saktors kars, bet tad es neuzskatu ka viniem ari no mums ko vajadzetu, mes vnk butu pirma valsts pa kajam lai aizietu uz Eiropu. Mums nav nu pilnigi neka vertiga (ka valstij), lai krieviem to vajadzetu (vai varbut tomer LV ir bagata valsts ar man nezinamam rezervem?).

Link to comment
Share on other sites

Piedod, bet es neredzeju tur ieprieks realus iemeslus (kaut gan daziem tekstiem vnk parskreju pari). Vienigo iemeslu, ko es vel minimali atzitu ir ka musejie krievelji saaktu te stipri smagi spregat un teikt ka grib lai krievi te valda, tad varbut Krievija te listu cinities. No mums viniem nav jegas, tikai nevajadzigas galvassapes ar ES un NATO. Vienigais realais faktors kad krievi mums ietu pari ir ja saktors kars, bet tad es neuzskatu ka viniem ari no mums ko vajadzetu, mes vnk butu pirma valsts pa kajam lai aizietu uz Eiropu. Mums nav nu pilnigi neka vertiga (ka valstij), lai krieviem to vajadzetu (vai varbut tomer LV ir bagata valsts ar man nezinamam rezervem?).

mums ir pieeja uz jūru, kas krieviem ir skaudis un viņi tapēc vienmēr ir gribējuši ieņemt baltijas valstis,

Link to comment
Share on other sites

Mums ir cilvēku resursi un mēs esam maza valsts kuru var iekarot. Cik daudz kari pasaulē nav notikuši tādēļ, lai paplašinātu savu impēriju.. Tā ir maza daļiņa kariņu, kuru mērķis ir bijuši konkrēti resursi (derīgie izrakteņi) un arī tie ir notikuši tikai pēdējajos 100 gados. Visa pasaules vēsture ir balsīta uz kariem, kuru mērķis ir imperījas paplašināšana, citādi domājošo iznīcināšana un pakļaušana.

Un tieši tādēļ, reģistrētais - tavi argumenti ir sūds.

Edit:

un es turpināšu - krievija stabili iet uz pret-geju komunistisko diktator režīmu. Obviosly jebkura cita valsts, kurā darbojas savādāks režīms un kurai iet labāk kā Krievijai momentā ir tiešs drauds Krievijas valsts sistēmai.

Saproti? Te nav runa par to, ko Krievijai no mums varētu vajadzēt, bet gan par to, ka mēs esam tiešs drauds Krievijas impērijas pastāvēšanai. Un tās nav izdomas, tā ir realitāte. Kad pie mums iet labi un mūsu krievi braukā jaunos bembjos, bet Krievijas krieviem jābrauc ladās un jāsukā korumpētiem mentiem, tad mūsu eksistence ir drauds visai Krievijai.

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Saproti? Te nav runa par to, ko Krievijai no mums varētu vajadzēt, bet gan par to, ka mēs esam tiešs drauds Krievijas impērijas pastāvēšanai. Un tās nav izdomas, tā ir realitāte. Kad pie mums iet labi un mūsu krievi braukā jaunos bembjos, bet Krievijas krieviem jābrauc ladās un jāsukā korumpētiem mentiem, tad mūsu eksistence ir drauds visai Krievijai.

Beefs

Lolwut?

Link to comment
Share on other sites

Nevis lolwut, bet gan realitāte. Krievija ir liela sūdu bedre ar IKP uz iedzīvotāju zemāku kā Latvijā. Toties tā ir lielākā valsts pasaulē un arī bagātākā ar dabas resursiem. Un tad nu jautājums - kādēļ, tavuprāt, Krievijas iedzīvotāji neuzdod jautājumu valdībai - hei - ja mēs esam tik lieli un vareni, huļi amerikonsi braukā džipos, viņiem ir happy family and shit, bet mēs dzīvojam sādžā bez elektrības?! Ā huļi Latvijā viņiem iet tika labi, cilvēki braukā labās mašīnās, glauni ģērbjas.. viņiem taču pat nav naftas un gāzes.

Un, ja Krievijā būtu demokrātija, tad šajā momentā Putins visiem atsūkātu un mēs laimīgi uzņemtu Krieviju ES un ES kļūtu par jauno pasaules spēcīgāko ekonomiku u.t.t...

BET, tā nav! Krievija ir faking totalitārisms, kurā varai ir pilnīgi uzlikt pimpi uz iedzīvotājiem. BEt kā gan šādā miskastē panākt lai iedzīvotāji nedumpjas? Ar mentiem vien te nepietiek. Tādēļ ir jāpanāk, ka arī apkārt viss ir sūdīgi vai vismaz tā izskatās.

Redzi - Ziemeļkorejā tas nav grūti, jo tur neviens neko nezin par dzīvi ārupus ZK. Cilvēki domā, ka aiz Ziemeļ korejas robežas vispār ir nāve un nabadzība.

Bet Kreivija NEVAR izbanot šo informāciju. Too late. Internets un 50cent filmas jau ir redzētas. Tādēļ ir jārīkojas savādāk -> jāpanāk, lai aiz robežas ir slikti.

Beefs

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tev nepreizi uzskati par to ko tu redzi. Tur nav sliktak. Tur ir savadak. Esmu bijis gan krievija, gan ukraina un baltkrievija. Gan lielas pielsetas, gan laukos. Es neteiktu ka tur kaut kas ir sliktak vai labak. Tur ir savadak. Tur ari ir cilveki uz dzhipiem, tur ari ir bomari. Un tas pats ir ASV, doma katrs brauc ar dzhipu un viss ir ok? No nigga, tur vairums ir ghetto chalji kuriem pat uz auto nav naudas.

Link to comment
Share on other sites

Tev nepreizi uzskati par to ko tu redzi. Tur nav sliktak. Tur ir savadak. Esmu bijis gan krievija, gan ukraina un baltkrievija. Gan lielas pielsetas, gan laukos. Es neteiktu ka tur kaut kas ir sliktak vai labak. Tur ir savadak. Tur ari ir cilveki uz dzhipiem, tur ari ir bomari. Un tas pats ir ASV, doma katrs brauc ar dzhipu un viss ir ok? No nigga, tur vairums ir ghetto chalji kuriem pat uz auto nav naudas.

Ja nekļūdos tad beefs to domāju perspektīvā. Ja Krievija turpinās iet patreizējo ceļu, tad viņiem agrāk vai vēlāk sāks trūkt nauda un līdz ar to arī paši iedzīvotāji sāks sūdīgāk dzīvot.

Link to comment
Share on other sites

Krievija tie kuri cer uz valdibu arii dzivo ka bomari. Tie kuri grib kaut ko labu sev - tie ari strada ka negudri. Well, basicly ka jebkursh modernas sabiedribas loceklis. Wanna get nice things - WORK !!!! Tas ka tu visi braukaa ar ladaaam un dzer shnjabi ir parak izplatits un apgriezts stereotips.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...