Jump to content
GIGN Forum

Sūdziba par admin marz!


&karlitis&
 Share

Recommended Posts

Am man ir piegriezies vinu izturesanas pret daziem individiem!!! Tad kad vinam acc nebija vins bija mierigs ka kaķens tgd telo baigo šefu

Demo http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2015-02-19 mape de_dust2 plkst. `11:04 Var redzet individa tekstus ko vins saka 7.klases skolenam..

Demo pasreiz nav pieejam man bet mape de_dust2 plkst no 12:30 lidz 13:15 adminam nepatika mans mic skalums tikai tpc ka vinam drosi vien ir sound script, bet parejie nesudzejas par to tpc teicu lai mute player lista, bet nu lidz ar to dabuju mute ingame..

Izrietot no visa ta ADMINAM tadam nevajadzetu but respektive nevajadzetu lamat citus un izmantot acc sava laba... A un starp citu pirms mapes de_dust2 kur vins apvainoja Raitiko bija mape poolday admins marz uzlika vote par dd2 next map, bet speletaji kas speleja taja bridi ateicas lidz ar to marz pec kadam 5 min nomainija pats uz dd2 aizbildinoties ar to ka cilveki naks ;) . Tas no manis pag viss ja vajag veel kadus pieradijumus par so cilveku tad laika gaida ari vinus dabusu!!

Link to comment
Share on other sites

Es tev aizrādiju vienreiz, nerunā.. jo skaļš mikrafons un ausis sāp, vajadzēja saprast kad ir divas iespējas, nogriez skaļumu mikrafonam, otra, nerunā vispār, pats meloji man kad tev "neēsot" mikrafona, bet pats runāji un beigās vel man uzdrošinies pateikt, ja man kkas nepatīk lai es nomutoju tev ingeimā, ja reiz man ir iedota funkcija "mutot", tad es arī mutošu un tu mani nemācīsi ko darīt.

Lamāt citus? Ja mēs runājam par to indivīdu "RAITAKIO" tad viņam ne es vienīgais esmu aizrādījis un licis gagu virsū..

Atvaino, es uzliku "fy_pool_day_reloaded" , ar domu kad sanāks cilvēki, bet pēcāk cilvēki kas bija sanākuši jau sāka iet ārā, tāpēc es izlēmu nomainīt pats uz "de_dust2" , nejau es vienīgais viņu pēc tam liku jo "accurate finger" darīja tieši to pašu un es viņam piekrītu, tajā kolhoza kartē vissmaz cilvēki sanāk, varbūt nevis "sanāk" , bet ir iespēja kad sanāks un tu Kārli esi tāds cilvēks kurš pa dzīvi raud, visu laiku par kko kā tāda celka, tad tev tas nepātik, tad tev šitas nepatīk, tu vienmēr esi skraidījis un līdis dirsā un raudājis, draugs.. izbeidz šito, pa priekšu saliec komatus,punktus un visas pārējās atstarpes un visu kā nākas,jo piedod.. , bet lai vai kā, "atvaino" ja es tevi aizskāru ar to (muti) , es tev vienreiz teicu, ja tu nesaprati, tā nav mana problēma, tāpēc dēļ tā nevajag nākt un izkratīt šeit savu sirdi.

Peace.

Link to comment
Share on other sites

Kaukur ta sirds ir jaizkrata!!!! Un neteicu lai mute bet gan lai mute player lista lol!!! Un neviens nav vainigs ka tev ir sound script... Un paskaidro man vardu celka pec tavu IQ limena... Un tu sakuma apsakti demo un pats komente objektivi... Un draugs tu neesi ne pa mata tiesu mainijies tas pats bija ari wnb dabja acc uzreizi saki sefot serveros ka visi ir tadi sitadi un pats esi "princis balta zirga"

Es iedevu demo paskaidroju kapec rakstu so topic un lai lemj tiem kam jalemj jo uzskatu ka sadas ricibas nav adminam cienigas!!

Edited by &karlitis&
Link to comment
Share on other sites

Kaukur ta sirds ir jaizkrata!!!! Un neteicu lai mute bet gan lai mute player lista lol!!! Un neviens nav vainigs ka tev ir sound script... Un paskaidro man vardu celka pec tavu IQ limena... Un tu sakuma apsakti demo un pats komente objektivi... Un draugs tu neesi ne pa mata tiesu mainijies tas pats bija ari wnb dabja acc uzreizi saki sefot serveros ka visi ir tadi sitadi un pats esi "princis balta zirga"

Es iedevu demo paskaidroju kapec rakstu so topic un lai lemj tiem kam jalemj jo uzskatu ka sadas ricibas nav adminam cienigas!!

Tu vari aiziet uzpīpēt, iziet ārā izvēdīnāt galvu un tad varbūt atbildēt?

Es saprotu ko tu,teici serverī bija maz cilvēku, tu laikam esi galīgs ņuņņa kad jānāk te gignā un sviests jāsmērē mutes dēļ?

Nē, tu neēsi normāls, pilnīgs čau! :D

Edited by MaR'z
Link to comment
Share on other sites

Tu vari aiziet uzpīpēt, iziet ārā izvēdīnāt galvu un tad varbūt atbildēt?

Es saprotu ko tu,teici serverī bija maz cilvēku, tu laikam esi galīgs ņuņņa kad jānāk te gignā un sviests jāsmērē mutes dēļ?

Nē, tu neēsi normāls, pilnīgs čau! :D

Pilniba neko nesapratu no si ko tu ar to domaji!!! Gribi aizvainot mani sorry nesanaks, gribi paradit cik gudrs esi sorry man liekas ka tev nesanaca!!! Kā jau teicu lai skatas tiem kam jaskatas un lai doma kas jadoma es izdariju to kas man bija jadara...

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc ņuņņa? Viņam ir tiesības nākt rakstīt sūdzību, ja ir tāda nepieciešamība. Ja marzs atļaujas forumā saukt lietotājus par ņuņņām un mīkstajiem, tad kas notiek serverī?

Cik skatos, tad salīdzinoši daudz sūdzības par jaunajām censoņām. (adminiem) Varbūt jāsāk kaut ko lietas labā darīt?

Link to comment
Share on other sites

Tu viņu nezini.. piedod atvaino,bet ja es nomutoju čali kuru brīdināju bet viņš nāk forumā un vel apsūdz man kad ir skaņas čīts kkads, viss ir super. Tu maz esi lasījis tos topikus par ko ir šīs sūdzības?tāds pats bezsakars kas šeit, piedod.. es netaisos deminisionēt stulbību dēļ,ja kāds maz te saskata kad es čali nomutoju un par to bezvai man vajadzētu ACC atņemt, uz priekšu, jo tas būtu stulbi.

Es ar nožēlu atdzīstu kad diemžēl serverī ir šādi indivīdi kas piš kopā visu piedodiet, atvainojiet.

Ja tev Kārli liekas kad tu ar to,kad tu te čīksti kad es esot uzlicis tev itkā nepamstotu muti,nomainījis nevietā karti un gagojis to kam liela mute bez bezpridzela, tu personīgi mani neiebiedēsi.

Es daru savu darbu un darīšu un ja kāds viņam piekrīt,tad bēdīgāk vairs nevar būt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc ņuņņa? Viņam ir tiesības nākt rakstīt sūdzību, ja ir tāda nepieciešamība. Ja marzs atļaujas forumā saukt lietotājus par ņuņņām un mīkstajiem, tad kas notiek serverī?

Lai kāds cilvēks viņš būtu, Tu, kā admins, nedrīksti viņu saukt par mīksto un apvainot par to, ka viņš raksta sūdzību. Ja esi ticis pie aksesa, tad arī uzvedies attiecīgi. Serverī muto/gago, nevis bliez pretī. Kur nu vēl sūdzībā diskutējot apvainot.

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

Un es nerakstu tikai par to ka tu man muti serveri uzliki, es rakstu sudzibu par to ka tu uzvedies serveri!!! Un nevajag izmantot kaukadus scriptus un teicu lai mute player lista nevis izmantojot acc!! Jo citiem speletajiem kuri neizmanto sound script un tiesi tie kas speleja neiebilda un nelikas ka mans mic ir skals!!

Link to comment
Share on other sites

Un es nerakstu tikai par to ka tu man muti serveri uzliki, es rakstu sudzibu par to ka tu uzvedies serveri!!! Un nevajag izmantot kaukadus scriptus un teicu lai mute player lista nevis izmantojot acc!! Jo citiem speletajiem kuri neizmanto sound script un tiesi tie kas speleja neiebilda un nelikas ka mans mic ir skals!!

Kā es uzvedos?es pateicu lai aiztaisa tas "RAITAKIO" vai kā viņam tur niks savu muti netīro ciet, es viņu gagoju un tas ir arī viss,ko tu centies man piešūt?tev mikrafons bija par skaļu es tev aizrādīju man tev ir velreiz jāsaka?ja tu nespēj izdomāt atbildi tam ko es tev teicu un tu sāc man tagad uzbrukt ar čītu kurš es pat nezinu vai pastāv old sourcā :D , tad labāk nesaki vispār neko skaidrs?

Tu esi gļēvs, kad saproti kad tā ir bijusi taisnība kad tev aizrādīju un pēc tam tu runāji atkārtoti un es tev uzliku muti, kad tev nav ko pateikt pretī tu sāc mani apvainot kad man ir šis čīts un kad man viņš vajadzīgs priekš skaņas.. , nepis bobi Kārli, neaiztiec tu mani un es neaiztikšu tevi un pildīšu savu darbu, ja tev nav ko vairs teikt par šo te (kartes maiņu) un (tā čaļa gagošanu) bet tagad piesējies pie šīs mutes un tai vietā lai mēģinātu attaisnot savu uzsākto tirgu šeit apsaukājot kad es izmantoju čītus, tad tu esi pilnīgs cirvis, piedod.. bet man viss šitas no tavas puses liekas smieklīgi. :D

Link to comment
Share on other sites

Kārli aka Reaper, Tu, manuprāt, dzen riktīgo luni. Serverī tu dzen baigo herņu, čīksti par to, pīksti par to un tad skrien uz forumu bimbāt. Es vēljoporjām atceros, kad pirmajā dienā, kad saņēmu acc, tu man dirsi, ka esmu bots, neprotu spēlēt un , kur tāds lohs var dabūt acc.

Pasaki, kāds ir lielais iemesls šim topikam? Skaudība, kad kādam ir acc vai kas?

Ja tā ir taisnība, ka tev mic čarkst kā no dupša nācis, tad kāpēc visiem tajā būtu jāklausās, ja pats nevari nogriezt klusāk? Teikšu tā, citi spēlētāji nemaz nezin, ka ir tāda iespēja pašam konkrēto spēlētāju nomutot, un tad nu jāklausās tavās jēlībās, kur tu bļauj un cepies pēc katra saņemtā heda.

Manuprāt, šis viss ir bērnišķīgs teātris no tavas puses Reaper ar kaut kādu iemeslu padarīt Marz par superslikto adminu, jo pats šeit nekad nebūsi admins.

© manas domas

Jā un vēl - ja jau Marz un es (par mani jau arī taču bija topiks) esam tik slikti admini un ķipa tēlojam šefus , un mētājam baigākos prikidus - tad kāpēc tikai tu un battlemans ir sūdzējušies? Runāju arī par serverī notiekošo. Simts citu spēlētāju nekad neko nav teikuši un pat sveicina, kad ienākam serverī , bet jūs divi neapmierinātie kasāties.

Varbūt tomēr problēma ir jūsos , nevis mūsos? Piekopiet savu kultūru un nedomājat, ka Jūs savos 18it gados jau esat pasaules galvas un adminam būtu jāklanās jūsu priekšā. Gan es, gan Marz pildam savus pienākumus, un domāju, ka visai labi tiekam galā ar uzticēto.

Tāpēc velreiz atkārtošos - piekop savu kultūru un proti uzvesties serverī, un tad ne tev , ne kādam citam nebūs sūdzības.

Edited by efer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kārli aka Reaper, Tu, manuprāt, dzen riktīgo luni. Serverī tu dzen baigo herņu, čīksti par to, pīksti par to un tad skrien uz forumu bimbāt. Es vēljoporjām atceros, kad pirmajā dienā, kad saņēmu acc, tu man dirsi, ka esmu bots, neprotu spēlēt un , kur tāds lohs var dabūt acc.

Pasaki, kāds ir lielais iemesls šim topikam? Skaudība, kad kādam ir acc vai kas?

Ja tā ir taisnība, ka tev mic čarkst kā no dupša nācis, tad kāpēc visiem tajā būtu jāklausās, ja pats nevari nogriezt klusāk? Teikšu tā, citi spēlētāji nemaz nezin, ka ir tāda iespēja pašam konkrēto spēlētāju nomutot, un tad nu jāklausās tavās jēlībās, kur tu bļauj un cepies pēc katra saņemtā heda.

Manuprāt, šis viss ir bērnišķīgs teātris no tavas puses Reaper ar kaut kādu iemeslu padarīt Marz par superslikto adminu, jo pats šeit nekad nebūsi admins.

© manas domas

Jā un vēl - ja jau Marz un es (par mani jau arī taču bija topiks) esam tik slikti admini un ķipa tēlojam šefus , un mētājam baigākos prikidus - tad kāpēc tikai tu un battlemans ir sūdzējušies? Runāju arī par serverī notiekošo. Simts citu spēlētāju nekad neko nav teikuši un pat sveicina, kad ienākam serverī , bet jūs divi neapmierinātie kasāties.

Varbūt tomēr problēma ir jūsos , nevis mūsos? Piekopiet savu kultūru un nedomājat, ka Jūs savos 18it gados jau esat pasaules galvas un adminam būtu jāklanās jūsu priekšā. Gan es, gan Marz pildam savus pienākumus, un domāju, ka visai labi tiekam galā ar uzticēto.

Tāpēc velreiz atkārtošos - piekop savu kultūru un proti uzvesties serverī, un tad ne tev , ne kādam citam nebūs sūdzības.

Tas ,ka es tevi neuzskatu par virtuālo ''draugu"'/'pacanu'', nenozīmē ,ka vari teikt ,ka nāku uz forumu sūdzēties par tevi vai par kādu citu, izteicu savas domas ,tajā brīdi - Par tevi "efer'' , tad var secināt ,ka tu esi apvainojies.

Chill, pass out . slēdzat ciet ,jo te ir gaidāmas liesmas/asaras no eža.

Link to comment
Share on other sites

Man vienalga, ko tu uzskati vai neuzskati. Iepriekš jau biji uzrakstījis, ka es tev nepatīku, tas arī ir rezultāts, kādēļ gribēji man ieriebt, jo nekādā citādākā veidā to nevari izdarīt. Arī šajā topika notiek tieši tas pats.

Kā jau maddn teica iepriekš, tad šeit atkal ir liela ažiotāža ne par ko sataisīta.

Ja nav nopietnu apsūdzību, tad mēģina ar kaut kādu saceltu haju par "mute" uzpūst lielo ziloni no mušas.

Saprastu būtu nopietns iemesls - bano bez iemesla, kiko, slayo, apsaukā visus pēc kārtas (kā jūs to abi darāt, starpcitu), tad vēl varētu saprast - bet par mute? Kārli, tev viss ok? Tev nav citas vietas, kur izpausties?

Katrā ziņā mani jau uzjautrina šo grūpiju sūdzības.

Link to comment
Share on other sites

Reaper, šeit taisnību Tev neatrast, mirstīgiem gign nav vieta, adminiem ir vara. :D

Cik zinu marz ir kompetents admins vismaz ir bijis nezinu cik tagad viņam varbūt ir sakāpis, un reaper Tevi arī zinu kā kompetentu cilvēku, nesaprotu kur problēma mēneš reizes sākušās kad jānāk uz forumu sūdzēt tādus sīkumus. Cilvēki flames off un viss.

Serverī nevajag izpaust savas antipātijad vienam pret otru. Jasna sīkaļas ? :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

marz ir map flags, viņš to izmanto, lai piepildītu serveri. Kur problēma?

marz ir mute flags, lai aizvērtu kaitinošus spēlētājus. Kur problēma?

Neuzskatu, ka dajebkādā veidā būtu kaut kas pārkāpts. Admini nemuto spēlētājus ingamā, jo tad viņš nevar kotrolēt tavu leksiku.

Kā tad var pieskatīt Jūs bez šefošanas un access izmantošanas?

@atkars nelien CSS sadaļā, gribu redzēt ko tu teiktu, ja sūdzība pa tevi saskrietu visi CSS admini un sāktu ar pirkstu kratīt, katram serverim tomēr ir drusku cita publika līdz ar to nepieciešama drusku cita pieeja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...