Jump to content
GIGN Forum

Just5 Blaster


Traffic
 Share

Recommended Posts

Kāds varbūt zin kaut ko vairāk par šo telefonu?

Pēč šī http://kursors.lv/2015/02/18/just5-blaster-apskats/ apraksta viss likās ok, viss tā kā apmierinātu telefonam uz kādu laiku. Iepriekšējo versiju mīnusi, neveiksmes šķiet izlabotas. Vienīgi liekās, ka tas review varētu būt pat pēc 1a pasūtījuma...

Link to comment
Share on other sites

tagad lietoju 5 sifonu, betnu man vajag jaunu telefonu. nenokritīšu ieraugot to anālBlāsteru? vai tomēr aizbraukt un pačamdīt viņu? atsauksmes taka palasīju utt, bet k-kā tomēr nepārliecina viņš.

ne sūda jau viņš nemaksā, bet izmest 200e man a tāpat negribas :D

kri, varbūt gar tevi varu noskriet jaunnedēļ un 5 min apčamdīt viņu?

Link to comment
Share on other sites

cik dizrdets no lietotajiem aks lieto spaceru, tiri apmierinati! Ja vel atceras cik maksaja, tad pat loti apmierinati. Protams vizuali un roka anv tik sexigs, un kvalitate nav ta visaugstaka, bet ja zeme nemetisi tad bus ok. Samsung puse cenas sastada brends tomer, un drusku vizualais!

Link to comment
Share on other sites

kri, varbūt gar tevi varu noskriet jaunnedēļ un 5 min apčamdīt viņu?

Ja tu apsolies ar viņu neveikt netiklas darbības, droši vien nākamnedēļ beigās arī varēšu iedot uz pāris dienām pabakstīt.

nešķiet dīvaini, ka 190 eināru vērts telefons benchmarkos konkurē ar galaxy s5 u.c top telefoniem? gribētu dzirdēt kā telefona īpašnieks par viņu spriedīs pēc pāris mēnešu lietošanas

zamcxw20n3fh9edhelx7.png

Līdz S5 tur ir patālu.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Šodien nopirku m8 mazlietotu (vizuali 10/10) ar garantiju utt pa 315. nu neredzu tad jēgu tērēt 190e par blasteri, kurš ir nu nesalīdzināmi sliktāks.

pirmie iespaidi vnk super :)

M8 jau bombā, cik esmu dzirdējis viens no retajiem telefoniem, kas nav paredzēts kā triecienizturīgs, bet daudzās situācijas IR. :D

Link to comment
Share on other sites

M8 jau bombā, cik esmu dzirdējis viens no retajiem telefoniem, kas nav paredzēts kā triecienizturīgs, bet daudzās situācijas IR. :D

Ir kritis pāris reizes uz asfalta,bez nekādiem aizsargvācinjiem,izturējis godam :D kamer juststam paziņa uzsēdās virsū un zirneklītis klāt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, ar šo vien jau pietiek, lai to telefonu neņemtu. Nejau tā, ka man patiktu sēdēt uz telefoniem, bet tas daudz ko pasaka.

M8 - stūmu mašīnu. Bija priekšējā bikšu kabatā - ar kāju nepiespiedos nekur. Ieplaisāja ekrāns.

Bet kritis bija pēc maiņas un nekas nenotika it kā. Tikai ir bugi ar to, ka drop-down menu gļučī hardware līmenī.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...