Jump to content
GIGN Forum

Sūdzība par adminu Mar'z


^RAITOKIO^
 Share

Recommended Posts

Ja situācija ir tāda kā Tu stāsti, es arī labprāt uzklausītu kas un kā,

Bet varu derēt Tu tagad stāsti tikai to, kas Tev liekas svarīgs, lai pačīkstētu, esmu pats serverī bijis kā tu pusteam taisi TA un nepārtraukti, uz robezhas autobanānam. Speciāli kaitini visus pa mikrafonu, dziedi dzismas bērna balsī u.t.t.

Ir teiciens - Ja esi lohs, tad citi pret Tevi izturēsies kā lohu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tieši pret Marz nekadi neversos, tiklīdz ienācu serverī Dns Reaper man sāka dirst un es viņu saucu par botu. Nekas traks, viss iīstenībā bija noteikumu robežās.

PS Es nesaprotu kapēc par TA dod banu, varbūt vajag tad vsp izslēgt serverim TA opciju.

Link to comment
Share on other sites

Tieši pret Marz nekadi neversos, tiklīdz ienācu serverī Dns Reaper man sāka dirst un es viņu saucu par botu. Nekas traks, viss iīstenībā bija noteikumu robežās.

PS Es nesaprotu kapēc par TA dod banu, varbūt vajag tad vsp izslēgt serverim TA opciju.

Demo iedosi,vai turpināsi tukši muldēt?

Link to comment
Share on other sites

Es tev neiešāvu bet tu man iešāvi pirmais un pēc tam sekoja bans, es neatceros mirkli kad būtu izbēris pa tevi (patronas) jo vienīgais kam es metu un ne tikai tev ir bezjēdzīgu smoke, kurš met 0dmg, tāpēc beidz vaidēt, un piedod.. man negribās nemaz attaisnoties ja tu citus pat šeit saukā par lašarām jo nu es ne vienīgais par tevi sūdzos, ja tu centies izbimbāt šo sūdzību tad rūgti maldies, malacis.

Link to comment
Share on other sites

Nesaukāju citus par lašarām, tikai tevi Marz, tu man iešāvi raunda sākumā vienu lodi, uz kuru es tev ar vienu atbildēju. Un par to ka tagad tev diršu uzliki man banu vēl uz 2h par it kā RR, bet ja nepamanīji starp reconnect bija laba atstarpe, kompi restartēju. Bet nu nekas, vēl stundiņu atpūtīšos. Pēc tam turpināšu tevi nodirst, par to ka vari atļauties visu.

Link to comment
Share on other sites

Es gaidu demo un tu man parādīsi kur es tev respā iezmetu no savas atveres kaut vienu čaulīti uz tavu pusi, ja nē, šitās bezjēdzīgāa sūdzibas personīgi man pašam sāk kretinēt un es piekrītu tam ko Ūpis teica, kad vienmēr tu serverī 80% publikas tur vienkārši nepatīc savas spēlēšanas un attieksmes dēļ pret citiem,tu visus nolamā,nosodi,piedirs gan radio komandas,gan mikrafonu un čatu un tajā skaitā taisi ta.

Es domāju ja pat es tev būtu iešāvis un tu gribētu te speciāli pasvīst,tad tev tas nesanāktu jo es uzskatu bans jau ir pamatots to visu augstāk minēto cūcību dēļ un es lieku savu galvu ķīlā,kad es un Ūpis neēsam vienīgie admini kas uzskata kad tava uzvedība nav pieņemama serverī.

Mans lēmums- pagarināt šitam indivīdam banu lai pasēž un atžirkst kādu laiku jo kā tu esi serverī,tā notiek bardaks un tas jau pamazām apnikt sāk.

Es varētu piemest vel klāt tavu izrakstu no čta man spēles laikā kad grasījos iedot tev banu par mutes palaišanu, es nemeklēšu bet ja vajadzēs atradīšu,bet tu minēji "vari mani banot,es pēc brivdienām tpt vairs nespēlēšu,man pohuj" tad man jautājums,ko tad tu te meklē?nebendē man un citiem to prieku spēlēt,vai arī personīgi es sākšu tev dalīt pa banam jo tas ko dari tu,vairs nav izturams jo te vairs nav jēga lietot silence/gag/mute kad tu tāpat atnāc un viss notiek atkal pa tavam,nē draugs,tā te tas nenotiek vissmaz iekš G nē,tāpēc vai nu tu apdomā visu kārtīgi vai nu es personīgi neiešu bendēt savus nervus un tevi izsvilpāu ārā no šejienes jo te jau neiet runa tikai par mani,te iet runa par serveri- visu, tāpēc es uzskatu viņam vajag pagarināt bana termiņu.

Link to comment
Share on other sites

Marz es noņemu radio komandas un iespēju runāt pa mic. Gribu tikai tavu reakciju kad kāds man dirš virsū tagad :) Es neko pat nepasaku un dirš. Parādi, ka kko sajēdz. Citādi, liekas, ka visai maz.

Ā, par spēles stilu runājot, nesaprotu kas viņam vainas. Es kempoju līdz paliek minūte raundam un tad paspēju plantot, nav mani jāslapo visu laiku. Jo misiju statistikā var redzēt, ka bieži man ir dienas rekords.

Link to comment
Share on other sites

Ko tu tagad man te lej,ko tu esi izņēmusi šmurgul sīkais? man pie kājas ko tu izdarījis esi tagad,es tev stāstu kas bija- tad... nejauc iekšā pagātni ar tagadni lai tikai izvilktu savu pēcpusi no bedres ko izraki sev un tici man,ar tādiem skauģiem un nelabvēļiem es cīnīšos,sāk jau besīt na.

Paskaties uz sevi no malas- http://stats.gign.lv...layer=11&page=1 jo katrā lapā ir kāds lamuvārds un kāds uzbrauciens kādam tad kādu attieksmi tu vēlies? no manis tu tādu vairs nesagaidīsi un es būšu tas,kurš teiks pirmais lai bana termiņu tev pagarina.

Edited by MaR'z
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...