Jump to content
GIGN Forum

BanneD Stilists


toms100
 Share

Recommended Posts

Runajot par Stilistu izskatas ka vinam ir bhop rulitis ;) ;*

Meh, ja pat izrādītos (pieņemsim) tu esi tīrs, tu esi tāds pats kā HarD, ieliec visiem par spīti acīs un parādi to ar zemtekstu, kad tu esi pasaules naba, ak jel.

Gaidam moderatora gala vārdu un slēdzam šito bardaku ciet.

Link to comment
Share on other sites

Esmu par "eļiku." Kad būs tas "mīts," pats personīgi apsolos Tev apmaksāt Eļika pakalpojumus.

Ir "Eļiks" bez viņa varbūt vel ir kāda datorkafejnīca kas piedāvā šādus pakalpojumus,nezinu.. tur jums pašiem jāskatās, bet ja redz re ku tev uzsauc tad es domāju atliek tikai sarunāt ar Lumpy tev un ja izrādas kad tu šauj tā, kā šauj, oneshoto un ruļļo ar rulli tad problēmām arī nevajadzētu būt tur, ne tā? :) bet lai vai kā, no tām pāris h ko var rezervēt es nezinu vai or vērts, jo tas no vienas reizes būs tāds tikai kā mīts bet domājat paši ja reiz uzsaucat G dēļ pat "galdiņu" vienai personai. :D

P.S. Tas varētu būt fun, to vajadzētu ievadīt caur trubu vai videokameru lai var ielikt te kad kkas tāds tiek darīts šajā miestā lai pierādītu savas pakaļas nevainību :D , šitas būs zelts ka es jums saku!! varu jau iepriekš nominēt uz 2k15 nomināciju. :D

post-35123-0-91749500-1426546736_thumb.jpg

Edited by MaR'z
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...