Jump to content
GIGN Forum

BanneD Stilists


toms100
 Share

Recommended Posts

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 23070

| ADMIN: mar`z ^^ .

| BANNED NAME: Exan* | Stilists

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:1010166633 (nosteam generated ID)

| REASON: wallhack/reports studijā- forums.

| TIME SET: 2015-03-14 14:25:41 (less than a minute ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/23070

+-------------------------------------------------------------

Demo varat prasit mar'z kaa jau redzat.

Neapnik banot cik reizes esmu bijis unbanots?

Iemacieties spelet nu saak jau ari bik besit!!

Edited by toms100
Link to comment
Share on other sites

Vechi mes to mosk kautko daram vai vienkarsi unban ? ;)

Tev paļubom ir 14 gadi , pēc tavas raksītbas.

Ja jau esi neskaitāmas reizes unbanots ,tad jau varbūtt jāiemācās iemest pareizā sadaļā sūdzību un demo.?

Niks: Exan* | Stilists

Datums: 12.03.2015

Laiks: 20:47

Karte: de_piranesi

Links uz demo no -> http://cookie.gign.l...de_piranesi.zip

Un par to demku runājot , tu laikam esī šijā filmā filmējies -> https://www.youtube.com/watch?v=lGZQi3ODB-U , ka ar savu deagle šauj

Link to comment
Share on other sites

http://cookie.gign.l...de_piranesi.zip

Runājot par to, abi jau ar administratoru (ForesT) esam noskatījušies demo, pēc kura tiek pieņemts likt banu.

Palūgšu vel kādu izskatītot demo un viņu un nesprēgā,sūdzību uzrakstīji,tad gaidi kad izskatīs.

Puisit nezinu ka tev izskatas.. Bet es nespregeju man vnk tadi ka tu besi. Ja kads par tevi labak spele tas ir 4iteris pazistu tadus ka tevi un tas pats atiecas uz ForesT. ;) Es chilloju no stress. Ka jau zinams tavs viedoklis kinda netiek nemts vera ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bans ir jāatstāj, jo:

Kopumā, kad viņš spēlē,teiktu, ka spēlē prasmīgi ar WH, jo ļoti bieži viņš perifēri pieskata vietu, kur nāks pretinieks. Tādas reizes, kā nosimulēt ka nezin, kur nāk pretinieks ir ļoti mazs. Tādējādi, tas sanāk neloģiski - Play like god, think like a noob. Kas attiecās vēl uz WH - kartē ļoti daudzās vietās redzams, ka viņš velk caur sienu, kur būs pretinieks. Ja kāds domā, ka tas ir defs daudziem, tad viņš nevelk tad, ja nav neviena pretī. Visu laiku tā nav, bet epizodes ar šo gājienu pietiek.

Runājot par viņa šaušanas skilu - identiski kā tas bija HarD. Lodes lido tur, kur pretiniekam galva, nevis tēmeklis. To viegli noteikt paspecojot random spēlētāju, kurš arī šauj ar deaglu.

Momenti :

Tick - 2250 - Reāls piemērs tam, kur viņš šauj un kur aiziet lodes.

Tick - 2425 - Tas pats

Tick - 12750 - Visas lodes iet pretiniekam blagus hedam, lai arī kur viņa tēmeklis būtu un viņš šautu

Tick - 21600 - 21690 Divi pretinieki pēc kārtas, skrienot, nav tik tuvu lai abiem ieliktu hedā, bet viņam tas izdodas

Tick - 26280 - (WH) - Šauj vienam, piespiežas pie sienas un gaida, kad izlīdīs otrs, ko viņš pirms tam neredzēja. Sāk jau tēmekli celt uz augšu, pirms pretinieks nav izlīdis ārā.

Tick - 29410 - Kārtējais piemērs kā viņam lido lodes

Tick - 33070 - Tas pats!

...

Rezumē - Ļoti labi iemācījies pielietot savus neatļautos spēles papildinājumus. Kā arī pietiek momentu, lai bans paliktu aktīvs...

Link to comment
Share on other sites

Bans ir jāatstāj, jo:

Kopumā, kad viņš spēlē,teiktu, ka spēlē prasmīgi ar WH, jo ļoti bieži viņš perifēri pieskata vietu, kur nāks pretinieks. Tādas reizes, kā nosimulēt ka nezin, kur nāk pretinieks ir ļoti mazs. Tādējādi, tas sanāk neloģiski - Play like god, think like a noob. Kas attiecās vēl uz WH - kartē ļoti daudzās vietās redzams, ka viņš velk caur sienu, kur būs pretinieks. Ja kāds domā, ka tas ir defs daudziem, tad viņš nevelk tad, ja nav neviena pretī. Visu laiku tā nav, bet epizodes ar šo gājienu pietiek.

Runājot par viņa šaušanas skilu - identiski kā tas bija HarD. Lodes lido tur, kur pretiniekam galva, nevis tēmeklis. To viegli noteikt paspecojot random spēlētāju, kurš arī šauj ar deaglu.

Momenti :

Tick - 2250 - Reāls piemērs tam, kur viņš šauj un kur aiziet lodes.

Tick - 2425 - Tas pats

Tick - 12750 - Visas lodes iet pretiniekam blagus hedam, lai arī kur viņa tēmeklis būtu un viņš šautu

Tick - 21600 - 21690 Divi pretinieki pēc kārtas, skrienot, nav tik tuvu lai abiem ieliktu hedā, bet viņam tas izdodas

Tick - 26280 - (WH) - Šauj vienam, piespiežas pie sienas un gaida, kad izlīdīs otrs, ko viņš pirms tam neredzēja. Sāk jau tēmekli celt uz augšu, pirms pretinieks nav izlīdis ārā.

Tick - 29410 - Kārtējais piemērs kā viņam lido lodes

Tick - 33070 - Tas pats!

...

Rezumē - Ļoti labi iemācījies pielietot savus neatļautos spēles papildinājumus. Kā arī pietiek momentu, lai bans paliktu aktīvs...

Nja tur AIMBOTS + WH tik huju neredzu kpc temeklis nekratas. Bet jums jau labak zinat ;)

Link to comment
Share on other sites

Nja tur AIMBOTS + WH tik huju neredzu kpc temeklis nekratas. Bet jums jau labak zinat ;)

Klausies paklusē,tev teicu jau,uzrakstīji sūdzību tad sēdi un gaidi iznākumu.

Gaidam vel kādu kam kas sakāms un maddn gala vārdu.

Link to comment
Share on other sites

huju neredzu

Tavu diezvai redzes, ne prata ne tava ^^^^

Kur tie muzhiki rodas. CS:S ir viss kas dzive nepiecieshams un liek dzivibu kiilaa, LATVIJAA pec gign.lv portala noteikti psihoterapeiti ir loti pieprasiti ....

Augt un attistities.

BANS paliek.

perc unbanu, vai liedo pie braliem.

Edited by Hawaii
Link to comment
Share on other sites

Mazais nolade silent-aim un paspele redzesim kaa tev veiksies... ;)

Lai izskata kads demo ar lielaku CSS pieredzi man nevajag heiteru komentarus ;)

Pašam 16 gadi, un pārējos sauc par mazajiem.

Ir kāds, kurš ir par to, ka tur nav čīti?

Edited by BullsEyE*
Link to comment
Share on other sites

nop, dēmo neskatījos, bet paris dienas(reizes), kad džeks bija online serverī bija vnk redzams aim ar wh.

WH -100% Aim maybe not, bet tad vnk viņš nereāli lucky uz tiem hedshotiem :D

Peace, ne man spriest.

Tik atceros pirnesi ka dzeks ardīja visus arā. Kur specojot aim bija, ja nenovācu viņu no muguras tad šis man hedshotu 100% uztaisija.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā šī sāpe ,kas ir mazajam stilistam ir iemesta nepareizajā sadaļā, tad es arī atļaušos vēlreiz iemest savus momentus,iespējams,ka daži sakritīs ar Ūpja momentiem ,bet nu tāds ir man tas rezumē .

Gignā jau spēlēju no 2011 gada , un nemaz nerunājot par iepriekšējiem gadiem,kas tika pavadīti Rollinā un Gamerx, Tad "Šāds brīnums" Kā Stilists ,kurš saka ,ka spēlē bez hackiem/cheatiem , nav redzēts :)

p.s ja jau tev ir tik liels skills , tad varbūt uzsāc apmācību nodarbības ,kur spēlētāji(tādi kā es un pārējie) tev maksās ,lai tu mums iemācītu oneshotot tik slimi ar deaglu, būs tāda peļņa.

00:27 Kas tas ir pa skillu ,kad šauj garām pa kreisi un lodes lēnām aizveilk uz pauri?

00:32 atkal :D

00:37 And again :D

00:42 ANd again x4

02:10 Itkā legal deagl shot

03:07 wh moments

03:13 Vot izskaidrojat šo momentu 4 lodes pilnīgi garām un tā 5tā lode KAS MAXIMALI GARAM trāpa HEADĀ??????????

04:05 atkal

04:10 kad sākumā viņš tur augšā terrors sēdēja , viņš jau caur sienu skatījās virsū, pēctam tikai bija skaņa

05:32 All legit

06:27 Legit bhop uz augšu pa kalniņu

07:14 wh moments un epic deagle head shot .

p.s.s Tas - [Atkal] ir domāts ,par tiem deagle shotiem tobiš krutajiem.

Edited by VajagUnban
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Visbēdīgākais jau ir tas, ka čalis vēl mēģina kaut kādas atrunas te celt augšā, kad viss ir skaidri redzams kā balts uz melna. Un vēl tā visu saukāšana par mazajiem. Pokemonam pat pirmie mati uz kules vēl nav izdīguši, bet citus saukā jau par maziem :D:slap:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tā kā šī sāpe ,kas ir mazajam stilistam ir iemesta nepareizajā sadaļā, tad es arī atļaušos vēlreiz iemest savus momentus,iespējams,ka daži sakritīs ar Ūpja momentiem ,bet nu tāds ir man tas rezumē .

Gignā jau spēlēju no 2011 gada , un nemaz nerunājot par iepriekšējiem gadiem,kas tika pavadīti Rollinā un Gamerx, Tad "Šāds brīnums" Kā Stilists ,kurš saka ,ka spēlē bez hackiem/cheatiem , nav redzēts :)

p.s ja jau tev ir tik liels skills , tad varbūt uzsāc apmācību nodarbības ,kur spēlētāji(tādi kā es un pārējie) tev maksās ,lai tu mums iemācītu oneshotot tik slimi ar deaglu, būs tāda peļņa.

00:27 Kas tas ir pa skillu ,kad šauj garām pa kreisi un lodes lēnām aizveilk uz pauri?

00:32 atkal :D

00:37 And again :D

00:42 ANd again x4

02:10 Itkā legal deagl shot

03:07 wh moments

03:13 Vot izskaidrojat šo momentu 4 lodes pilnīgi garām un tā 5tā lode KAS MAXIMALI GARAM trāpa HEADĀ??????????

04:05 atkal

04:10 kad sākumā viņš tur augšā terrors sēdēja , viņš jau caur sienu skatījās virsū, pēctam tikai bija skaņa

05:32 All legit

06:27 Legit bhop uz augšu pa kalniņu

07:14 wh moments un epic deagle head shot .

p.s.s Tas - [Atkal] ir domāts ,par tiem deagle shotiem tobiš krutajiem.

Piekrītu tev, abi esam tur šāvis, es ilgāk gan Rollinā bet lai vai kā es arī varu teikt,kad neticās kad viņš ir tīrs zinot ar kādiem es čaļiem esmu šāvis gan kopā, gan pretī un man galīgi negribās ticēt kad viņam ir tāds wanga skills,kad zinot esi no v34 un te arī visu laiku esi sēdējis,labākajā gadījumā te pa kādam mixam šāvis,un tas arī viss.

Mans rezumē beigās ir tāds, ja tu uzstāj kad esi tīrs tad sazīmē re ku datumu kad notiks (admin meets) un sarunā aizšaut kopā uz interneta kafejnīcu "Eļiks" , izīrē sēdvietu un bliez, tas ir vienīgais jo es atceros kad Rollinā vel šāvu, šāva tāds wanga čalis ar niku "Pekausis" tad nu viņam uzlika banu ar attaisnojumu kad lai pierāda nākamajā lanā sevi,vai bans paliek un čalis aizlaida uz lanu un salika visiem pierē, domāju iznākums zināms bet par cik tas te nenotiks puba dēļ kas būtu smieklīgi stliks tev manuprāt pirkt beigās unbanu bet tādiem indivīdiem kā tev es liegtu te pieeju par cik tev patīk pavērt muti te uz dažu labu,tajā skaitā mani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu tev, abi esam tur šāvis, es ilgāk gan Rollinā bet lai vai kā es arī varu teikt,kad neticās kad viņš ir tīrs zinot ar kādiem es čaļiem esmu šāvis gan kopā, gan pretī un man galīgi negribās ticēt kad viņam ir tāds wanga skills,kad zinot esi no v34 un te arī visu laiku esi sēdējis,labākajā gadījumā te pa kādam mixam šāvis,un tas arī viss.

Mans rezumē beigās ir tāds, ja tu uzstāj kad esi tīrs tad sazīmē re ku datumu kad notiks (admin meets) un sarunā aizšaut kopā uz interneta kafejnīcu "Eļiks" , izīrē sēdvietu un bliez, tas ir vienīgais jo es atceros kad Rollinā vel šāvu, šāva tāds wanga čalis ar niku "Pekausis" tad nu viņam uzlika banu ar attaisnojumu kad lai pierāda nākamajā lanā sevi,vai bans paliek un čalis aizlaida uz lanu un salika visiem pierē, domāju iznākums zināms bet par cik tas te nenotiks puba dēļ kas būtu smieklīgi stliks tev manuprāt pirkt beigās unbanu bet tādiem indivīdiem kā tev es liegtu te pieeju par cik tev patīk pavērt muti te uz dažu labu,tajā skaitā mani.

Sounds great , un jautājums par Pekausi , viņš beigās dabūja unbanu? :D Jautāju , jo vecais klana biedrs.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sounds great , un jautājums par Pekausi , viņš beigās dabūja unbanu? :D Jautāju , jo vecais klana biedrs.

Nu viņš aizgāja uz to lanu, salika tā teikt galvas un viņu atbanoja.. :D visi samierinājās un no hate, tieši domas mainijās pret viņu. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu viņš aizgāja uz to lanu, salika tā teikt galvas un viņu atbanoja.. :D visi samierinājās un no hate, tieši domas mainijās pret viņu. :)

Nu kr4 tad es jums laikam skaitos ka ''uber skillz'' jo nebiju spelejis menesi un man ipasi negaja. Bet varu pateikt 1 paprasat mammai naudu prieks datora ausim ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu kr4 tad es jums laikam skaitos ka ''uber skillz'' jo nebiju spelejis menesi un man ipasi negaja.

Ja gribi vel seit speeleet tad

paprasi mammai naudu prieks unban ;)

maddn klapee ciet, te jau sak dzives staastus staastit, un CV rakstiit.

Edited by Hawaii
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ausis+ laba pele .. vairāk neko nevajag ... protams stabilu fps, bet tas tā ..

runājot par stilistu .. pēc BH skripta gan izskatās :D

Ja tu māki bhopot, tad tu kā retards nelec stabos un nesities sienās... :D Tā ir pazīme, ka spēlē ar skriptu un nav nekādas sajēgas, kā streifot utt. Tas protams ir pilnīgi cits stāsts un kā jau reportā biju minējis - mazsvarīgi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...