Jump to content
GIGN Forum

Berzu sulas nodosana 80eur/l


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Zinas dzirdeju + cilveki seit sak par to intereseties. Tapec es censos ari meklet ir legit vai nee. Ja nebutu tv faktora par neinteresetos talak ko viena tante teica.

Google vismaz neko neizroku.

Bet taja pasa laika ja tas tiesam bus legit, varu iedomaties cik sulas tecinataju uzradisies LV

Mosh parklausijas mani ieskaitot sini gala un varbut realak ir 8eur/litra ?

Link to comment
Share on other sites

Ja tas būtu reāli es jau tagad skrietu pumpēt kokus..

btw, kur tu dzirdēji to? kāds raidījums un kurā dienā? ja tv3, tad jau var noskatīties atkārtojumu un saklausīt kā tad tur ir

varbū paši itāļi mums piedāvā iegādāties to sulu pa 8 euro :D

Link to comment
Share on other sites

Dzirdeto tv es nenemu sakotneji pilna. Bet sodien man saka jautat draugi/kolegi vai ko zinu, ka dzirdejusi ka ieperk sulu pa 80 euro.

Tapec ari azarts ieksa pacelas papetit.

Vismaz atrast vai Itali vispar par dajebkadu cenu ieperk vispar.

Tv3 vai ltv1 nedelas vidus kur bija. Zinu raidijums.

Link to comment
Share on other sites

Leģionāru piemiņas diena

Latvieši ies ielās, lai pieminētu savējos

Krievi atkal savs, tie iet bļaut, ka mēs slikti esam

--------------------------

Mošk tas sižēts ir ltv1, jo tv3 kaut ko tādu rādītu pa bez tabu - respektīvi šajā nedēļā nekā tur nebija, tikai 11. marta raidījuma sākumā noburkšķēja kaut ko par sulām un, ka var iegādāties tagad centrāltirgū pa 1,50 euro/l

Edited by efer
Link to comment
Share on other sites

Hmm painteresejos pie citiem vietejiem. Saka ka tas ir vieteja Lv razotne, kas parstrada sulu un tirgo Japaniem pa 80eur/litra.

Pagaidam vienigo kuru atradu caur netu saidtitu ar sulu razotni ir te

http://m.db.lv/razosana/partika/berzu-sulu-parstrades-uznemums-sula-nakamgad-plano-celt-jaunu-razotni-423403?from-full

Hmm painteresejos pie citiem vietejiem. Saka ka tas ir vieteja Lv razotne, kas parstrada sulu un tirgo Japaniem pa 80eur/litra.

Pagaidam vienigo kuru atradu caur netu saidtitu ar sulu razotni ir te

http://m.db.lv/razosana/partika/berzu-sulu-parstrades-uznemums-sula-nakamgad-plano-celt-jaunu-razotni-423403?from-full

Link to comment
Share on other sites

Btw kas sodien notiek ?

Pilsetas centra kaudze policijas, bet ta tuksums.

Portalus farmot ingresa bail pat.

Ja vini kaut vai pa 4+ eur ieperk gadijuma esu gatavs pumpet no valsts kokiem

... piedevām ja tas tā būtu 80euro/l tad es jau būtu miljonārs.

Link to comment
Share on other sites

Pedejo postu palasi.

Pedejo info ievacu, ka razotajs pats ievac un parstrada to sulu, talak tirgo japaniem pa 80 eur/L. Un cik saprotu vins ir vienigais tads tirgotajs, jo kaut kads expo izstadot savu sulu, japaniem iepaticies.

Respektivi parastajiem mirstigajiem neaktuala lieta.

Link to comment
Share on other sites

Kur tu to infu ievāci? No sētniekiem? Tavā linkā ir info tikai par Libertu firmu, kas no bērzu sulām taisa vīnu, kāds tam sakars ar tavu izdomāto 80euro.litrā. Parādi no sākuma to raidījumu, kur to dzirdēji, vai tad visiem raidījumiem nav atkārtojumi vai ieraksti kkur?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...