Jump to content
GIGN Forum

Rokas pulksteņi


emys
 Share

Recommended Posts

Tiešām, par gaumi nestrīdās! Bet tā nav gaume. Atliek tikai vēl, lai tie pulksteņi sāktu mirgot un būs pilns KOSMISKAIS KOMPLEKTS, protams, atiecīgi jāģērbjās kā kosmonautam!

Uzvelkot kreklu (uzvalks), uzliekot uz rokas klasisko pulksteni... zollīdi, neko pielikt, neko atņemt! Protams arī pie ikdienas abģērba viss čiki puki!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

da ko tas pensis tur lej.. nu tad sedi ar savu 80to gadu pulksteni un neruna .

Nedirs skabu :shit: Pulkstens ir ka kaklasaite uzvalkam, pie ka vienmer ir japiedoma. Ja autoram interese varu padalities ar noderigu info par so temu.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau vecais stāsts kas ar datorkomponentēm - peļņa pārdesmit eiro max.

Dārgākais, kurš daudz maz patīk, maksā ap 400k. Ar tādu lētuci pat uz vietējo veikalu pēc dienišķās torpēdas kauns iet. Kaut kāda neizkopta gaume man.

Link to comment
Share on other sites

vot nēsmu nekad ar pulksteni īpaši staigājis .. vienmēr truba pie rokas ..

bet cik esmu browsējis pulksteņus, vienmēr ir problēmas un nekas neatbilst manai gaumai vainu funkcionalitātes līmenim ..

gribas tādu glaunu tā teikt biznesa klases pulksteni sudrabainu vai melnu, bet parastie man nevelk gribas atkal kautko funkcionālāku, bet tie ar daudz funkcijām atkal visi tād sporta tipa plastmasas un visādi uzraksti takā tjunētam avtomobīlim .. biju skatījies arī uz smartwatchiem, kā LG G r un Moto 360,bet te atkal lielais, BET bača netur ilgāk par dienu (varēja vismaz divas) un ir diezgan daudzi bagi tajā softā ... + nav tik liela izvēle starp viņiem ... karoč sēdēšu bez pulksteņa.. uzlikšu jaunu skinu uz telefona :D

Link to comment
Share on other sites

Ja gribat smartwatchu, kuram nav neieciešama uzlāde, tad jums - COOKOO watch. Pašam bija tāds pašā sākumā, kad vēl nebija pilnībā uzmeistarota aplikācija.

Runājot par parastajiem pulksteņiem, neesmu redzējis neko skaistāku par šiem MVMT Watches - http://www.mvmtwatches.com/collections/men

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share

×
×
  • Create New...