Jump to content
GIGN Forum

CSS Sakārtojat


.qoodbeep.
 Share

Recommended Posts

Es tgd vēlējos paspēlēt iekārās kkādu jau 6 reizi pa 10 min!!! :D

Nu tgd veel pa 3 reizeem, kr4 nav jegas speeleet, guleet jajiet tad..

Edited by .qoodbeep.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jā , bet atceraties, ka šis ir entuziastu pulciņš. Ja gribat superkūlīgo ūber pro serveri - tad vajadzētu arī kaut kā atbalstīt savu vienīgo serveri, kur spēlējat un ir kaut cik sakarīga komūna. Kaut vai to pašu eiriku mēnesi par reģistrēto niku. Tad i būs vairāk naudiņas, gan labāks serveris.

Link to comment
Share on other sites

Ja taisa re-connect, tad arī sāciet mācīt. Ja to dara dēļ to, lai pēc nāves paspētu atdzimt, tad tur bez variantiem jāiešķiebj banāns.

Pietiek raudāt par go serveri. Pa retam nokaras un uzliekas DD2 arī. Cik labo CSS serveri, tik arī GO. Neviens šeit netiek apdalīts.

Tas, ka CSS serveris ir non-steamed, tad tas ir vairāk kā skaidrs, ka čīteri būs malu malās.

Link to comment
Share on other sites

Jums miljons reizes teikts, ka Jūs spēlējat sapistu CSS versiju, kurai ir miljons caurumi kurus abusojot notiek šitādi sūdi. Sataisīt nevar! var uzlikt orangebox, bet tā jau pavisam cita spēlēšana būtu un cilvēki noteikti, ka pazustu.

Maddn jaa, bet es nokačāju CSS caur gign tu gribi teikt ka, gign CSS ir sapists? ja tā, tad ko man lādēt no cita demona? :)

Un jā, jau visi gribot tipa pāriet uz orangebox versiju tad man vienalga tpt tur nekas nav grūts nopirkt CSS :)

Edited by .qoodbeep.
Link to comment
Share on other sites

Serveris ir sapists dēļ vecās versijas, ar gign CSS viss kārtībā.

Oki, savādāk biju domājis ka dēļ tā. Un jā biju pats pamanījis ka, visi ar savu retry karina serveri.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A) BullsEye taisnība

B) Source is dead, CS:GO is alive!!!

C) Laiks sākt domāt par steamed CSS un/vai CSS servera slegšanu, jo zajebaļi jau klausīties tajās gaudās...

All pray for Nak3D and/or worm to do something... jo viņi nahuj neko negrib darīt veca nojāta servera labā, jo stīmotajā savulaik tauta nesavācās!

Link to comment
Share on other sites

A) BullsEye taisnība

B) Source is dead, CS:GO is alive!!!

C) Laiks sākt domāt par steamed CSS un/vai CSS servera slegšanu, jo zajebaļi jau klausīties tajās gaudās...

All pray for Nak3D and/or worm to do something... jo viņi nahuj neko negrib darīt veca nojāta servera labā, jo stīmotajā savulaik tauta nesavācās!

Tauta nevācās, jo laikam neviens negrib pirkt dēļ naudas.

+ Daudzi boti pazudīs un arī jauni spēlētāji savāksies nerunājot par LV, bet gan no citām valstīm, jo viņi to var atļauties.

Link to comment
Share on other sites

Beep* vecais, pats redzi kas notiek ar serveri.

Es domāju ka uz testa variantu var sarunāt lai pārliek serveri uz CS:S jauno apelsīnu, bet nu ja tajā nesavāksies tauta tad slēgs ciet. Ja ir vēlme tā to visu veidot, tad cep augšā topic es atbalstīšu, domāju ka lielākā adminu daļa arī, nav lieki te plēsties par puikām kuri nevēlas iegādāties CS:S steam.

Ja nav tad nav, ja ir tad ir.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Beep* vecais, pats redzi kas notiek ar serveri.

Es domāju ka uz testa variantu var sarunāt lai pārliek serveri uz CS:S jauno apelsīnu, bet nu ja tajā nesavāksies tauta tad slēgs ciet. Ja ir vēlme tā to visu veidot, tad cep augšā topic es atbalstīšu, domāju ka lielākā adminu daļa arī, nav lieki te plēsties par puikām kuri nevēlas iegādāties CS:S steam.

Ja nav tad nav, ja ir tad ir.

Galvenie sponsori - Grindex , Fenix , Olympic

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...