Jump to content
GIGN Forum

houston we got a problem


Recommended Posts

tatad..sodien (30.03.15) speleju css..ownoju ka vienmer..un bij karte dd2 (mana milaka) (sarkasms) ..un te..pavisam negaidot..BUUUUUUUM!!!! serveris uzkaras..un protams ka dd2 tiek spelets no jauna, starp citu, mana milaka karte (sarkasms)...nu lab - nodomaju es..pakasu kuli un kapaju talak..kad nu beidzot tiek savakti visi rtv, lai mainitu karti uz italy, speletajos atgriezas neviltota prieka sajuta..

ta nu mes visi draudzigi kapajam italy (es ownoju ka vienmer) un te peksni...BOOOOOOOM!!!! srsly? atkal? mhm...atkal viss uzkaras..un..dd2 atkal kura par laimi ir mana milaka karte (sarkasms)..pie sis nots ari paliksim!

-

pauze klusumam, lai jus visi apstradajat manu uzrakstito.

-

pauzes beigas.

-

un taa..es ipasi neesu lietas kursa vai tas ir iespejams, bet tik un ta - MANS IETEIKUMS - random uzticamus, cienu izpelnosus un sexigus speletajus (ka mani) pataisit par adminiem uz pus slodzi..tas ir..pienemsim ka es esu admins..un neviena cita admina nav online, un nepietiekams speletaju skaits lai nomainitu karti (tie kas kapa pa naktim sapratis)..tatad..siem pusslodzes adminiem ir iespeja TIKAI nomainit karti..thats all i ask..ja kas tads ir iespejams - paplapajam :)

rakstot so topiku pilnigi aizmirsu par desmitnieku ko sodien papisu :( :DDD

post-36936-0-38669800-1427751364_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

tatad..sodien (30.03.15) speleju css..ownoju ka vienmer..un bij karte dd2 (mana milaka) (sarkasms) ..un te..pavisam negaidot..BUUUUUUUM!!!! serveris uzkaras..un protams ka dd2 tiek spelets no jauna, starp citu, mana milaka karte (sarkasms)...nu lab - nodomaju es..pakasu kuli un kapaju talak..kad nu beidzot tiek savakti visi rtv, lai mainitu karti uz italy, speletajos atgriezas neviltota prieka sajuta..

ta nu mes visi draudzigi kapajam italy (es ownoju ka vienmer) un te peksni...BOOOOOOOM!!!! srsly? atkal? mhm...atkal viss uzkaras..un..dd2 atkal kura par laimi ir mana milaka karte (sarkasms)..pie sis nots ari paliksim!

-

pauze klusumam, lai jus visi apstradajat manu uzrakstito.

-

pauzes beigas.

-

un taa..es ipasi neesu lietas kursa vai tas ir iespejams, bet tik un ta - MANS IETEIKUMS - random uzticamus, cienu izpelnosus un sexigus speletajus (ka mani) pataisit par adminiem uz pus slodzi..tas ir..pienemsim ka es esu admins..un neviena cita admina nav online, un nepietiekams speletaju skaits lai nomainitu karti (tie kas kapa pa naktim sapratis)..tatad..siem pusslodzes adminiem ir iespeja TIKAI nomainit karti..thats all i ask..ja kas tads ir iespejams - paplapajam :)

Es tevi maximāli atbalstu (sarkasms) , bet ja pa lietu, tad šitāds prikols noderētu , protams, ne tieši šis kandidāts. Bet kāds cits izredzētais mapes mainītājs.

Peace out . Visi gaidam Furious 7

Edited by VajagUnban
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka vajag iedot acc viskaislīgākajiem spēlētājiem : Gacho, Kriews, Raitiko, Narkomanu Gunti, mcpupi un vēl kādu zaļu, trīspadsmitgadīgu gurķi. Garantēju, ka serverī un forumā būs jautri. (Sarkasms)

Ideja nav slikta, bet kandidāti gan! Ir arī sakarīgi spēlētāji, taču tā ir atbildība, kuru nevisi grib uzņemties.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

šauos, ka kāds tagat ņems un dalīs access flagus pa vienam ..

ir vnk vajadzīgs normāls kandidāts kuram ir vakarskola vai vakara maiņas :)

bet te tāda nav

Itkā ir rrrrebeka , paskatoties uz viņas/viņa timeplay (24/7), viņa visu laiku ir serverī (gandrīz visu laiku) ,bet skills nav tas labākais.Bet ja runa iet tikai par Votemap un utt , nejau xban un xkick. Tad viņai vajadzētu uzrakstīt pieteikumu varbūt?

Link to comment
Share on other sites

šauos, ka kāds tagat ņems un dalīs access flagus pa vienam ..

ir vnk vajadzīgs normāls kandidāts kuram ir vakarskola vai vakara maiņas :)

bet te tāda nav

Bija kad biju LV :D

Itkā ir rrrrebeka , paskatoties uz viņas/viņa timeplay (24/7), viņa visu laiku ir serverī (gandrīz visu laiku) ,bet skills nav tas labākais.Bet ja runa iet tikai par Votemap un utt , nejau xban un xkick. Tad viņai vajadzētu uzrakstīt pieteikumu varbūt?

Tu lkm joko? :D nu tas tad buus kadrs ;D

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka vajag iedot acc viskaislīgākajiem spēlētājiem : Gacho, Kriews, Raitiko, Narkomanu Gunti, mcpupi un vēl kādu zaļu, trīspadsmitgadīgu gurķi. Garantēju, ka serverī un forumā būs jautri. (Sarkasms)

Ideja nav slikta, bet kandidāti gan! Ir arī sakarīgi spēlētāji, taču tā ir atbildība, kuru nevisi grib uzņemties.

A kada kriewam vaina?

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, ka pašam tagad drīzumā būs jāņem pauze no cs:s, tad gribētu padalīties ar savām pārdomām, ka manā vietā varētu izskatīt Battlemana kandidatūru admina postenim, ja vien viņam pašam ir interese. Spēli sajēdz, taču citreiz nejēdz normāli runāt, taču zinu, ka pats arī esmu tāds bijis, it īpaši viņa vecumā. Taču, kad uzliek acc, tad viss mainās , jo jārāda priekšzīme citiem.

Anyway, ko saka citi admini?

P.S. Par Narkomānu - kategorisks anti. Domāju pat sīkāk neizteikties pēc izlasītā topika sākuma.

Adminu ir visai padaudz, vienīgie tukšie brīži ir pavēl vakari, lai gan tas arī ir tīri nosacīti. Nav tik traki kā cilvēki te saka, ka nevar nomainīt kartes utt utt.

Edited by efer
Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, ka pašam tagad drīzumā būs jāņem pauze no cs:s, tad gribētu padalīties ar savām pārdomām, ka manā vietā varētu izskatīt Battlemana kandidatūru admina postenim, ja vien viņam pašam ir interese. Spēli sajēdz, taču citreiz nejēdz normāli runāt, taču zinu, ka pats arī esmu tāds bijis, it īpaši viņa vecumā. Taču, kad uzliek acc, tad viss mainās , jo jārāda priekšzīme citiem.

Anyway, ko saka citi admini?

P.S. Par Narkomānu - kategorisks anti. Domāju pat sīkāk neizteikties pēc izlasītā topika sākuma.

Adminu ir visai padaudz, vienīgie tukšie brīži ir pavēl vakari, lai gan tas arī ir tīri nosacīti. Nav tik traki kā cilvēki te saka, ka nevar nomainīt kartes utt utt.

heiteris :D

Edited by Narkomans guntis
Link to comment
Share on other sites

A kada kriewam vaina?

Nu, principā, vienīgais kāpēc Tev varētu dot ir tāpēc, ka bieži esi serverī. Bet nevērtē jau tikai to - Vērtē attieksmi u.c. Ja būtu jāliek kā pamatskolas pirmajās klasēs vērtējums par uzvedību (slikti, labi, ļoti labi, izcili vai teicami), tad Tev šajā vietā uz liecības būtu izdedzis caurums no tā lamu vārdu krājuma, ko lieto!

varētu izskatīt Battlemana kandidatūru admina postenim, ja vien viņam pašam ir interese.

Haters gonna hate. Kad vēl viņam putraimi bija uz pleciem, viņš bija diez gan interesants tips - troļļoja, kaitināja, speciāli besija u.t.t kā to šobrīd dara Raitiko. Taču, tas bija divi gadi atpakaļ. Vienu laiku viņš bija noziedējis un nu ir atpakaļ. Tāds, kāds viņš ir šobrīd, tādai kandidatūrai es teiktu Jā! Diezgan sakarīgs palicis, vienīgi, kā jau teicu haters gonna hate - tam, kam viņš ir uzkāpis kārtīgi uz nerviem, tas iestāsies par to, lai viņam nekas šajā komūnā netiktu!

Link to comment
Share on other sites

Nu, principā, vienīgais kāpēc Tev varētu dot ir tāpēc, ka bieži esi serverī. Bet nevērtē jau tikai to - Vērtē attieksmi u.c. Ja būtu jāliek kā pamatskolas pirmajās klasēs vērtējums par uzvedību (slikti, labi, ļoti labi, izcili vai teicami), tad Tev šajā vietā uz liecības būtu izdedzis caurums no tā lamu vārdu krājuma, ko lieto!

Nu ja lamuvardi daudz bet kad acc ir tad gan viss tak mainaas varu nespiest voice chat :D

bet reali man acc nedabut tikai del ta ka

1)maddn uz manim dusmigs no visas sirds

2)tapec ka agrak foruma nolamaju ne vienu vien adminu un ari serveri

Bet tagad viss ir kardinali mainijies mani atbalsta lielaka servera dala

tie kma es tagad nepatiku ir

1)kuriem nepatik mans niks

2)kas tur uz manim vecas atminas

3)tie kam skauzh :D

aaa un maddn mani tak saka banot patstavigi del topika ar squeez

maddn starp citu man ar vinju nav nekadu problemu :D pajauta vinjam :D

No visiem kandidatiem kas tgd varetu but cienijami ir

Kriews

Jermis

Mustangs

Scorpions

no viniem tikai es gribu acc

Link to comment
Share on other sites

kriewam labāk nedot .. viņš visus nobanos, kuri nepatiks :D būs baigi daudz reportu

Jermim var, bet nav bieži on..

skorpis negribēja ... vēl nesen (p.s man liekas ka viņš pasācis "vieglos" čītus izmantot :D )

Batlle... no tnx agrāk tak manliekas ar ar čītiem mauca vaļā un sazin ko. neskaitot visu epileptisko trollismu, bet ei nu tu sazin moš mainījies :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kriewam labāk nedot .. viņš visus nobanos, kuri nepatiks :D būs baigi daudz reportu

Jermim var, bet nav bieži on..

skorpis negribēja ... vēl nesen (p.s man liekas ka viņš pasācis "vieglos" čītus izmantot :D )

Batlle... no tnx agrāk tak manliekas ar ar čītiem mauca vaļā un sazin ko. neskaitot visu epileptisko trollismu, bet ei nu tu sazin moš mainījies :)

Jā varbūt kādreiz biju trollis 2012 gadā ,ja nemaldos,bet nu laiks ir gājis uz priekšu , gadi nākuši klāt lietas dzīvē mainījušās,starpcitu, ši arī nebūtu īstā sadaļa prasīt kādam acc, tāpēc baigi neizpaudišos,protams,paldies Eferam par tādu kā pieteikumu uz viņa vietu, novērtēju to! ;)

Un par to tekstu ,ka agrāk biju čītojis , nepiekrītu, jo mani nepatiesi banoja tajā laikā ,iespējams ka daudzas reizes.

Link to comment
Share on other sites

Kas te ko daudz pisties... Tie kas gribēs, paši uzrakstīs pieteikumu. Ja pašiem liksies, ka ir to pelnijuši.

Es vienkārši domāju ,ka no šā Gunta bija kā tāds tests ,lai pārbaudītu Jūsu - Adminu reakciju uz viņa tādu kā nejauši izpirstu domu kļūt par adminu.Ja būtu savācis pietiekami daudz atbalstu , sen jau būtu uzcepts topiks uz acc.

Edited by VajagUnban
Link to comment
Share on other sites

JEW, pēc savas pieredzes saku, ka, saņemot acc, tu paliec nedaudz kārtīgāks. Jo jārāda piemērs un visādi troļļi tevi troļļos. Ar to jārēķinās. Visiem kaut kas nepatiks tavā rīcība. Bet galvenais ir likt visiem sodus vienādus, neskatos vai tas krutais čalis, vai rebekka.

Kāpec tu viņam tādu banu uzliki, kāpēc izmeti to, un bla bla bla. 100 reizes esmu teicis , ka manā klātbūtnē neviens nelamāsies, bet kriewam jau pašsaprotami ir tas, ka ienākot serverī sasveicinās ČAU LOHI. Tas laikam viņam ikdienišķi, ka jautā par ko bans..

Un jā, no manis arī superanti kriewam, ne jau tāpēc, ka man pret tevi kaut kas būtu - nē, pilnīgi vienalga, tikai tava domāšana krasi atšķiras no normālas. Tāpēc būtu neadekvāti iedot acc, jo neprastu ar to apieties.

Edited by efer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...