Jump to content
GIGN Forum

houston we got a problem


Recommended Posts

JEW, pēc savas pieredzes saku, ka, saņemot acc, tu paliec nedaudz kārtīgāks. Jo jārāda piemērs un visādi troļļi tevi troļļos. Ar to jārēķinās. Visiem kaut kas nepatiks tavā rīcība. Bet galvenais ir likt visiem sodus vienādus, neskatos vai tas krutais čalis, vai rebekka.

Kāpec tu viņam tādu banu uzliki, kāpēc izmeti to, un bla bla bla. 100 reizes esmu teicis , ka manā klātbūtnē neviens nelamāsies, bet kriewam jau pašsaprotami ir tas, ka ienākot serverī sasveicinās ČAU LOHI. Tas laikam viņam ikdienišķi, ka jautā par ko bans..

Un jā, no manis arī superanti kriewam, ne jau tāpēc, ka man pret tevi kaut kas būtu - nē, pilnīgi vienalga, tikai tava domāšana krasi atšķiras no normālas. Tāpēc būtu neadekvāti iedot acc, jo neprastu ar to apieties.

Es serverī spēlēju diezgan regulāri un nevaru saprast, kad tad ir tas brīdis, kad kriews neadekvāti uzvedas? Cik viņu dzirdu, tad runā kā vajag, uzvedas arī. Es palieku butthurt reizes 10 vairāk vismaz, ja kas noiet ne tā :D

Link to comment
Share on other sites

JEW, pēc savas pieredzes saku, ka, saņemot acc, tu paliec nedaudz kārtīgāks. Jo jārāda piemērs un visādi troļļi tevi troļļos. Ar to jārēķinās. Visiem kaut kas nepatiks tavā rīcība. Bet galvenais ir likt visiem sodus vienādus, neskatos vai tas krutais čalis, vai rebekka.

Kāpec tu viņam tādu banu uzliki, kāpēc izmeti to, un bla bla bla. 100 reizes esmu teicis , ka manā klātbūtnē neviens nelamāsies, bet kriewam jau pašsaprotami ir tas, ka ienākot serverī sasveicinās ČAU LOHI. Tas laikam viņam ikdienišķi, ka jautā par ko bans..

Un jā, no manis arī superanti kriewam, ne jau tāpēc, ka man pret tevi kaut kas būtu - nē, pilnīgi vienalga, tikai tava domāšana krasi atšķiras no normālas. Tāpēc būtu neadekvāti iedot acc, jo neprastu ar to apieties.

Ludzu paskaidro man un atgadini kas es esmu iegajis serveeri ar vardiem chau lohi?

Busim atklati efer tu esi vnk dirsa lidejs un acc tev ir pieshkirts kludas del

kriewam labāk nedot .. viņš visus nobanos, kuri nepatiks :D būs baigi daudz reportu

Jermim var, bet nav bieži on..

skorpis negribēja ... vēl nesen (p.s man liekas ka viņš pasācis "vieglos" čītus izmantot :D )

Batlle... no tnx agrāk tak manliekas ar ar čītiem mauca vaļā un sazin ko. neskaitot visu epileptisko trollismu, bet ei nu tu sazin moš mainījies :)

shaubos ka es visus banotu un es negaidiju ka tu kautko tadu vareji vispar pateikt lol :D

nu bet efers gan visus bano vinsh atlaujas lamaties aparejie nevar bla kas vinsh tads nahuj par karali? butu lavushi vinjam vismaz pamatskolu pabeigt pirms acc doshanas un pieteikums vinsh sameloja apr savu vecumu :D

Link to comment
Share on other sites

Es neteicu, ka tu teici, bet es teicu, ka tu pēc tam, kad uzliku tam ākstam 300 minūšu banu pa nakti, man 5 minūtes prasīji kādēļ, par ko bans un kas tas pa reason. Tāpēc, ja nesaproti par ko bija bans, tad es sapratu , ka tev tāda sasveicināšanās ir ierasta lieta tavā rajonā.

P.S. Tev internets ir pieslēgts kļūdas pēc, jo vienkārši ielīdi dirsā provaiderim.

Un es nedomāju, ka vēl kāds varētu teikt, ka es esmu dirsā līdējs. Gribētu redzēt kaut vienu reason.

Un , jā - te arī pierādās tava neracionālā un neadekvātā domāšana. Tādi troļļi laikam 1 no 100 rodas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Es neteicu, ka tu teici, bet es teicu, ka tu pēc tam, kad uzliku tam ākstam 300 minūšu banu pa nakti, man 5 minūtes prasīji kādēļ, par ko bans un kas tas pa reason. Tāpēc, ja nesaproti par ko bija bans, tad es sapratu , ka tev tāda sasveicināšanās ir ierasta lieta tavā rajonā.

P.S. Tev internets ir pieslēgts kļūdas pēc, jo vienkārši ielīdi dirsā provaiderim.

Un es nedomāju, ka vēl kāds varētu teikt, ka es esmu dirsā līdējs. Gribētu redzēt kaut vienu reason.

Un , jā - te arī pierādās tava neracionālā un neadekvātā domāšana. Tādi troļļi laikam 1 no 100 rodas.

Tak ej nahuj pidrila neko tev negrasos pieradit

Link to comment
Share on other sites

Kapēc vienmēr šādas tēmas sākumā iet pa tēmu un pēctam ,kad vairs nav ko teikt , sākās kārtējās attiecību skaidrošānās jeb offtopic, būtu labi ,ja kāds moderators vienkārši aiztaisītu ciet.

tiesi ta..iedodiet narkomanam acc un pa naktim bus kartiba kad jau latvija esosie admini gul..esu bijis admins ieprieks, ja atceraties tadu *aDk (vai ka nu tur bij..kur tie gadi) klana serveri..esu tas pats speletajs GunCha :)

Link to comment
Share on other sites

Tak ej nahuj pidrila neko tev negrasos pieradit

Lūk šis posts ir viss, kas vajadzīgs, lai saprastu, kādēļ tādiem kā kriews nedrīkst piešķirt acc :)

Vispār nedomāju, ka pašlaik jauni admini serverī ir sevišķi nepieciešami. Pašreizējie admini ir diezgan aktīvi, un nedomāju, ka daudz kas mainītos, ja vēl kādam iedotu acc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, malači, krievam vēl accessu dosiet. Es dienā vidēji 2 viņa accountus no foruma banoju. Nezinu, neapnīk viņam e-pastus taisīt vai kā.

Cilvēki runāja normāli, efers kaut ko sāka muldēt - nav jāatbild uz provukācijām. Pa lielam neviens no pieminētajiem nikiem nav nekas sakarīgs, šobrīd vienīgais kandidāts, kuru es pats personīgi varētu atbalstīt ir Pensionārs - neko sliktu nav izcēlies.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...