Jump to content
GIGN Forum

darbs ārzemēs


crawl
 Share

Recommended Posts

bruģētājiem objekti būs Igaunijā. Neko precīzāk nevaru pateikt šobrīd, cipars ar nav nekas ļoooti iespaidīgs. Vispār, mož man te arī uztaisīt topiku par vakancēm? Dažreiz meklē ļoti specifiskus darbiniekus, dažreiz vidējā līmeņa strādniekus (krāsotāji, bruģētāji, metinātāji), nezinu vai šaj komūnai ir interese par šādām lietām.

Algas atkarībā no darba, šobrīd 800-1600 EUR mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

vakances uz pilnu slodzi, normālu atalgojumu(~700neto+) pa elektronikas, vai datorsistēmu jomu. Latvijā nav piedāvājamas?

Jebkurā elkorā vai rdelektronikā virs 700neto+ var nopelnīt! CIk zinu tagad RD oficiālās algas ir paceltas pa +30%!

Link to comment
Share on other sites

Liepāja tehnikas veikalos zem 7**eu neto nenopelnīsi! Nez kā Jums, bet savus 9**-1*** pēdējos 6gadus esmu pelnījis!Par Augusta un Decembra mēnešiem nerunāsim x2 ! Tagad jaunā amatā tas cipars ir vēl Jūtami lielāks ;) Rīgā jau 101 internet veikals, tas laikam arī iegriež visiem elkoriem, bet cik zinu RD arī tur visi 7**-8**eu neto nopelna neiespringstot!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Elkor spice home : pēdējā zemā alga bija 724 neto, + neskaitot melnos darbus (pašam pieslēdzot pa sarunàtu maksu santehniku u.t.t) tīri bez tā tikai kā Zāles konsultants vidēji 700-800 eiro ja māki standarta tekstus. Ja labi runā tad vari ap 1000eiro, piemērojot darbinieka atlaidi un no tās ka pats klients Tev samaksa 50% uz rokas no atlaides summas. Ļoti labi var pelnīt Elkor. Tikai jāmāk uzvesties un runāt!

Nav jābrauc prom no valsts, jo visi melnie darbinieki jau ir prom. Tagad varam veidot normālu nāciju šeit pat Latvijā. Jo darbu mums ir daudz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Darbs ir daudz, bet nav atalgojums... Kurš normāls latvietis strādās šajā valstī ?? ES nē !!! Es labāk braucu uz ārzemēm vergot un nopelnīt vismaz pensijai nekā te LV grauzt nagus un vilkt pēdējo salmiņu....

Te ir izdzīvošana, a ārzemēs ir dzīve lūk kā ir... Kamēr jauns tikmēr prom..

.P.s. PRIECIIGS LIELDIENAS :):daz:

Edited by Umad
Link to comment
Share on other sites

Jup, kad Euronics var nopelnīt 700+ EUR, tikai baigi grūti, ka liela dienas daļa uz kājām jāpavada, man ceļi būtu beigti. :D :D

Es pats rukāju TELE2 šopā un alga ir arī stabili 700EUR, par martu man vsp būs tuvu 1k(ja rodas šaubas pēc 8. datuma varu iemest skrīnšotu no algas SMS, varu piezīmēt kkādu unikālu ķeburu klāt, lai ir tas ticamības moments, vai vari SMS no fotogrāfēt ar citu tel. un GIGN webu fonā :D ) uz rokas un vienas motivācijas akcijas dēļ vēl 100EUR dāvanu karte ar kuru var norēķināties jeb kur, kur ir karšu termināls. :)

Link to comment
Share on other sites

galīgi dīvaini ... par prostu pārdevēju var nopelnīt vairāk, kā par dažām citām lietām kur vajag padziļinātas zināšanas piem elektronikā :D kautkad jātaisās prom laikam :D

Edited by JEW/JITSU
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...