• Announcements

• vincister

Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
      NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
      NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
      Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
      AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
      Nerakstam ar 325702 smailijiem.
      Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
      Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
      NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
      NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
      AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
      Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
      AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
      AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
      Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
      Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
      Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
      Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
      Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
      NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
      Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
      Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
      Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
      Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
      Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
      Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
      Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
      Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
      Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
      Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
      Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
      LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
      LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
      NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
      Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
      Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
      JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
      Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
      Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
      Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
    • bencik

GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 
Sign in to follow this  
crawl

darbs ārzemēs

Recommended Posts

Kāds zina kādu legit kantori, caur kuru varētu dabūt darbu ārzemēs? Nu, tādu, lai nav najoba un menedžeris nav mudaks. Uz vasaru.

Es strādāju par personāla speciālistu šāda tipa uzņēmumam. Darbs pārsvarā Somijā, var tikt arī Igaunijā/Zviedrijā, ja ir interese, bet neko nesolu. Uz sezonu vajag bruģētājus.

Man nav nekād baig liela pieredz, bet nu bruģējis esmu,, kur var pieteikties un kur objekts būs?

bruģētājiem objekti būs Igaunijā. Neko precīzāk nevaru pateikt šobrīd, cipars ar nav nekas ļoooti iespaidīgs. Vispār, mož man te arī uztaisīt topiku par vakancēm? Dažreiz meklē ļoti specifiskus darbiniekus, dažreiz vidējā līmeņa strādniekus (krāsotāji, bruģētāji, metinātāji), nezinu vai šaj komūnai ir interese par šādām lietām.

Algas atkarībā no darba, šobrīd 800-1600 EUR mēnesī.

vakances uz pilnu slodzi, normālu atalgojumu(~700neto+) pa elektronikas, vai datorsistēmu jomu. Latvijā nav piedāvājamas?

vakances uz pilnu slodzi, normālu atalgojumu(~700neto+) pa elektronikas, vai datorsistēmu jomu. Latvijā nav piedāvājamas?

Jebkurā elkorā vai rdelektronikā virs 700neto+ var nopelnīt! CIk zinu tagad RD oficiālās algas ir paceltas pa +30%!

Nu elkors un rd jau nevar pieņemt darbā visu LV :) Tie vienkārši ir no retajiem uzņēmumiem, kas maksā pienācīgu algu, atkarībā no pārdotajiem apjomiem.

Elkoram vispār sliktas atsauksmes, algas es skatos ap 400 uz rokas tākā nekas īpašs ..

RD ar tas pats ...

principā varteikt visur ir kā lielākajā daļā LV algas ap 400 uz rokas un viss

es nesaprotu tos cilvēkus kas iet tur strādāt, kadu brīdi neietu, pietrūktu strādnieku, paceltu algas un viss ok, mums jau tadas arodbiedrības vispār nestrādā un pašiem cilvēkiem arī nav interese pelnīt vairāk

Liepāja tehnikas veikalos zem 7**eu neto nenopelnīsi! Nez kā Jums, bet savus 9**-1*** pēdējos 6gadus esmu pelnījis!Par Augusta un Decembra mēnešiem nerunāsim x2 ! Tagad jaunā amatā tas cipars ir vēl Jūtami lielāks ;) Rīgā jau 101 internet veikals, tas laikam arī iegriež visiem elkoriem, bet cik zinu RD arī tur visi 7**-8**eu neto nopelna neiespringstot!

Edited by GooD`MeN

elkoraa neviens tik daudz nepelna, kas tas par mulkibam :D :D :D kurs normals uznemejs maksatu bezgelnikiem tadu algu, kas pat mp3 pleijeri neatshkjir no usb :D :D

• Like 1

A mošk viņš pīzdo teļuku , +200 evriki mēnesī sanāk. Ja paņem vēl kādu blenderi, mp3 plajeri un vēl kādu mēslu, tad +300 mēnesī. Easy to štuku sakasīt

Elkor spice home : pēdējā zemā alga bija 724 neto, + neskaitot melnos darbus (pašam pieslēdzot pa sarunàtu maksu santehniku u.t.t) tīri bez tā tikai kā Zāles konsultants vidēji 700-800 eiro ja māki standarta tekstus. Ja labi runā tad vari ap 1000eiro, piemērojot darbinieka atlaidi un no tās ka pats klients Tev samaksa 50% uz rokas no atlaides summas. Ļoti labi var pelnīt Elkor. Tikai jāmāk uzvesties un runāt!

Nav jābrauc prom no valsts, jo visi melnie darbinieki jau ir prom. Tagad varam veidot normālu nāciju šeit pat Latvijā. Jo darbu mums ir daudz

• Like 1

Darbs ir daudz, bet nav atalgojums... Kurš normāls latvietis strādās šajā valstī ?? ES nē !!! Es labāk braucu uz ārzemēm vergot un nopelnīt vismaz pensijai nekā te LV grauzt nagus un vilkt pēdējo salmiņu....

Te ir izdzīvošana, a ārzemēs ir dzīve lūk kā ir... Kamēr jauns tikmēr prom..

.P.s. PRIECIIGS LIELDIENAS :):daz:

Edited by Umad

Jup, kad Euronics var nopelnīt 700+ EUR, tikai baigi grūti, ka liela dienas daļa uz kājām jāpavada, man ceļi būtu beigti. :D :D

Es pats rukāju TELE2 šopā un alga ir arī stabili 700EUR, par martu man vsp būs tuvu 1k(ja rodas šaubas pēc 8. datuma varu iemest skrīnšotu no algas SMS, varu piezīmēt kkādu unikālu ķeburu klāt, lai ir tas ticamības moments, vai vari SMS no fotogrāfēt ar citu tel. un GIGN webu fonā :D ) uz rokas un vienas motivācijas akcijas dēļ vēl 100EUR dāvanu karte ar kuru var norēķināties jeb kur, kur ir karšu termināls. :)

jup, te jau sākās powera variants. Mana alga x2+ mammas alga = gign alga :)

galīgi dīvaini ... par prostu pārdevēju var nopelnīt vairāk, kā par dažām citām lietām kur vajag padziļinātas zināšanas piem elektronikā :D kautkad jātaisās prom laikam :D

Edited by JEW/JITSU

Juuu, un ja paspīd un esi ar pieredzi uzņēmumā vari tikt amatā, kur jaunpienācējiem prasa speciālas zināšanas, bet tu tur esi tik pieredzes dēļ. :))