Jump to content
GIGN Forum

Bunnyhopping, kas un kā...


Recommended Posts

Labdien mīļākie un ne tik mīļākie foruma iedzīvotāji, tā kā mani tik laipni uzlūdz, lai Es (Vechs) varētu pierādīt, ka man nav bhop skripts, mani ļoti pa to apceļ un pazemo, ka es nemāku bez skriptiem dzīvot. ( Swat™ kriews : Dinosower izsledz to suda bhop skriptu!) un citi vēl piebilst par to, nofilmēju kā lēkāju un nē es nemācīšu kā bhopot vairs*

*-pieņemšu jebkuru kādu ap pulkstens 03:00 AM un ja serverī neviens nebūs.

Cerams, ka visiem galvas ir vēl lieldienās un vienreiz saprotat, man nav skripts... (ja būtu, tad ļoti tizls bhop skripts) Tas ir bind mwheelup +jump visu laiku...

  • Bhop skripti - kā to var atpazīt un kā var tos noņemt. Noņemt nevar,jo vienmēr būs kāds kurš izlaidīs bhop skriptu.

  • Vai viņi strādā? Jā un nē. Retums iet normāli, vairums neiet.

  • Kā atpazīt vai tīrs vai netīrels, kas nav mazgājies un kas ir.

Nu kā... Ja ir kautkāds nezināms,sīks pokemons lidojot apkārt mapei kā speedhacks, iztīriet redzi, jo to redzēsiet retāk.

Bhop skripts dara vienu lieto ko NEKAD nevar izdarīt cilvēks, tas ir ātrumu 100% ietaupīšana, kad zemējas. Bhop skripts vai nu spamo vai nu dod uz pareizo momentu +jump komandu, lai nezaudētu ātrumu**.

**(Pārbaude ar +jump consolē ir nelietderīga, jo ja tu meiģini uzlikt uz rullīša lekt funkciju, tu to konsolē vienkārši uzliec uz 1 reizi un pārējās reizes vairs neies +jump; source issue #blah blah blah.)

** (adminiem un galvenajiem) Lai pārbaudītu vai DINOSOWER~! Vechs... skriptotu vajag lietot komandu : Cl_showpos 1. Tas pasaka tavu X;Y;Z atiecību kartē un ātrumu arī...

  1. Paņemiet demo
  2. Cl_showpos 1
  3. Paņemiet cilvēku (Discover! Vechs...)
  4. uzlieciet ātrumu uz mazāko, kad lec.

Pārbaudiet.

Tas nevarētu ar strādāt, jo dažiem lēciens var iznākt perfekts, bet ne vienmēr.

  • Vechs beidzot izliek video par skriptiem?!

https://youtu.be/-KduX1srdAQ

https://youtu.be/1Fipl0trXJk

Link to comment
Share on other sites

Nu var jau redzēt, ka nav skripts. Bet dažreiz tu lec tā, ka tiešām izskatās dīvaini, jo es piemēram ne tuvu tā nemāku lekt :D

Nu var jau redzēt, ka nav skripts. Bet dažreiz tu lec tā, ka tiešām izskatās dīvaini, jo es piemēram ne tuvu tā nemāku lekt :D

Link to comment
Share on other sites

Kāds tagad varēs izmeklēt kas kā par autoknife, autojumps (skripts) ir izmeklēts, cerams ka visi sapratīs šo.

Link to comment
Share on other sites

Meiģināt to lēcienu izdarīt ar 1 strafe ir interesantāks nekā spamot a un d un iegūt 100% jump

Keepo vs Vechs... Ag_crossfire 1vs1 (half life 1)

Link to comment
Share on other sites

Viss jau ir zajebis, tikai nesaprotu ,kāpēc Tu spēlē lēkā vairāk nekā šauj.

Es daru ko es gribu tajā spelē, tā kā es no half-life 1 ēras esmu atnācis uz source, galvenais pārvietošanās līdzeklis te ir bhops.

EDIT : vienīgais ko mainiju ir CT un T un rociņas uz sarkanu zirnekļa kostīma varoni.

Edited by DINOSOWER~! Vechs...
Link to comment
Share on other sites

Uzskatu ka bhops būtu vienkārši jāaizliedz, tas savā ziņā ir spēles nepilnību apzināta izmantošana!

Bet šeit jau iet runa par to,ka tas tiek panākts bez palīgierīcēm, un tavs komentārs par aizliegšanu ,sen jau aktīvi darbojās.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uzskatu ka bhops būtu vienkārši jāaizliedz, tas savā ziņā ir spēles nepilnību apzināta izmantošana!

Source engine builds 3264 (īsāk sakot v34 css) vēl spēlei nelika bhop cap... Lai būtu sv_enablebunnyhopping komanda vajadzīgs steamots source vai jebkas kas ir augstāks nekā 3264 builds. Un Pensionār, es neapeju sistēmu ar bunnyhopping, jo tas jau ir spelē iekšā, Valve software zināja par bunnyhop cs 1.6 dienās, viņi vienkārsi nerfoja velocity (too much for zblock). Ja gribi spelet ar cilvēkiem kuri nelido pa mapi ar Mwheelup iespējām, tev būtu jāmigrē uz steam release...*

*- pats vari ar nopirkt CS:S, tikai maksā 20 eur steam store.... nekādi džumandžī nelidos no stūriem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1. Tu esi kadrs tikai tāpēc ka

- Tevi skar ko kriews Tev saka, tad jau šo topiku ari bija grūti no sajūtām uzcept! Sen jau vairs Kriewu neņem serverī par pilnu. Forumā vēljovairāk!

2. Man ir jautājums, kas no tā mainās ka serverī Tev kāds mazais uzbļauj par skriptu?

... Pēc šāda topika jūtos ļoti aizkustināts, un sapratu ka katru reizi man būtu jānāk šeit stāstīt kāda man bija CS:S diena, jo katru dienu kādam nepatīk kā es spēlēju!

Starp citu visi kas lasa šo aizkustinošo topiku, PRIECĪGAS LIELDIENAS.

NOVĒLU JUMS STIPRĀKAS OLAS TURPMĀK(lai mazāk raudulīgo topiku)

Edited by Hawaii
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Šis punkts ir kā nākotnes atgādinājums tiem, kas domā, ka man ir skripti (domā par to banot)

Eksluzīvi kriewam neuzliku šo video, jo...

  1. Pierādītu, ka man nav skripts.
  2. Nevajag skriptus, lai lidotu kā džumandžī pa visu mapi
  3. Apnicis man teikt dzīves stāstu kā es bhop atradu.
  4. Lai nenoķērtu banu nepamatoti.

Par bhopu domāju īsumā... Bhops ir māksla, kā pikaso un kā Da-Vinci, daži māk labāk vai daži vienkārši to neizprot, bet es to uztveru kā mākslu, ar kuru var gleznot gan precīzi, gan ar roku.

Vai nu varat turpināt thread vai nu verat ciet, visiem jau ir izbesijies, kā kliedzu visiem virsū, lai skatās, ka man nav skripti.*

*- varu uzlikt video par skriptiem, nezinu vai kādam patiks.

Link to comment
Share on other sites

Tev kāds no adminiem kaut kad kaut ko ir teicis par to lēkāšanu? Neesmu manījis. Tāpēc beidz raudāt un kaut ko bezjēdzīgi pierādīt kriewam vai kādam citam no citas dimensijas. Tos sen jau vairs neņem galvā, bet gan pasmaida un pakacina - tavā vietā būtu viņam pateicis: "nu tad nobano mani"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Viss ir noskaidrots,izskaidrots un pārdomāts, beidzot varam slēgt topic ciet. Priecīgus svētkus un nākošais ko varētu tasīt ir par auto-knife script un kā tas strādā un kā pamanīt tos.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...