Jump to content
GIGN Forum

[LV mapping] Vajadzīgi viedokļi un idejas!


Recommended Posts

Kartes, salīdzinot ar CSS/CS, ir izveidotas krietni sabalansētākas. Tas pats de_dust - ir izveidotas papildus iespēja Ts, cs_ kartēs pietiek ar 1 izglābtu hostage. Nu tas vismaz ir mans novērojums ar manu niecīgo pieredzi CS:GO. Tāpat ir ar citām kartēm, kuras tikušas spēlētas.

P.S.

Tevis radītā karte liekas daudzsološa. Vismaz man krāsas/dizains pagaidām patīk. [Tikai tas pikaps neloģiski noparkots :D ]

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Nē, parādi cik raundus jūs paņēmāt T un CT pusē, nevar saprast.

Nu pēc manām domām- Mirage un DD2 varētu saukt T sided, bet Nuke ir tīri CT, tajā skaitā ari DD1. Varbūt kāds nepiekritīs. :D

Kartes, salīdzinot ar CSS/CS, ir izveidotas krietni sabalansētākas. Tas pats de_dust - ir izveidotas papildus iespēja Ts, cs_ kartēs pietiek ar 1 izglābtu hostage. Nu tas vismaz ir mans novērojums ar manu niecīgo pieredzi CS:GO. Tāpat ir ar citām kartēm, kuras tikušas spēlētas.

P.S.

Tevis radītā karte liekas daudzsološa. Vismaz man krāsas/dizains pagaidām patīk. [Tikai tas pikaps neloģiski noparkots :D ]

Runājot par to pikapu, kartes iepriekšējās versijās viss šķita tīri loģisks, bet mainoties layoutam ir kā ir... domāju ka tiks kaut kas mainīts. ;D

Link to comment
Share on other sites

tas jau kā kurā spēlē, bet mirage neuzskatu par kādas komandas sided mapi, jo parasti sanāk paņemt T pusē 5+ raundus. tomēr, nevar noliegt, ka holdot jebkurā gadījumā ir vienkāršāk.

vot tāda mape kā nuke ir ct sided mape, kas ir skaidrs pat ezim.

par autora mapi: A saitā vajag kādu koka kasti, nevis visas metāla, caur kurām izšaut cauri nevar. ja uznāks niķis, tad iečekošu spēlē. ;)

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Pie kartes esmu daudz piestrādājis, droši varat apskatīt un izteikties. :) Drīzumā ir doma ir visu pabeigt vizuāli, un tad varbūt gign vai kāds cits varētu man izpalīdzēt ar maptestu. Palīgs neizpaliks bešā, piem., es varu ievietot kartē kādu reklāmu vai varam sarunāt kaut ko citu.

Kas var palīdzēt, varat mani atrast caur workšopu, droši aicinat.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...