Jump to content
GIGN Forum

Pensionars css


Recommended Posts

Sveiciens visiem,

Kāds labāk , kāds sliktāk mani zin forumā, kāds css ar niku "SLAVA UKRAINAI Pensionars".

Īsi un kodolīgi.

Ir divi, nosauksim tos par vaļiem, kuru dēļ cs:s spēlēšana nav tāda kā vēlētos un ko manuprāt nekontrolē jau esošie administratori!

Pirmais valis.

Čatā rakstīt lamuvārdus un vārdus kuru nozīmi 99% nemaz napzinās (visbiežāk krievu val.)

Pie sava datoru lamājies cik vien tīk, bet kāpēc jāpiepūla savas tizlās rokas/smadzenes un jāraksta to čatā (piemērs: pizgets, ble zajibal, suka utt.)!

Esmu gatavs savā spēlēšanas laikā, iespēju robežās aizliegt pieeju rakstīt čatā visiem tiem indivīdiem, kas šo sapratīgo normu neievēros (Tai skaitā arī administratori)!

Vēl pie pirmā vaļa, bieži ir runāšana pa mikrafonu ("kad esi dzīvs") ne par tēmu, proti, gvelž muļķības, sarunājās ar savu draudziņu. Nav nekas pretī "dzīvam esot", ja tiek vadīta komandas taktika, dota informācija utt.

Vienīgais nezinu kā īsti tā komanda css saucās, zinu cs laikā tas bija amx_gag!

Otrais valis.

Misijas nepildīšana un kempošana līdz pat raunda beigām, pietam arī no administratoru puses (piemērs: cs_assault CT puse)!

Tātad slap un slay būtu nepieciešams!

Par administratoru kas man iesaka! Tā kā neesmu nācis meklēt sev draudziņus datorspēlē un baigi nekomunicēju CSS ,ar dažiem izņēmumiem, kad vēlos "patroļot" kādu ar mammas jokiem, administrators kas mani ieteiktu, man nav zināms!

"Regnik" es jau sen vēlējos, jo pēc darba ir grūti tikt serverī pie populārām mapēm! Ja ir kāds kas man varētu nosūtīt uzaicinājumu, lai varu reģistrēties Sākum lapā. Atsūtat pm, lai varu nosūtīt savu privāto e-pastu kuru nevēlos publicēt publiski!

Starp citu, SLAVA UKRAINAI!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Pieteikums nav pēc parauga. Šaubos vai kāds vispār vēlēsies to izskatīt, ja esi slinks un neņem vērā norādījumus. Izlabo un piemet to visu pie punkta:

"Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks piešķirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ANTI

1) Tos vārdus, kurus it kā nedrīkst rakstīt čatā un runāt pa mic., principā es tos dzirdēju serverī no tavas mutes, kad pēdējo reizi spēlēju (diez vai tā ir laba pazīme?)

2) Kāds būtu reālais devums no tevis? Kuri ir tie laiki, kad tu būtu serverī, kad bez tevis nebūtu vēl 2-3 admini???

3) Par pieredzi utt arī nekas nav minēts. Esmu izlaidis kādas 10 dienas, bet , kad superaktīvi spēlēju, tevi nemanīju

4) Protams, gribēji pablatot ar šo "pieteikumu" , taču nedomāju, ka būtu baigā jēga no tevis

P.S. Slava Ukrainai un bla bla bla. Bet vai tas ir visur jābāž? Tu vispār kādu īstu ukraini pazīsti?

Edited by efer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Itkā jau baigā jēga nav no admina viedokļiem ,jo maddn jau būs, tas kurš dos savu gala vārdu , un pēc viņa teiktā , atļaušos quotot viņa tekstu ,secinājums , lai arī cik viņu neatbalstītu "Zilās krāsas admini" , viņam uzliks acc.Apzinos ,ka dabūšu Warn , vai banu, bet tautai jāzin realitāte.

P.s Un Pensionārs ,pats personiski pateica, ka viņa mērķis :" Patroļļot visus mazos gignā!"Atbilst visiem gign standartiem.

  • Maddn
  • Moderators
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 1,761 posts

Posted 02 April 2015 - 15:35

Jā, malači, krievam vēl accessu dosiet. Es dienā vidēji 2 viņa accountus no foruma banoju. Nezinu, neapnīk viņam e-pastus taisīt vai kā.

Cilvēki runāja normāli, efers kaut ko sāka muldēt - nav jāatbild uz provukācijām. Pa lielam neviens no pieminētajiem nikiem nav nekas sakarīgs, šobrīd vienīgais kandidāts, kuru es pats personīgi varētu atbalstīt ir Pensionārs - neko sliktu nav izcēlies.

Edited by VajagUnban
Link to comment
Share on other sites

Pieteikums nav pēc parauga, piekrītu es pārējiem.

Redzējis es no tavas mutes laikam es neko manījis neēsmu, varbūt tāpēc kad serverī pēdējā laikā esmu retāk bet es arī teikšu nē, piedod, uzticos es savējiem un cienu adminu viedokli, no manis arī nebūs.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Balstoties uz pārējo adminu viedokļiem,es arī teikšu NĒ,jo nu personīgi Tevi neesmu ne redzējis,ne dzirdējis,un neitrālam arī nav lielas jēgas palikt,tāpēc....

P.S. Viens mīnuss gan ir,par to savu Ukrainu,visur tiešām nav jābāž,bet nu katram iespēja izpausties!

Link to comment
Share on other sites

Vēlos atspēkot pāris subjektīvus viedokļus, mulķības un melus!

Sāksim ar

1) Tos vārdus, kurus it kā nedrīkst rakstīt čatā un runāt pa mic., principā es tos dzirdēju serverī no tavas mutes, kad pēdējo reizi spēlēju (diez vai tā ir laba pazīme?)

Pilnīgi meli! Pirmkārt, man mikrafona nav, ar to sāksim! Otkārt, neko rupjāku "aizver muti" (ko es rakstu tiem kas spēles laikā runā un traucē spēlēt!), "niks bots", un "tava mamma", melnie joki! VISS!

Mute man ir uzlikta 2. reizes, vienu reizi par taktikas teikšanu pretiniekiem un otru reizi par mammas joku! Bans uz 5 min bija atbilde admina ar tik pat asprātīgu joku kā viņš man uzrakstīja, pēc kā sekoja bans! Bet ne part to ir stāst, mutes un banu saņēmu savā ziņā pelnīti un nesūdzos par to!

Tiem maigi izsakoties gudriniekiem, kas uzrakstiji ka neesmu uzrakstijis pēc kaut kāda parauga, precīzāk

"Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks piešķirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?"

Kas jūsuprāt ir manis minētie divi "vaļi" par kuriem es aprakstīju savā acc pieteikumā!

(Skat. pirmo ierkastu)

Rodas jautājums vai jūs vispār esat izlasījuši ko es rakstīju!

Katru dienu spēlējot manis minētās lietas tiek maigi izsakoties ļoti vāji kontrolētas,vēl vairāk, paši admini to dara, pie tam, esmu ievērojis "čoma" principus kas paliek nesodīti (No tā jau maz uzliktajām mutē), bet tas protams ir mans subjektīvais viedoklis!

Tie ir vienīgi 2 argumenti (kurus kaut cik var ielikt rāmjos definīcijai - arguments)!

Visa pārējā varza kas tika uzrkastīta pat neprasa komentārus!

Protams, abzinājos attieksme būs negatīva, bet saprotu kāpēc, jo neesmu lojāls nevienam! Man visi ir parasti gaimeri un "nečomojos" ne ar vienu! Kādam noteikt esmu aizskāris sirsniņu utt. to var just! (Subjektīvs viedoklis)

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Neliels ieskats Pensionāra pēdējā mēneša čata vēsturē:

sveikas meitenes.

SLAVA UKRAINAI!.

kepo bots.

suka paliek suka.

es esmu tavas mammas draugs.

atavai mammai weh.

bot kill hahahaah.

lolij tu esi bots.

nezinasana neatbrivo no mammam.

labak nokacha wh ka es.

kopa ar tavu mammu.

sencis bots.

es uz tavu mammu masturbeju.

slay to bomzi.

nahuj suti savu mammu.

sveikas meitenes.

slay bomzus.

keepo mamma mirusi?.

vina mammai nebija izredzu.

nabaga barenits.

marz bots.

forests bots.

nahuj to skorpionu botu parmeta seit.

tavu mammu.

bomzi.

jobans serveris kur warm up raunda nav.

tavas mammas kailfoto uzmetas.

ja tavu mammu panemu prieksa.

pilnigs bomzis.

tad tava mamma pargul ar bomzi.

ej pazid mamas pupu.

pec akta ar tavu mammu.

ej pazid mamma spupu.

tev vispar ir mamma?.

es ja kas busu pie tavas mammas.

Otkārt, neko rupjāku "aizver muti" (ko es rakstu tiem kas spēles laikā runā un traucē spēlēt!), "niks bots", un "tava mamma", melnie joki! VISS!

-----

"Ļoti labs topošais admins ar priekšzīmīgu uzvedību" - 80% servera spēlētāju esi nosaucis par botiem un paspējis uzdirst ar kādu no saviem tupajiem jokiem.

Kādu diez slavu iemantotu serveris, ja te būtu tāds admins? Nesaku, ka visi ir svētie, taču tu pat neesi normāls.

Acc vietā tev, manuprāt, vajadzētu iedot ar ķieģeli pa pieri, lai serverī tu pievērstos spēlei, bet comedy club jokus atstāj savas sētas biedriem.

Edited by efer
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

"suka" ir spēlētāja niks!

"nahuj" un "jobans", divi vārdi par mēnesi, tiešām biju aizmirsis! Par ko pašam ir kauns ! Beidzot ir tiešām arguments, BRAVO! (bez sarkasma)!

Visi pārējie mammas joki ir izrauti no konteksta, protams, neataisnojoties! Tie ir mani joki.

Vēlos pieminēt, ka ne par vienu no augstāk minētajiem tekstiem es no adminu puses nesaņēmu pat gag jeb muti nerunājot par neko vairāk! Tātad secinu, mammas joki no adminu puses nav saskatīts kā pārkāpums!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Tie tik tiešam nav joki. Joki ir smieklīgi.

Bet to , ko tu tur raksti :

1) ir tava slimības pazīme

2) par to tev pašam vajadzētu mute/kick/ban , nevis vēl dot acc

3) apvainojumi (noniecinājumi) citu cilvēku virzienā, vēl pie tam pilnīgi neetiski

P.S. Nezinu, kuri admini tev tā ļauj izpausties, taču pie manis par šādiem gājieniem tu būtu atpūties kā mīļais

Edited by efer
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...