Jump to content
GIGN Forum

acc @ pub 1.6


laak
 Share

Recommended Posts

  • Informācija par mani: Nick: MorpXeus aka lAAk
    • Vecums; 25
    • Nodarbošanās; strādājošs cilvēks.
    • Pieredze CS: laikam no kāda 2004. gada, jeb pirms cs 1.6 Zelta gadiem.
    • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? Atsāku pirms pāris mēnešiem pašaut (Nostaļģija parāvā), GIGN Pubā uzturos diezgan bieži pēdējā laikā, kad uzturos PUB jeb old Main trūkst adminu, nav kas nomaina karti vai noliek pie vietas kādu ļaundari. (zūd spēlētāji) Serveris paliek patukš.
    • Linki uz spēlētaja statiem: http://stats.gign.lv...ndex.php?q=lAAk , posti, stundas utt gign atspēlētas simtiem pa visiem gadiem. (cik izskatās bijusi tīrīšana massveida forum/web)
    • Kur esmu administrējis:(pieredze) apollo.lv clan.lv dtcom. netgames (kad nopirka apollo.lv) u.c
      p.s Hope to help GIGN.
      Admini kuri dotu REC: pieļauju ka diezgan daudzi vecie krabji. Hainy, DeaDly, Nak3D u.c

Edited by laak
Link to comment
Share on other sites

Prasības:

- aktivitāte serverī - vienu reizi esmu Tevi redzējis.

- aktivitāte forumā - 0. Apsveicu ar pirmo postu.

- reģistrēts slots serveros - gjau ka nav.

- ļaundarus atpazīs , nav ne jausmas

P.s. ar kādiem nikiem esi spēlējis @gign pirms rr?

Link to comment
Share on other sites

Prasības:

- aktivitāte serverī - vienu reizi esmu Tevi redzējis.

- aktivitāte forumā - 0. Apsveicu ar pirmo postu.

- reģistrēts slots serveros - gjau ka nav.

- ļaundarus atpazīs , nav ne jausmas

P.s. ar kādiem nikiem esi spēlējis @gign pirms rr?

Ja janosauc tagad admini kuri tedzejusi tad slut umadbro bezbiksis utt. Rslos ir gan iespejams ari no 2004. Japagarina vienigi. Anyway plds par izteiktiem viedokliem.

Link to comment
Share on other sites

MorpXeus spēlētāju, kā tādu, atceros, bet nevaru pateikt neko ne labu, ne arī sliktu, pārāk sen atpakaļ tas ir bijis, kā arī nevaru pateikt vai tiešām tas ir tas pats spēlētājs, bet nu jebkurā gadījumā šeit ir ANTI.. ja vēlies iegūt aksesu un palīdzēt serverim, nāksies vien pierādīt sevi no jauna.. Thats the way it is :ermm:

Kā arī runājot par to aktivitāti, ļoti apsviecu, ka esi atsācis spēlēt, rodas jautājums, uz cik ilgu laiku tas būs.. nav nekāda jēga no admina, kurš nemaz nespēlē.. ir pietiekoši daudz indivīdu, kuri saņem aksesu un pazūd, kuriem vispār krānus vajadzētu apgraizīt :knite:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...