Jump to content
GIGN Forum

GTA V Online - Meklējām spēļu biedrus


BOT^a
 Share

Recommended Posts

Izgāju visus heistus, vairs nezinu ko darīt onlainā

Paspēlē random jobs - misijas. Tur citas ļoti labas trāpas, tās kuras atverās virs 50 leveliem.

Ja mauc random jobs tad bieži vien šis tas interesants trāpās.

Vēl vari mēģināt heistus iet dažādās lomās - piemēram prison break heistā atšķirība ir diezgan liela starp pilotu un prisoneru utt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kr4 nopirku apartment pa 500k vaiga cilvekus ar ko iziet visus heistus sakot at fleeca setup :D negribu ar random jau meginaju vini iziet ka loadings beidzas un sanak visslaiku loading screenos sedet, vainu vini mirst kur kurums jazog :D

ja nu kadam ir intrese sakt iet vai iet velreiz visus heistus add tomassn @ rockstars vai Deatharrivez steam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ē, nu es te nesen sāku spēlēt (kaut kur 3 dienas atpakaļ) tā ka vēl pat neesmu main story izgājis, bet nu varat manu nicku pievienot sarakstam StrayMullet

nezinu vai es tajā online arī kaut ko darīšu, bet nu pievienot mani tajā social club var :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

http://socialclub.rockstargames.com/member/puuukjiiitis

tā jau nav slikts, čum un mudž no modderiem un čīteriem, močīju ar tanku pa pilsētu un divi insurgentā sēž 5 hiti 0 damage, a tas uzrauj mani ar c4, vai arī safe zonā, kur tev māja, garāžā tramvajs griežas, pilsētā braucot ar zentaro, egle parādās, nlo un akmens virs mašīnas, tāpat neuzkāra pc, lai kā censtos, nauda nozagta, wepi ir, pāri 100 lvl, bet nu nez

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Būs kaut kāds paliels update. Es gan neko baigi sīki nezinu. Tipa būs kaut kas saistībā ar narkotiku tirdzniecību. Būs jauna auto klase - STUNT CAR un arī race mode kur pa trubām un visādiem sūdiem varēs braukāt.

Viss šis ir no neoficiāliem avotiem un tik pat labi tas viss var būt BS.

Link to comment
Share on other sites

Diezgan precīzi visu prediktē tāds MrBossFTW youtubē... viņš arī atsaucas uz visiem reālajiem Rockstar Newswire, bet vispār ja kaut ko no vidus izrauj, tad bieži spekulē kā varētu tas viss izskatīties spriežot pēc Rockstar info un to kā viņi agrāk ir darījušies...

Uz iepriekšējiem apdeitiem bija diezgan precīzi tie pieņēmumi viņam!

Pagaidām vienīgais oficiālais info - http://www.rockstargames.com/newswire/article/52611/gta-online-new-updates-coming-soon

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...