Jump to content
GIGN Forum

Acc @ css


Recommended Posts

Niks - Spaikijs (reģistrēts)

Tā kā esmu jau rakstijis pieteikumu. Es izlaidīšu daļu par to cik esmu aktivs un cik daudz prieka man sagādā spēlēšana un tml. Paši esat lietas kursā par to cik daudz spēju un cik labi lasu spēlētājus. Esmu melnā avs, bet katrā barā tāda noder. Un zinu savu valodas kultūru. Pat ja, TU, maddn domā savādāk,tu nevari noliegt, ka esmu spējīgs. Pietam dinazaurs jau šeit.

Uzreiz pie lietas.

Nevarēsiet nepiekrist, ka adminu trukums ir diezgan jūtams. Pēdējo pāris nedēļu laikā itīpaši.

Vēlējos saprast vai ir iespēja tikt pie amata lai uzkoptu bardaku?

Paldies par uzmanību.

Edited by theSpks
Link to comment
Share on other sites

Varu nepiekrist.

Adminu trūkumu neredzu, jo pēdējā laikā ir patukšs serveris! Vakaros(aktīvākajā laikā) ir vairāk spēlētju, protams arī +/- katru vakaru ir 2 admini iekšā. Dienas laikā pārsvarā es esmu iekšā, vai ielecu tikai pačekot vai viss kārtībā.

Ja, gribi izlaist visu pieteikumu, tad iemet linku no vecā pieteikuma ACC. (spied EDIT nevis jaunā postā)

Par tavu valodu, stipri nēesi iekritis acīs. Bet ir brīži kad /reporta vietā vienkārši palaid necenzētos uz noteikto pārkāpēju, tā vietā lai izveidotu reportu un uzliku viņam no savas puses ''MUTI''

Par tavu aktivitāti, nēesmu sajūsmā .... Esi šeit jau kādu laiku, bet aktīvi pārādījies pirms 1-2 nedēļām, vissāktīvāk tagad uzturies šeit pēdējās dienas.

Esmu PRET šobrīd, Bet ja vadība noņems ACC neaktīvajiem adminiem, tad esmu par lai tev iedotu ACC. Jo šobrīd, nav liela nepieciešamība pēc tādiem. (jo ir viens aktīvais no-lifer čīteris, un random čīteri ierodas pie mums ļoti reti.)

P.S

Galīgi neder LIEKU lielu anti, tiku stipri provocēts no viņa puses 04.05.2015 par to ka lieku ANTI un nepiekrītu viņa domām.

Edited by Hawaii
Link to comment
Share on other sites

Varu nepiekrist.

Adminu trūkumu neredzu, jo pēdējā laikā ir patukšs serveris! Vakaros(aktīvākajā laikā) ir vairāk spēlētju, protams arī +/- katru vakaru ir 2 admini iekšā. Dienas laikā pārsvarā es esmu iekšā, vai ielecu tikai pačekot vai viss kārtībā.

Ja, gribi izlaist visu pieteikumu, tad iemet linku no vecā pieteikuma ACC. (spied EDIT nevis jaunā postā)

Par tavu valodu, stipri nēesi iekritis acīs. Bet ir brīži kad /reporta vietā vienkārši palaid necenzētos uz noteikto pārkāpēju, tā vietā lai izveidotu reportu un uzliku viņam no savas puses ''MUTI''

Par tavu aktivitāti, nēesmu sajūsmā .... Esi šeit jau kādu laiku, bet aktīvi pārādījies pirms 1-2 nedēļām, vissāktīvāk tagad uzturies šeit pēdējās dienas.

Esmu PRET šobrīd, Bet ja vadība noņems ACC neaktīvajiem adminiem, tad esmu par lai tev iedotu ACC. Jo šobrīd, nav liela nepieciešamība pēc tādiem. (jo ir viens aktīvais no-lifer čīteris, un random čīteri ierodas pie mums ļoti reti.)

Man nekas jauns nav sakāms, varu piekrist Squeez.

Link to comment
Share on other sites

Varu nepiekrist.

Adminu trūkumu neredzu, jo pēdējā laikā ir patukšs serveris! Vakaros(aktīvākajā laikā) ir vairāk spēlētju, protams arī +/- katru vakaru ir 2 admini iekšā. Dienas laikā pārsvarā es esmu iekšā, vai ielecu tikai pačekot vai viss kārtībā.

Ja, gribi izlaist visu pieteikumu, tad iemet linku no vecā pieteikuma ACC. (spied EDIT nevis jaunā postā)

Par tavu valodu, stipri nēesi iekritis acīs. Bet ir brīži kad /reporta vietā vienkārši palaid necenzētos uz noteikto pārkāpēju, tā vietā lai izveidotu reportu un uzliku viņam no savas puses ''MUTI''

Par tavu aktivitāti, nēesmu sajūsmā .... Esi šeit jau kādu laiku, bet aktīvi pārādījies pirms 1-2 nedēļām, vissāktīvāk tagad uzturies šeit pēdējās dienas.

Esmu PRET šobrīd, Bet ja vadība noņems ACC neaktīvajiem adminiem, tad esmu par lai tev iedotu ACC. Jo šobrīd, nav liela nepieciešamība pēc tādiem. (jo ir viens aktīvais no-lifer čīteris, un random čīteri ierodas pie mums ļoti reti.)

Random čīteri ierodas pie mums reti. Lūdzu nesmīdini tautu.

REC

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Random čīteri ierodas pie mums reti. Lūdzu nesmīdini tautu.

REC

Mēs tiksim ar tevi vai bez tevis, tavs viedoklis netiks ņemts vērā, es domāju tu to pats zini, un tas arī visiem pārējiem tie kas bāž savus pirkstus topikos bez bazara, ir vieta kur izteikties forumā offtopikā, tur veči runā no visa par visu, lūdzu, dodās un izsakās.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mēs tiksim ar tevi vai bez tevis, tavs viedoklis netiks ņemts vērā, es domāju tu to pats zini, un tas arī visiem pārējiem tie kas bāž savus pirkstus topikos bez bazara, ir vieta kur izteikties forumā offtopikā, tur veči runā no visa par visu, lūdzu, dodās un izsakās.

Lūdzu dēliņ nerunā labāk pastāsti kad pēdejo reizi biji css? Jēgas no tevis nekādas. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Maddn's noteikti parādīs, kāda jēga no Tevis šeit, dēliņ! :)

______________________

Runājot par acc pieteikumu, nevarēšu objektīvi spriest. Pēdējo divu nedēļu laikā mazs esmu viesojies serverī. Runājot par Spaiku, uz iepriekšējo pieteikumu biju par, tikai kā maddn teica savu gala vārdu, Tu aizsvīlies kā 14. gadīgais, tādā veidā bojāji labo priekštatu par sevi. Prasmes un viss pārējais administrēšanā neapšaubāmi ir, bet arī uzvedība ir ļoti mānīga. Lai šo dienu aktīvākie admini nosaka, ko ar Tevi darīt...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak uzliek un miers sataisiis suudus nonems cik taa darba, Es css vispar neeju ja mani nesauc un spaiks pedejo 2 ned laikaa ir saucis kaadas reizes 10 , taatad kautkas nav kartiba ar adminiem !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...