Jump to content
GIGN Forum

Steam


Recommended Posts

Tā kā es css nespēlēju, nedomāju vai vajadzēt pāriet uz STEAM , jo tad vispār nebūs cilvēki kas spēlēs, es pats pāris reizes tik esmu uzspēlējis css nepatika kaut kā..

Vismaz neizskatās ka tajā CSS serverī tik daudz cilvēki grozās, tā pat kā 1.6 nav vairs tie laiki un tā tauta tik daudz...

Tgd tur piem. CSS - spēlē 2cilvēki , a 1.6 - 8 cilvēki seciniet paši :D

P.s. Būs jāmaksā, nebūs, kas spēlē... tā tas iekārtots šajā dabā :D

Edited by Umad
Link to comment
Share on other sites

Skaidrošu neskatāmas reizes priekš visiem : Steamed CS:S, plusi un mīnusi

  • Plusi

  1. Jaunāka versija (stabilāks SERVERIS)
  2. Mapes ir salabotas (map bug fix)
  3. Steamed css, beidzot varat sarakstīties starp steam draugiem vai citādāk

  • Mīnusi

  1. Čīteru pieplūdums (Tie paši vecie, CS:S lieto veco *VAC* sistēmu)
  2. Daudzi nemaksā par CS:S
  3. Jauni veidi, kā ''apiet'' spēli, ( Schrodinger's crouch, Prop boosting,Team dmg exploit, Ladderspeeding etc)
  4. Koka datori, veterāni vairs nevar spēlēt, skatoties uz ''jauno versiju'' (no 220 fps uz 121 fps)
  5. Daudzi .cfg neies, veicinot jaunus thread par fps boostiem vai update, daudzas zināmas komandas tiks aizsargātas ar Sv_cheats 1.

Skatoties pēc mūsdienu spēlētājiem, spiežu virsū vienu lielu PRET, jo visi vēl spēlē ar koka mantām, čīteri paliks tie paši un nekas nemainīsies. Pēc gada vai vairāk, jā droši liekat jaunāko versiju, jo tad daudzi uz rudeni/ziemassvētkiem uzlabos datorus*

*- Skatoties uz vidējo cs:s gign HL:X stats, var teikt ka ''vidējais'' spēlētāja fps ir starp 30-100, neatrodu jebkādu iemeslu pāriet uz steamed.

Link to comment
Share on other sites

Ja uzliks steamed css, tad iespejams paris reizes ieskrieshu veco laiku vaardaa. (paaris noteikti bus 1x vai 2x) Protams, jauna versija sasit, salidzinot ar veco v34, bet piratu vilkt negribas anyway.

Ka jau ieprieksh vairaki mineja, ka csgo maksa mazak par css. Marketings, bet noteicosh faktors. Mazaka cena csgo un to ari pirks, znachit vairaki skinu useri un lielaks profits valvei. B)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau visi tādi bezdarbnieki un nevar atļauties, tad liekat steamu augšā kkados svētkos kad var dabūt atlaidi, un mājas lapā kad css ir pāriets uz steam versiju.

Tā kā es css nespēlēju, nedomāju vai vajadzēt pāriet uz STEAM , jo tad vispār nebūs cilvēki kas spēlēs, es pats pāris reizes tik esmu uzspēlējis css nepatika kaut kā..

Vismaz neizskatās ka tajā CSS serverī tik daudz cilvēki grozās, tā pat kā 1.6 nav vairs tie laiki un tā tauta tik

daudz...

Tgd tur piem. CSS - spēlē 2cilvēki , a 1.6 - 8 cilvēki seciniet paši :D

P.s. Būs jāmaksā, nebūs, kas spēlē... tā tas iekārtots šajā dabā :D

Umad tu ko apkurijies kad biji cssa pedejo reizi? :D cssa vairak tautas nekā 1.6 tpc arī pārgāju uz Css :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau visi tādi bezdarbnieki un nevar atļauties

Anshlaus, kursh ir teicis, ka nevar atljauties? Iet runa par to, ka ir pieejama jaunaka kontra par zemaku cenu.

Kapec pirkt vecaku speli, kamer var dabut jaunaku par labaku cenu? Reali csgo market zelj, ir skini, ir turniri, ir update un potencials, kamer css nav nekaa. Ne updeiti, ne turniri. Nekas. Lielaka dalja labpratigi pariet uz jauno csgo, jo lielaka dalja shobrid to ari spele.

Sheit reali bus ta, ka speles tie, kuriem jau steamed ir iepirkts pirms vairakiem gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Anshlaus, kursh ir teicis, ka nevar atljauties? Iet runa par to, ka ir pieejama jaunaka kontra par zemaku cenu.

Kapec pirkt vecaku speli, kamer var dabut jaunaku par

labaku cenu? Reali csgo market zelj, ir skini, ir turniri, ir update un potencials, kamer css nav nekaa. Ne updeiti, ne turniri. Nekas. Lielaka dalja labpratigi pariet uz jauno csgo, jo lielaka dalja shobrid to ari spele.

Sheit reali bus ta, ka speles tie, kuriem jau steamed ir iepirkts pirms vairakiem gadiem.

Nepatīk man tas CS:GO visi tādi atkarīgi uz viņu pat mans brālis. Spēlēt CSS vai neko. Un ko tu vari jaukties ja pats CSS nespēlē? Ej uz savu GO. :)

Edited by .qoodbeep.
Link to comment
Share on other sites

Un ko tu vari jaukties ja pats CSS nespēlē? Ej uz savu GO. :)

Tu man neteiksi kur man iet un kur ne. Es izsaku savu viedokli, kursh ari ir kaut cik veerts. Reali tauta bus uz pirmo nedelju un pec tam tukshums. Tas jau ir pieradijies vairakkart, bet cilveki no kljudam macities laikam negrib.

Gribēju jā, bet ko padarīt neesu LV reg niku nevaru dabūt.

Ja man atminja nevilj, tad tev accessu atteica, nevis shis stulbais iemesls, kursh nemaz nav logjisks, jo liidz regnikam arii neviens netika. :)

Link to comment
Share on other sites

Tu man neteiksi kur man iet un kur ne. Es izsaku savu viedokli, kursh ari ir kaut cik veerts. Reali tauta bus uz pirmo nedelju un pec tam tukshums. Tas jau ir pieradijies vairakkart, bet cilveki no kljudam macities laikam negrib.

Ja man atminja nevilj, tad tev accessu atteica, nevis shis stulbais iemesls, kursh nemaz nav logjisks, jo liidz regnikam arii neviens netika. :)

Ok. Aizej pasties topicu tad kko muldi. Pats runāju ar maddn un pēc laika pārgāju uz CSs un tad vairāk negribēju acc, + tpt pēc tam teica esi pārgājis uz css tpc nekas. Atkar liecies mierā saprotu, ka katra balss ir + nesaku lai liek tos 100% uz steam.

Link to comment
Share on other sites

Apskatijos topiku, vairaki cilveki mainija viedokljus. Izvinji.

Bet fakts paliek fakts - cilveki atri vien aptruksies. Jaa, steamed bus mazak chiteru un citi plusi, bet tai pat laikaa ir arii lieli miinusi. Jauna versija isti neiet nevienam pie sirds un vecie css speletaji nepaziist tadu steam. Citu logjika ir sekojosha - "kapec man pirkt, ja varu dabut pa brivu?" Tada logjika stradaja un stradas @css.

Link to comment
Share on other sites

Apskatijos topiku, vairaki cilveki mainija viedokljus. Izvinji.

Bet fakts paliek fakts - cilveki atri vien aptruksies. Jaa, steamed bus mazak chiteru un citi plusi, bet tai pat laikaa ir arii lieli miinusi. Jauna versija isti neiet nevienam pie sirds un vecie css speletaji nepaziist tadu steam. Citu logjika ir sekojosha - "kapec man pirkt, ja varu dabut pa brivu?" Tada logjika stradaja un stradas @css.

Hmm. + bet mani taapat nepierunaas esmu PAR! Lai arii cik gruuti buutu vnmer ir izeja. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau visi tādi bezdarbnieki un nevar atļauties, tad liekat steamu augšā kkados svētkos kad var dabūt atlaidi, un mājas lapā kad css ir pāriets uz steam versiju.

Umad tu ko apkurijies kad biji cssa pedejo reizi? :D cssa vairak tautas nekā 1.6 tpc arī pārgāju uz Css :)

Nez kas tev tur vairāk ir , bet CS 1.6 dzīvos ilgi un tas css nomirs agri vai vēlu.... jo kā jau viens augstāk tur minēja

Skatoties pēc mūsdienu spēlētājiem, spiežu virsū vienu lielu PRET, jo visi vēl spēlē ar koka mantām, čīteri paliks tie paši un nekas nemainīsies

Tev izskatās ka tur ir cilvēki ? Kaut kādi 2vi boti uzlikti un tie spēlē tur :D

chhckwe5hc9envudsvmm.png

Edited by Umad
Link to comment
Share on other sites

Nez kas tev tur vairāk ir , bet CS 1.6 dzīvos ilgi un tas css nomirs agri vai vēlu.... jo kā jau viens augstāk tur minēja

Tev izskatās ka tur ir cilvēki ? Kaut kādi 2vi boti uzlikti un tie spēlē tur :D

chhckwe5hc9envudsvmm.png

Serveris nejiet un tas ko ieliki ir gluks majas lapaa :)

Link to comment
Share on other sites

Umad, ja Tev nav nekāda sajēga, kas notiek serverī, tad netēlo vienu pārgudro. Pēc serveru crashiem tā bilde ar zaliti un narkomanu rādās jau kopš lapas palaišanas.

P.S.

Arī Es pēdējos 3 ar pusi mēnešus biju bezdarbnieks, bet varu atļauties nopirkt to spēli. Neuzskati bezdarbniekus par trūcīgajiem :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Umad, ja Tev nav nekāda sajēga, kas notiek serverī, tad netēlo vienu pārgudro. Pēc serveru crashiem tā bilde ar zaliti un narkomanu rādās jau kopš lapas palaišanas.

P.S.

Arī Es pēdējos 3 ar pusi mēnešus biju bezdarbnieks, bet varu atļauties nopirkt to spēli. Neuzskati bezdarbniekus par trūcīgajiem :D

A nu jaaa :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...