Jump to content
GIGN Forum

Steam


Recommended Posts

Un tapēc mēs ar tavu mammu , no tevis bernībā atteicāmies.

Steams gignā nav vajadzīgs , tāpat kā ričards savai mammai un tētim, skumji.

Peace.

Ar šo nopelnīji sev kārtējo banu, atsaldeni, ggwp!

Link to comment
Share on other sites

ja tas vēl ir aktuāli, es noteikti esmu par! spēlēt steamotu css ir daudz patīkamāk. cilvēki, tā ir cita runa, nebūs latvieši, salīdīs citi tirliņi :) iespējams vēl vairāk tautas būs.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Un tapēc mēs ar tavu mammu , no tevis bernībā atteicāmies.

Steams gignā nav vajadzīgs , tāpat kā ričards savai mammai un tētim, skumji.

Peace.

Pat nav īsti interesanti, un loģiski, tavi cool uzdirsieni, tu neklausies ko kāds tev pasaka, tavas mazās smadzenītes nobloķē ārējo informāciju kas tev pieplūst, un tu tikai turpini kult vienus un tos pašus salmus, izaudz, joptvai.

Link to comment
Share on other sites

Un tapēc mēs ar tavu mammu , no tevis bernībā atteicāmies.

Steams gignā nav vajadzīgs , tāpat kā ričards savai mammai un tētim, skumji.

Peace.

Steams gigna nebutu vajadzigs lai mūsu draugs MustanGs varētu pačītot. Drīz bus jauns PC un pats pāriešu uz steam ar visiem saviem ''Hakiem'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Jautājums: ja jau visi pirksiet CSS un mauksiet kā dulli, tad kāpēc to neesat izdarījuši jau šobrīd? Tak muļķības, pirmkārt te kādi 5 ir gatavi pirkt CSS, otkārt varbūt viens nopirktu.

Ir mēģināts jau iepriekš, nevar CSS steam serveris izdzīvot, kur nu vēl tagad, kad CSGO>CSS visos aspektos ieskaitot cenu.

Link to comment
Share on other sites

Katram savs viedoklis, bet jēga no tā steam css = 0 , nekas tā pat nebūs tur labāks kā jus iedomājaties...

Tas būt kā bērnam atņemt konfekti...

p.s. cs 1.6 uzliktu only steam, kas viņu speletu ? tiem kuriem jau ir steam tie pa retam uzblieztu ja būtu laiks, tie kuri vēlas pirkt tikai tie ir vārdi un domas, ne vinji pirks neko... es netaisos pirkt kaut kādu steam , lai paspelet 1.6, css vai GO abpsurts... tad labāk nespēlē neko.. paspele inbox spēles vai pavad savādāk to laiku....

es domāju, ka lielai daļai jau ir steamotie css. vnk gign ir tas, kurš nav steamots :)

Lielākai daļai ? kuri tad tie ir pāris 20 cilvēki kuri lab ja nedelja 2vas reizes ieiet uzspelet?

nezinu kur jūs tos cilvēkus raujat, bet skatoties un pavērojot citus, visi mirst un agri vai vēlu nosprāgs tā pat...

Link to comment
Share on other sites

es netaisos pirkt kaut kādu steam , lai paspelet 1.6, css vai GO abpsurts... tad labāk nespēlē neko..

Steam ir pa velti. :slap:

Ir mēģināts jau iepriekš, nevar CSS steam serveris izdzīvot, kur nu vēl tagad, kad CSGO>CSS visos aspektos ieskaitot cenu.

Principa maddn pateica to, ko vajadzeja pateikt jau topika sakuma.

Apskatisim situaciju mana steam profila -

f06f384d8d.jpg

96e3c900cb.jpg

Es domaju, ka sheit visam jabut skaidram.

Link to comment
Share on other sites

Bet skatoties tgd serverī ir ļoti maza spēlētāju aktivitāte tad labāk lai liek steam versiju augšā.!!!

Ja gignā 1 mēneša laikā neparādīsies tauta tad ko domājat darīt ar css serveri?

Edited by .qoodbeep.
Link to comment
Share on other sites

Nestāv serveris tukšs, spēlētāju ir vairāk kā pietiekami, it īpaši vakaros & nedēļas nogalēs.

Pēdējā laikā(~2 ned) patukšojies dēļ nemitīgā downtime, bet tagad, kad serveris un visi plugini atkal strādā, spēlētāji atkal pamazām sarodas.

+Es nesaprotu, ko šajā topikā dara cilvēki, kas CSS nav aiztikuši gadiem ilgi un kam vispār nav ne jausmas, kāda serverī situācija?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nestāv serveris tukšs, spēlētāju ir vairāk kā pietiekami, it īpaši vakaros & nedēļas nogalēs.

Pēdējā laikā(~2 ned) patukšojies dēļ nemitīgā downtime, bet tagad, kad serveris un visi plugini atkal strādā, spēlētāji atkal pamazām sarodas.

+Es nesaprotu, ko šajā topikā dara cilvēki, kas CSS nav aiztikuši gadiem ilgi un kam vispār nav ne jausmas, kāda serverī situācija?

Tapēc kad gribās huiņu pamuldēt aiz nekā darīt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nav jaazina situacija serveri, lai saprastu, ka steamed versija cilveku nebus. Ja bus, tad uz pirmajam divam nedeljam max, ja labi. Es vienkarshi saku pec pieredzes, bet jus jau neklausieties. Liekam, liekam, bet pec tam zinamais stastinjsh - cilveki nav, liekam v34.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nav jaazina situacija serveri, lai saprastu, ka steamed versija cilveku nebus. Ja bus, tad uz pirmajam divam nedeljam max, ja labi. Es vienkarshi saku pec pieredzes, bet jus jau neklausieties. Liekam, liekam, bet pec tam zinamais stastinjsh - cilveki nav, liekam v34.

Nē nu tad jau patiešām redzēsim. Bet ja būtu tauta kaut vai pēc laika. Tad neko nesaku. VnK gribās paspēlēt, nēeju cita serverī kā tikai GIGN.

Edited by .qoodbeep.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...