Jump to content
GIGN Forum

Atdzīvinam CSS


Recommended Posts

Būtu jau labi, ja man būtu brīvais laiks, vai sava dzīve :D Patlaban nauda ir, bet laiks, kad viņu tērēt - nē :D

Un cik tad Tu maksā? Nu interesē cenu amplitūda no BJ - Fullservice! :D

Link to comment
Share on other sites

Kad uzradīsies vairāk brīvā laika, tad jau uzspēlēšu un tauta gan jau arī saradīsies, visi taču mani dikti mīl Kappa

- "...un 69. dienā Keepo atgriezās no trimdas un atpestīja gign no ļauna"

- 4:20 psalms; swaga grāmata

Link to comment
Share on other sites

To laiku, ko jūs pavadat šeit, forumā, stumjot viens otram sūdus virsū, varējāt labāk iet un kapāt css. Tad varbūt arī izdotos "atdzīvināt" serveri.

Nē, gign publika ir pārāk stulba,lai saprastu,ka serverim ir nomaiījusies ip. :thumbsdown:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

manliekas, ka vajag vnk uzsākt spēlēt IP jau sen visi nomainījuši .. vnk neviena nav iekšā :D

90% gign publikas,spēlē battlē. Cik tur esmu ieskrējis, vismaz 10 cilvēki ir prasījuši,kāpēc gign serveris neiet :aha:

Link to comment
Share on other sites

90% gign publikas,spēlē battlē. Cik tur esmu ieskrējis, vismaz 10 cilvēki ir prasījuši,kāpēc gign serveris neiet :aha:

same.. bet tur jau viss tas prikols sanāk.. kāds vismaz kāds uzsāktu te spēlēt, tauta arī parādīsies.. vnk visiem tā mentalitēte ... ai neviena nav neiešu tur :D

Link to comment
Share on other sites

Rít varu mēģināt ienākt uz 10 min.

Ja tautas nebūs, vai precīzāk nenāks nav jēgas neko atdzīvināt, ja admini neliek mazās mapes.

Vspār baigi žēl CSS serveris, jājiet battla un jāsaka gigniešiem nākat atpakaļ.

Edited by .qoodbeep.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...