Jump to content
GIGN Forum

Auto atdzīšana


Slāpeklis!*
 Share

Recommended Posts

Kategoriski neiesaku kādam pirkt Auto, kuram tehniskā apskate iet uz beigām, Tā būs lielāka varbūtība, neiegrābties sūdā.

Runa iet par retajām idiotēm un retajiem idiotiem un meļiem, kas Latvijā nopērk auto un viņiem šķiet, ka nu tagad var dragāt un pats ne sūda negrib ielikt/uzturēt. Ir bijušas sitūacijas bijušas par tiltiem u.t.t. bet gardākie smiekli ir tad, kad motors nokillē jo braucis ar lētu zobeni vai nolietotiem parazītiem, ko neviens meistars tev nepateiks, kurā brīdī un kas pātruks.

BTW LAVRx sprauslu remonts maksā kapeikas, tas nebūt nav kasjaks. Upis92 turbīna un kārba arī ir pamatlieta, ar kuru kādreiz katrs saskarsies, vairāk izklausās, ka Tu esi cilvēks, kas atgādina augstākaprakstīto.

Edited by mrbemvee
Link to comment
Share on other sites

Comon rail sprauslas nebūt nemaksā kapeikas :D

Anyway daudz un dažādu viedokļu par to kas izdevīgāk, man šeit rausta ka īsti nezinu tos soļus kur kas jāiet lai dabūtu pagaidu nr etc shit lai atdzītu, tādā ziņā lv vieglāk nopērc pārraksti un brauc

Link to comment
Share on other sites

Aizcilpo uz csdd un Tev visu apskaidros. Manuprāt. :)

Un nevajag te pimpjus ar pirkstiem jaukt. Dažādām markām/modeļiem ar viena un tā paša remonta izmakas būs dažādas. Piemēram audi automātiskajāi kārbai līdz kādam 2001. gadam remonts bija 700, jaunākai multitronic kārbai no tāda pat audi jau 2000 eināri. Neesmu nekāds eksperts, bet pieļauju domu, ka šie divi varianti nav vienīgie, kas tik krasi var atšķirties.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

BTW LAVRx sprauslu remonts maksā kapeikas, tas nebūt nav kasjaks. .

Ayy lmao,

atgriežoties pie tēmas - pirkt mašīnas "tikko no Vācijas" ir visnotaļ drosmīga izvēle, jo kā parasti, šāda perekupu ķēde izskatās aptuveni šādi - fricis, turks, polis, leitis un beigās letiņš.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Aizcilpo uz csdd un Tev visu apskaidros. Manuprāt. :)

Un nevajag te pimpjus ar pirkstiem jaukt. Dažādām markām/modeļiem ar viena un tā paša remonta izmakas būs dažādas. Piemēram audi automātiskajāi kārbai līdz kādam 2001. gadam remonts bija 700, jaunākai multitronic kārbai no tāda pat audi jau 2000 eināri. Neesmu nekāds eksperts, bet pieļauju domu, ka šie divi varianti nav vienīgie, kas tik krasi var atšķirties.

Nav jāpērk Porsche, ja neesi spējīgs to uzturēt.

BTW Slāpeklis!* Varbūt tev nemaz auto nevajag? Ar jaunām sprauslas nobrauksi divreiz ilgāk, kā pērkot citu lietotu autiņu. So make your choice. 100/gab + 80 remonts. Var jau arī no miskastes izvilkt par 40 bet, protams nezinu, kura gada auto tas ir un ja pērk auto, tad stipri šaubos, ka mainīt sprauslas skaitās dārgs, protams pērkot auto tas neliksies pievilcīgi, bet kā jau minēju, nepērc Porsche, ja neesi spējīgs to uzturēt

Edited by mrbemvee
Link to comment
Share on other sites

BTW LAVRx sprauslu remonts maksā kapeikas, tas nebūt nav kasjaks. Upis92 turbīna un kārba arī ir pamatlieta, ar kuru kādreiz katrs saskarsies, vairāk izklausās, ka Tu esi cilvēks, kas atgādina augstākaprakstīto.

Nav jāpērk Porsche, ja neesi spējīgs to uzturēt.

šajā gadījumā neiet runa par varēšanu uzturēt vai nevarēšanu, bet gan par to ka nevajag plātīties ar tekstiem ka sprauslas ir lētas, kad tās konkrētiem modeļiem nav lētas!

Konkrēti manam c6 jaunas sprauslas uz V6 motoru kopā 1800 EUR ja liek jaunas OEM un i to tas caur zināmām rokām, pieļauju ka mollers nokāstu vēl vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Kāds grib zināt, cik maksā uzturēt un taisīt nissan 200sx? :giggle:

šajā topikā reāli nav neviena jēdzīga posta :D pāris ir, bet tie tiek nodirsti. visgudrais gign zieds :D

Jāsaprot, ka Nissan 200sx veidīgās ķeras ir vairāk hobijam nevis ikdienas lietošanai - tādēļ šādas ķeras uzturēšanas izmaksas var ļoti traki atšķirties dažādiem lietotājiem.

Link to comment
Share on other sites

Jāsaprot, ka Nissan 200sx veidīgās ķeras ir vairāk hobijam nevis ikdienas lietošanai - tādēļ šādas ķeras uzturēšanas izmaksas var ļoti traki atšķirties dažādiem lietotājiem.

Runa pat neit par to, ja tu brauc ar stocku, tas nemaksaa daudz. ja tu brauc ar korchu, tad tas jau nav 200ais, tas ir 200-aa bodyjs un viss parejais ir nomainits

Link to comment
Share on other sites

Runa pat neit par to, ja tu brauc ar stocku, tas nemaksaa daudz. ja tu brauc ar korchu, tad tas jau nav 200ais, tas ir 200-aa bodyjs un viss parejais ir nomainits

Tik daudz es saprotu, ka parasti šādiem aparātiem tiek mainīts viss sākot ar salona detaļām, piekari beidzot ar kompjiem turbīnēm n'shit. Vienkārši es saku cits nomainīs amīšus gada laikā iztērējot kaut kādu $$$. Cits nomainīs amīšus, turbīnu, bloķi utt. un samksās pavisam citu $$$. Tas ir atkarīg no tā cik katrs indivīds ir gatavs guldīt tajā ķerā. Vienam tie liekās lieli izdevumi citam "meh.."

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu iekritis, ta ka tiek iegadatas vainu jaunas, var gandriz jaunas automasinas. Bet es Jums nolieku fakta prieksa ka dara LIELAKA DALJA! Jus velarvien runajat man tur viens drauks un vienreiz gadijas... Tas ir mazakums. Un VISI sak ar sakarigam masinam, lidz iebrauc taja pasakuma un sak hujnas taisit. A ka Jus domajat, kapec ir daudz tadu kas piemeram ieved tikai Audi vai tikai VW? Tiesi tapec ka vinam piemeram pie oficiala dilera ir pazina vai vnk sarunats kads kam iepikjo 50eirikus un vins lielakos kasjakus nenosauc... Nejau tapat vien daudzi ieved tikai vienu marku. Zin ko var ko ne un ka labak paslept un mak iesmeret talak. Tadu nav baigi daudz, bet ir...

Man liekas dalai no Jums reali smadzenes uz vasaru ir atrofejusas. Es JUMS nosaucu realus faktus no cilvekiem kas perk/pardod, ko vini dara, ko vini saka. Toties lielaka dala gan izskatas ka vnk splauj ara savas domas un megina pieradit ka tas ir pareizas, kaut gan reala pamatojuma nav.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu to tēmē manā virzienā reģistrētais tad es Tev atbildu, ka es Tev daļēji piekrītu. Ir hujovie tirgoņie protams vairākumā, bet tik pat cik pārliecinoši tu saki par savām paziņām kas černuhu taisa, tad tik pat pārliecinoši es saku, ka man ir arī normāli tirgoņi zināmi.

Cik cilvēki, tik viedokļi.

Par vienu gan var piekrist - jaunu protams prikt labāk, bet tur atkal $$$ jautājums.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...