Jump to content
GIGN Forum

Torina 2006 - Olympic '' Xx ''


FBI.Informant
 Share

Recommended Posts

Ja Bricis būtu kļūdījies divreiz, būtu 3. . Ja būtu kļūdījies vienreiz, būtu 1. .

tavos sapnos - mazais, tikai un vienīgi smile.gif Bricis nepievīla, viņš nostartēja tīri pieņemami, pēdējā laikā, tieši pirms olimipiādes sezonā viņš ir pielicis gan pie ātruma, gan pie precizitātes, ja vēl būtu tādas iespējas kā visām lielajām valstīm, tad hz kā būtu bijis, iespējams medaļa arī būtu!

rubenis pirms 4. brauciena ir 3., rubeņa stards apmēram būs 20:00, takā turam īkšķus un ceram uz to labāko, cerams džekiņš nepārdegs!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pievila? Prieksh Eiropas lielvalsts Latvijas ljoti slikts sasniegums  violent1.gif

Nepiemirsti, ka vins apsteidza tadus dzekus kaa Rafaels Puare un Vincents Defrasne. Kritizeet jau maak visi...  dry.gif

Nu vispaar ja padomaa tad jaa. Kljuudos gan...

Edited by Ghost`
Link to comment
Share on other sites

tavos sapnos - mazais, tikai un vienīgi smile.gif

matemātika nav tava stiprā puse.

Link to comment
Share on other sites

Pēc pāris minūtēm sāksies kamaniņu braukšana sievietēm, arī Anna Orlova ir reāla pretendente uz medaļām.Starp citu, Madara Līduma (23), sagādāja sensāciju un ar 4 soda minūtē 15 km distancē ieguva 11. vietu (5. ātrākā slēpošanā) . Tā kā vēl ir 4 medaļu kanidāti (Orlova, Līduma, Šici, Bricis).

Link to comment
Share on other sites

es gan veel nereaali ceru uz Hokeja izlasi smile.gif Irbe izskataas iipashi apnjeemiigs.

n00ke man liekas, ka hokejā mums ir ļoti mazas izredzes tikt kaut vai pirmajā 6niekā!

Dzirdēju, ka mūsējie vakar zaudēja Itāļiem wacko.gif draudzības spēlē! 4:5

Šodien Turīnā ielidoja Ozoliņš ar Skrastiņu! thumbsup.gif

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

n00ke man liekas, ka hokejā mums ir ļoti mazas izredzes tikt kaut vai pirmajā 6niekā!

Dzirdēju, ka mūsējie vakar zaudēja Itāļiem wacko.gif draudzības spēlē! 4:5

Šodien Turīnā ielidoja Ozoliņš ar Skrastiņu! thumbsup.gif

Nu kapēc tik negātīvi jānoskaņojas!? Lai mūsējiem veicas! Latvia2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...