Jump to content
GIGN Forum

Es domāju, ka karš vairs nesāksies


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

Ķip ja tu nebūtu pastulbs, zinātu, ka es CS jau diezgan ilgu laiku nespēlēju (reize mēnesī neskaitās) un forumi ir tikai viens no interneta literatūras ieradumiem, kurā iemetu acis aiz gara laika, jo tvnetā tāpat neko labāku nevar izlasīt kā šeit.

Kārtējā tizlā tēma par Ukrainu un pareģojumiem man točna liekas smieklīgi :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tatad visi kas nezin ka tu nespele cs regulari ir stulbi. paldies, vairak man neko nevajadzeja.

Atnāci kasīties?

Pateica ka ir pilnīgi pie dirsas par kādu Ukrainu, mēs tur nedzīvojam, kāpēc tas tevi tā aizskāra, ka sāki piesieties tieši viņam?

(Nē, es viņu neaizstāvu, nav nekāda iemesla to darīt, pateicu iepriekš lai neizdomā tālakejošajā argumentā par to piepisties)

Domāju ka lielai daļai arī ir pilnīgi pofig kas tur notiek...

Link to comment
Share on other sites

:)

stumt degunu citu darīšanās, manuprāt, nozīmētu tiešā veiktā iejaukties Ukrainas konfilktā, aizbraucot uz turieni un sākt bīdīt sev interesējošās puses tiesības. neredzu problēmu interesēties par karadarbību 2-3 dienu braucienā no Latvijas, cita lieta gan ir objektīvas informācijas trūkums, bet tas jau pa citu tēmu..

Link to comment
Share on other sites

Nu par to jau ir runa, ka katra otrā latvieša iegūtais iespaids un informācija ir nākusi no trešajiem avotiem, kas ražoti kaut kā iespaidā un patiesība nav zināma jau saknē, tik vien kā iespaids un pēcāk jau savs atmurgojums balstoties uz kaut kādiem rakstiem vai vienas radinieces tante teica. Tik pat labi varēja rakstīt par krīzi Grieķijā, vai par to visi aizmirsuši?

Link to comment
Share on other sites

Tas nebeigsies liidz Amerikaanji nebeigs baazt degunu citu dariishanaas.

šoreiz amerikāņi pat bikiņ mīksto uzmeta .. putlers pat dusmīgs palika vicināja rokas un kliedza nākat šurp mīkstie :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kuri nākotnē kļūs par Latvijas iedzīvotājiem.

Ko tu gribi lai kāds tur izdomā? Tas, ka cilvēki rada bērnus labi zinādami, ka viņiem nebūs ko mutē likt ir nožēlojami.

Acīmredzot viņi uzskata, ka tas ir pareizi, mums tur jaukties nevajag.

Latvijā, kā arī citviet Eiropā ir trūcīgi bērni un ja par kādu mums būtu jāpadomā tad tie būtu viņi.

Link to comment
Share on other sites

Ko tu gribi lai kāds tur izdomā? Tas, ka cilvēki rada bērnus labi zinādami, ka viņiem nebūs ko mutē likt ir nožēlojami.

Acīmredzot viņi uzskata, ka tas ir pareizi, mums tur jaukties nevajag.

Latvijā, kā arī citviet Eiropā ir trūcīgi bērni un ja par kādu mums būtu jāpadomā tad tie būtu viņi.

ja afrikani rada bernus nedomajot ka tos pabarot tas ir nozelojami bet latvija tas ir norma:)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...