Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2015 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Vecīt tava ierašanās būtu pagodinājums, un jā nākošgad, mēs 90% augusta otrajā nedēļas nogalē brauksim uz Usmas ezeru :aha:

Tagad tikai mazliet sarezhgjiitaak, Komppaanija mani transferoja uz shtatiem. Bet nu meegjinaashu naakamgad ieplaanot taa, lai uz augusta vidu buutu Latvjaa. Japarunaa ar dareku buus.

Link to comment
Share on other sites

Pasākuma bija ļoti okay. Viss bija lieliski kā vienmēr. Paldies Reinim par to, ka uzņēma un izguldija.

Vienīgi žēl, ka laika prognoze pievīla, laikam vajadzēja būt ideālam, žēl, ka uznāca kaut kāds lietus.

Izdomājām braukt tomēr jau šodien mājās.

P.S. Interesanti ir tas, ka Afrodītes drauga mašīna pa ceļam gandrīz sadalījās reizinātājos. Ja ceļā nokrīt izpūtējs, vairs nav labi. Bet pēc 15min tehniskās pauzes turpinājām ceļu, tikai nez kāpēc cilvēki dīvaini skatijās, kad brauca garām. hmm... varbūt tāpēc, ka no aizmugures dzirksteles un pa zemi velkas izpūtējs.

Enivei, tikām veiksmīgi līdz mājām, paldies Afrodītes čomam par to, ka aizgādāja līdz mājām.

Link to comment
Share on other sites

Pēc futenes esmu tomēr sabeidzis kāju - īkšķis tā piepampis, ka pie zemes nevar pielikt - laikam nevaidzēja vakar vakarā vēl uz Opus PRO konci iet.

Link to comment
Share on other sites

Reaaali kruti! Man loti patiik registreta masina un bija intetesanti parunaties. Paldies registretais! :)

Valmiera gan biju atri un vilciens tikai 18:30. Autoosta autobusi iet ik pec 1h, bet es ta sapratu ka par velo vesanu jadod kukulis paris eur.. Jo soferitim jau ari gribas dzivot... Bich.. Ar to es nebiju miera tadel aizgaju uz neiespejamo misiju. Baigais @#£s.. :D

Vagons pilns ar jaukiem cilvekiem... Nevaru izlemt - dzert vai nedzert..

:D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...