Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2015 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Nekas nav jazile! Un nevajag ari last secoond atrunas pectam meklet!

Nav plaanu pagaidam? Tad vnk rezerve laiku gign pasakumam... Nebus jauztraucas vai sanaks! Ja visi sedetu lidz pedejam un gaidit vai sanaks brivs, tad uz pasakumu neviens neierastos. Vasara katru nedelu ir kaudze pasakumu un vietu kur but, ko darit, vienmer ir jaizvelas!@

Es nezinu kur es jāņus svinēšu, bet tu jau man brūc virsu par 7. augustu ;D

Link to comment
Share on other sites

Nu tas nozime ka tev vispar tu neplano neko nez kapec. Jani pec nedelas ta ka, un ja grib ko sakarigu paspet, tad diezgan nereali jau...

Parasti vasara bez planosanas neizdzivot. Piemeram uz janiem: nu ir 3 piedavajumi, kas jau sen izteikti, vienmer ir variants pasam rikot! Ta ka citi gaida atbildi, ieradisies vai ne, tad nu jaizvelas laicigi. Un ta lielaka dalja weekendu vasara. Laicigi visiem japasaka kad, kur tiksi :/

Link to comment
Share on other sites

Maršruts pa lielam ir tik viens, līdz Valmierai un tad neiebraucot viņā pa apvedceļu un Mazsalacu. Ceļš ir labs, jajau tikko ar šo gludekli vēsi pīpējot aizbraucu 10731942_873509839387987_934401530_n.jpg

Viss sliktākais posms īstenībā ir līdz sēnītei, tb Pleskavas šoseja.

Sakarā ar remontdarbiem uz Pleskavas šosejas šogad jau pāris reizes esmu braucis pa via baltic ceļu un caur Limbažiem, bet nav to vērts. Tur sanāk kādi nepilni 10km vairāk, bet ceļš ar nekāds un ir remondarbi ik pa laikam. Bija tik vienreiz vērts, kad korķi ieraudzīju pie Berģiem, tad gar malu visiem garām un uz via baltic virsū.

Būs laba balle :)

Link to comment
Share on other sites

Šogad būsim 3atā - kopā ar big_shit.

Iespējams mašīnā būtu brīvas vietas, bet parasti kā normāli cilvēki pie dabas nemākam izbraukt un mašīna ir pārkrauta ar mantām. Bet ja nu kādam pavisam švaki ar tikšanu - kaut ko var sadomāt.

Brauksim 5dienas vakarā no Torņkalna.

Link to comment
Share on other sites

Šodien tika iepirkts vel viens nopiets krūmgriezējs, lai var labi izpļaut upes krastu utt.

tātad.. gaidu brīvprātīgos pirms pasākuma, kas palīdzēs pie šī jautājuma un malkas sagādē :D tb būtu labi, ja kāds ierastos 5dienas rītā jau. pats es visdrīzāk 4dien braukšu.

Link to comment
Share on other sites

Kā mani priecē ikgadu šie šņukstētāji. Ik gadu čīkst.

Pa tēmu: es būs klāt 5dien un kā ikgadu diemžēl laidīšos prom 6dien vakarā. Izbraucu ap sešiem no pārdaugavas.

Pagaidām pie manis ir pieteicies Plikais ar savu apģērbto kompanjoni.

Ja vaig, var vēl trīs personas iebīdīt manā monstrwāgenā.

PS. naudiņu tuvāko dienu laiā ieskaitīšu.

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Kā mani priecē ikgadu šie šņukstētāji. Ik gadu čīkst.

Pa tēmu: es būs klāt 5dien un kā ikgadu diemžēl laidīšos prom 6dien vakarā. Izbraucu ap sešiem no pārdaugavas.

Pagaidām pie manis ir pieteicies Plikais ar savu apģērbto kompanjoni.

Ja vaig, var vēl trīs personas iebīdīt manā monstrwāgenā.

PS. naudiņu tuvāko dienu laiā ieskaitīšu.

Lieki dirs, nekad neesmu teicis, ka būšu uz šāda veida pasākumu

Link to comment
Share on other sites

Lieki dirs, nekad neesmu teicis, ka būšu uz šāda veida pasākumu

Mes zinam ka nebusi! Tapec labak neraksti te vispar!

Bridinu priekslaicigi...

Esi braucejs, iemaksa naudu un brauc, ja ne, neraksti neko! Iedosu vel vienu atvalinajumu...

EDIT: ATcerejos svarigu lietu. Muzigi ir problemas ar galas cepsanu! Uz maklas lielam baram izcept ir nenormali gruti. Varbut soreiz ieperkam grilogles? Tas atvieglos to procesu!

Link to comment
Share on other sites

Da labi Wildcard - neņem viņus galvā! Sarunā ar DJ_Erix un brauc viņa mašīnā. Attālums vairs nebūs sķērslis. Tas šeit forumā Deadalive un reģistrētais un vēl daži izklausas pēc evil pakaļām. Dzīvē visi super forši cilvēki!

With that said - es tomēr vēlos atgādināt, ka vismaz vienā gign tusā bija arī kaušanās (vai to precīzāk būtu saukt par sodīšanu ) ... :D

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Par pļaušanu runājot esmu ar visām četrām par, tikai jāsaprot vai visa brigāde var izbraukt 4dien vakara, varbūt gasējām 5dien agri no rīta ?

Ar krekliem jūs ziniet vajag tikai kādu, kurs uzņemās organizēt naudas ievākšanu, es ticu, ka te nebūtu žel lielai daļai škirties no 15 eur, lai iehavotu reli kuulīgu maiku [Worm proties] :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...