Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2015 !


bencik
 Share

Recommended Posts

es labāk piedāvāju uzbūvēt deadalive (like mēs kopā uzbūvējam) šādu (bilde no mniem laukiem, bet jau veca jo ir jumts uzbūvēts) .. sametīsim komateriāliem un šūpuļtīkliem un būs zaebis!!!!

8129483_orig.jpg

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Darba vadītāja asistents arī varēs kaut ko kabatās iegrābt no tā lapenes projekta?

Un, vispār man pirmdiena visa tagad ir sabojāta, jo listē aizvien nav man iedots zaļā statuss!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4dienas bija offline un pasakuma topiks ir dzivaks ka nekad :XD2:

Sorry ritdien updeitoshu visus maksatajus, nesmu konta skatijies kadu briidi, bet paldies tiem, kas maksa, lenam saak iezimeties pasakuma aprises :)

Nākošo gadu jau esam runājuši, kā spotu pie Usmas ezera, kas relatīva ne pārāk tuva vieta dažiem apgabaliem, bet toties vieta ar GIGN vēsturi. Zemgale, bija ideāls spots un ļoti jauka vieta, un tas bija tiktāl kamēr tur darbojās divīts un tā bija dieva aizmirsta vieta...tagad tur ir centrāls turistu postenis un musu plavas brivdienas sabrauc vairak cilveku, ka mes uz pasakumu...zeel bet mums nekad nav intereseusi aktivi publiksi apdzivota vieta.

Es nopietni apsveru domu 2017.gada organizeties pie kadas no zemgales upem, kas ir daudz un loti skaistas un ar kopigu palidzibu un interesi, bus gan nakotne kvalitativi pasakumi, gan GIGN ka tads.

Man ka organizatoram ir svariga pasakuma kopeja aura un pozitivi cilveki apkart un ja to var atrast Igaunijas pierobeza, tad esmu ar visam 4etram par to, jauni biedri vienmer ir laipni uznemti un nopietni brauceji nekad nav atmesti no manas puses un nekad netiks atmesti, es busu priecigs uznemt pats personigi un izradit tusinja vietu jebkuram jaunajam biedram, kas ieradisies.

p.s.Sadas sarunas un kashkesanas par pasakuma norises vietu tikai atbaida jaunos biedrus un atceramies, pusdzivais spotu mums dava par velti, nerunajot par mazajam ekstram, kas ir vina pasa sagatavotas tapec kritika vina virziena butu neadekvata.

Link to comment
Share on other sites

P.S Bencik, kāmis ir 2x sarakstā ticis - lai maksā divreiz.

Varu samaksāt, ja tu noīrē smuko bembi un aizved mani bez benzīna tarifa.

Kurā mašīnā sēž cash un kāpēc neviens negrib braukt ar cerezu?

Link to comment
Share on other sites

Jo es neprotu braukt un braucu no Murjāņiem :)

Ja ļoti vajag un pietrūkst mašīnu, es varu braukt arī no Juglas, bet es piektdien tikai ap 19:30 no Rīgas tādā gadījumā varētu sākt.

Atpakaļ es brauktu tad svētdien ap 09:00 - 10:00.

Tā kā, ja 3 cilvēkiem gribas manā mašīnā un laiki ir ok, tad es varu upurēties un aizbraukt uz Juglu pakaļ ^_^

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau 1 vieta manā mašīnā ir.

Teorijā divas, bet prakse rāda, ka puišiem nepatīk aizmugurē spiesties cieši viens otram klāt, lai gan man jau patiktu, ka viņi tur spiežas.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Man pamainījās plāni, tādēļ varu savu auto piedāvāt pilnīgi noteikti un neizbraukšu arī šausmīgi vēlu:

Izbraukšu no Alfas piektdien, ap 15 - 17, atkarīgs no tā, kā līdzbraucēji (ja kāds pieteiksies) gribēs. Atpakaļ svētdien ap 08:00, līdz Juglai.

Link to comment
Share on other sites

Grjobanais AirBaltic kārtējo reizi samainīja izlidošanas laikus. Es ap 15:30 bīdu laukā no lidostas. norek, jauki ka man esi personīgi pateicis, ka brauc ar mani :D

Tom. es braucu ar Tevi :D

To jau mēs noskaidrojām toreiz, kad prasīji. Lācis izbrauc ellē ratā pēcpusdienā jau, es teicu, ka tad ar Tomu bīdu.

Nu ja Tu gribi vēl personīgāk, varu Tev uzzvanīt, sarunāsim vakariņas kādā restorānā :D

Link to comment
Share on other sites

Naiss :) Gandriz visi ir samaksājuši, balle būs godam, atceramies pēdējie, kas vēl palikuši, skaitam līdz 3.augustam.

Mēs braucam ar Dream, Freelancer 5dien rīta pusē, ja nu kādam ir interese pievienoties un ņemt dalību pasākuma spota sagatavošanai.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...