Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2015 !


bencik
 Share

Recommended Posts

YOLO! Man ir plāns braukt ar velo no Valmieras -> Rūjiena -> tusa vieta 4turtdien/5ktdienas rītā un pa ceļam izveidot GIGN GeoCachus, kurus tad jau mašīnbraucēji varētu 5ktdienas vakarā apmeklēt un savākt manis atstātos goodijus.

ja atbalstāt šo ideju, tad esat velkomēti mani par to informēt un palīdzēt ar idejām par to, ko foršu es varētu atstāt jums sagatavotajos GignCachos, lai jums būtu interesanti!

Beefs

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

YOLO! Man ir plāns braukt ar velo no Valmieras -> Rūjiena -> tusa vieta 4turtdien/5ktdienas rītā un pa ceļam izveidot GIGN GeoCachus, kurus tad jau mašīnbraucēji varētu 5ktdienas vakarā apmeklēt un savākt manis atstātos goodijus.

ja atbalstāt šo ideju, tad esat velkomēti mani par to informēt un palīdzēt ar idejām par to, ko foršu es varētu atstāt jums sagatavotajos GignCachos, lai jums būtu interesanti!

Beefs

Atbalstāma ideja. Vel būtu labi, ja katrai auto būtu izsniegta sava unikālā geocachinga norāde. Lai nebūtu tā, ka tas, kurš pirmais brauc - savāc visus labumus.

Attiecīgi katrai mašīnai pa ceļam jāatrod savs neliels pārsteigums no Bīfija ( no dickphotos ).

Link to comment
Share on other sites

Thats sad!

meklēju vietu atpakaļceļam svētdien! :)

varbūt aktīvo geocachistu un riepu klūpēju kompānijā kāda vieta atradīsies? :)

Link to comment
Share on other sites

That sad - lūdzu esat mazliet aktīvāki attiecībā uz GignCachiem, lai es varu saprast, vai man vispār ir jēga to darīt! ;)

edit: man tas nozīmē zināmu effortu.. piemēram, jānopērk tad jauns telefons un jānopērk geocache pro aplikācija.. ;)

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Ai, fuck it, es arī aizbraukšu, naudu aizskaitīju. :)

Teorētiski mašīnā ir daudz brīvas vietas - izbraucu piektdien pašā vakarā vai sestdien no rīta un atpakaļ vai nu sestdien vakarā vai svētdien no rīta. Zinu, ļoti nekonkrēti. :D

Link to comment
Share on other sites

Par geocachingu piekrītu Deadalivam - 5dienas vakarā gribēsies ātrāk nokļūt galā. Bet pats par sevi ierosinājums lielisks un varbūt Tu vari izveidot kādu multikešu netālu ko mēs visi kopīgi 6dien ekskursijas laikā varētu atrast? ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Man te laikam nav jēgas postot, jo neviens mani īsti nezin..

Un nevar paķert..

Tak pamekle pats. Un cik talu no kurzemes? Man liekas vieglakais variants pasam braukt ar auto vai vismaz lidz Rigai kaut ka tikt un talak kada masina sesties.

Es laikam 5dien uz pasu vakaru tikai tiksu. :/

Link to comment
Share on other sites

Ja man neviens nepietieksies vai būs tikai 1 cilvēks, es nedzīšos uz Rīgu nevienam pretī :D Braukšu viena no Murjāņiem, viss ok.

varēšu vismaz nekautrējoties klausīties sieviešmūziku un dziedāt līdzi

Link to comment
Share on other sites

nu big deal - tad jaaizbrauc līdz murjaniem.. tirakais piedzivojums!!!!!

Labak visi kopa man palidzat pielauzt nightmaru braukt uz tusu! Man reali gribas ar vinu satikties jo mes esam dz.d. brachaks foreva! :)

Beefs

edit: jorpojam var man pievienoties braucienam ar velo no Valmieras līdz rujienai līdz Mazsalacai! Bus pizdatais laicins veloizbraucienam un kopa ar beefu vienmer vulgari jatri! :)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

ZNT, problēma ir tanī, ka nav neviena kurzemnieka šogad...ja tu 5dien no rīta esi Rīgā, tad nav problēmu tevi paķert.

Mašīnā braucam ar Dream, Freelancer, Odinu un es pats, tā ka ja esi gatavs iemest dīzelim, tad jump-in.

Numurs mans 28661797 !

p.s. Bumba ir no Botas savākta.

p.s.s. Gala ir pasūtīta, kopā ar dārzeņiem, maizi, kečupiem utt. summa 180 eur

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...